החוג למדעי החיים (570) - מסלול מדעי החיים בדגש בביו פיסיקה
קורסי המסלול
תואר בוגר
מדעי החיים בדגש בביו פיסיקה (4027)
שנה א'
לימודי חובה קןרסי חובה
69166
כימיה אורגנית לתלמידי ביולוגיה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 9:00 9:45 קנדה ב' פרופ אסף פרידלר, פרופ אסף פרידלר
שעור א ה 8:00 9:45 קנדה ב' פרופ אסף פרידלר, פרופ אסף פרידלר
תרגיל א א 16:00 17:45 מתמטיקה 110 ב' גב דנה גרינהוז
תרגיל ב ד 16:00 17:45 לוי 07 ב' גב מאי שמיר
תרגיל ג ד 17:00 18:45 רוטברג ב' גב דנה גרינהוז
תרגיל ד ב 15:00 16:45 B221 ב' מר דרור בן אבא
תרגיל ד ב 15:00 16:45 B221 ב' מר דרור בן אבא
תרגיל ה ה 15:00 16:45 רוטברג ב' גב מאי שמיר
תרגיל ו ג 16:00 17:45 לוי 07 ב' מר דרור בן אבא
קבוצות תרגיל א' לתלמידי התכנית לביולוגיה חישובית ואחרים. קבוצת תרגיל ה' לתלמידי התכנית לביולוגיה חישובית בלבד.
69174
כימיה כללית לתלמידי ביולוגיה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב – תאריכים גמישים

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 16:00 17:45 כימיה 7 א' פרופ רועי שנהר, פרופ רועי שנהר
שעור א ד 10:00 11:45 כימיה 7 א' פרופ רועי שנהר, פרופ רועי שנהר
תרגיל א ב 12:00 13:45 שפרינצק 117 א' גב דנה גרינהוז
תרגיל ב ה 14:00 15:45 שפרינצק 115 א' גב יעל ברוך
תרגיל ג ה 8:00 9:45 אולם לוין א' גב יעל ברוך
תרגיל ד ב 15:00 16:45 לוי 06 א' גב דנה גרינהוז
תרגיל ה א 14:00 15:45 פלדמן א א' מר דניאל בעז
תרגיל ו ה 11:00 12:45 לוי 07 א' מר דניאל בעז
קבוצת תרגיל ג' וה' מיועדים לביולוגיה חישובית. קבוצת תרגיל ג' לפסיכוביולוגיה.
72126
מבוא לביולוגיה של האורגניזם (מצומצם)
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 16:00 17:45 סילברמן 504 א' פרופ אריאל צ'יפמן
72153
מבוא לביולוגיה של התא לתלמידי ביולוגיה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בבית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 10:00 11:45 פלדמן א א' פרופ אורן אוסטרזצר, פרופ אורן אוסטרזצר, ד"ר תמר אבין-ויטנברג, ד"ר תמר אבין-ויטנברג
שעור א ה 13:00 13:45 קנדה א' פרופ אורן אוסטרזצר, פרופ אורן אוסטרזצר, ד"ר תמר אבין-ויטנברג, ד"ר תמר אבין-ויטנברג
תרגיל א א 12:00 12:45 שפרינצק 116 א' מר ניר חריטן
תרגיל ג א 13:00 13:45 שפרינצק 117 א' מר ניר חריטן
תרגיל ה ב 14:00 14:45 שפרינצק 26 א' מר ניר חריטן
תרגיל ו ה 9:00 9:45 שפרינצק 214 א' גב רות וינר
תרגיל ז ה 11:00 11:45 שפרינצק 214 א' מר ניר חריטן
תרגיל ח ה 11:00 11:45 שפרינצק 29 א' גב רות וינר
תרגיל ט ה 12:00 12:45 שפרינצק 29 א' גב רות וינר
72155
מבוא לגנטיקה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 8:00 9:45 קנדה ב' ד"ר יונתן צור, ד"ר יונתן צור, ד"ר מיכל רבני, ד"ר מיכל רבני
שעור א ה 12:00 12:45 קנדה ב' ד"ר יונתן צור, ד"ר יונתן צור, ד"ר מיכל רבני, ד"ר מיכל רבני
תרגיל א ב 12:00 12:45 שפרינצק 27 ב' מר אמיר חדאד
תרגיל ב ב 12:00 12:45 סילברמן 504 ב' מר אסא שרמן
תרגיל ג ג 12:00 12:45 סילברמן 508 ב' מר אמיר חדאד
תרגיל ד ג 13:00 13:45 סילברמן 504 ב' מר אסא שרמן
תרגיל ה ג 14:00 14:45 סילברמן 504 ב' מר אסא שרמן
תרגיל ו ה 13:00 13:45 סילברמן 508 ב' מר אמיר חדאד
תרגיל ז ה 13:00 13:45 סילברמן 502 ב' גב רני פלק
תרגיל ח ה 14:00 14:45 סילברמן 508 ב' מר אסא שרמן
תרגיל ט ג 13:00 13:45 סילברמן 508 ב' גב רני פלק
מעבדה א ב 8:00 10:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' מר אריאל פגיס
מעבדה ב ב 8:00 10:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' מר ויסאם זעאתרה
מעבדה ג ב 8:00 10:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' גב שני וקנין
מעבדה ד ב 8:00 10:45 ב' גב טל מקוב-בואניש
מעבדה ה ב 8:00 10:45 ב' מר איתי רוזנברג
מעבדה ו ב 8:00 10:45 ב' גב יובל שלם
מעבדה ז ב 8:00 10:45 ב' מר עידן שיזף
מעבדה ח ב 8:00 10:45 ב' מר אריאל פגיס
מעבדה ט ב 8:00 10:45 ב' מר ויסאם זעאתרה
מעבדה טו ד 12:00 14:45 ב' גב יובל שלם
מעבדה טז ד 12:00 14:45 ב' מר דניאל סגל
מעבדה י ב 8:00 10:45 ב' מר דניאל סגל
מעבדה יא ב 8:00 10:45 ב' מר איתי רוזנברג
מעבדה יג ד 12:00 14:45 ב' מר ויסאם זעאתרה
מעבדה יד ד 12:00 14:45 ב' גב שני וקנין
מעבדה יז ד 12:00 14:45 ב' מר איתי רוזנברג
מעבדה יח ד 12:00 14:45 ב' מר עידן שיזף
מעבדה יט ד 12:00 14:45 ב' גב שני וקנין
מעבדה כ ד 12:00 14:45 ב' מר אריאל פגיס
מעבדה כא ד 12:00 14:45 ב' מר עידן שיזף
מעבדה כב ד 12:00 14:45 ב' גב יובל שלם
מעבדה כג ד 12:00 14:45 ב' מר דניאל סגל
מעבדה כד ד 12:00 14:45 ב' גב טל מקוב-בואניש
המעבדה תינתן פעם בשבועיים- סה"כ 6 שבועות (מתוכם 1 שעה תרגיל כיתתי)- לו"ז מפורט יינתן על ידי מתרגלי הקורס בתחילת המעבדות. המעבדה מיועדת לתלמידי מדעי-החיים בלבד. תלמידים אחרים יכולים להרשם לקורס מס' 72156. סה"כ תרגולים- 14 (תרגול אחרון לאחר סיום הסמסטר). מסלול כימיה ביולוגיה= מעבדות של יום ד' תרגיל ט' מסלול פסיכוביולוגיה- עדיפות למעבדות של יום ב' מסלול ביולוגיה קוגניציה- עדיפות למעבדות יום ב'
72927
סמינר בוגר בביו-פיסיקה שנה א'
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: קורס שנתי סוג הבחינה: עבודה שוטפת

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ה 10:00 11:45 סילברמן 508 ב' ד"ר צבי באטוס, ד"ר צבי באטוס
שעור א ה 10:00 11:45 סילברמן 506 א' ד"ר צבי באטוס, ד"ר צבי באטוס
76222
קורס ממוחשב בבטיחות - שנה א'
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א'
הדרכה ב ב'
חומר הקורס והמבדק באתר הקורס
76414
הכרת משאבי הספרייה לתלמידי החוג למדעי החיים - קורס מתוקשב
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב'

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א' גב יפעת אלבכרי, גב רונית מושל
הדרכה ב ב' גב יפעת אלבכרי, גב רונית מושל
קורס זה הינו תנאי מוקדם להשתתפות בסמינריון בוגר.
77101
מכניקה ויחסות פרטית
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 7 ש"ש: 98 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 14:00 15:45 פלדמן א א' פרופ ניר שביב, פרופ ניר שביב, פרופ ניר שביב
שעור א ד 13:00 14:45 קנדה א' פרופ ניר שביב, פרופ ניר שביב, פרופ ניר שביב
שעור א ה 14:00 15:45 קפלן א' פרופ ניר שביב, פרופ ניר שביב, פרופ ניר שביב
שעור ב א 12:00 13:45 שפרינצק 117 ב' ד"ר אורלי גנת, ד"ר אורלי גנת, ד"ר אורלי גנת, פרופ יובל בירנבוים, פרופ יובל בירנבוים, פרופ יובל בירנבוים
שעור ב ג 12:00 13:45 שפרינצק 116 ב' ד"ר אורלי גנת, ד"ר אורלי גנת, ד"ר אורלי גנת, פרופ יובל בירנבוים, פרופ יובל בירנבוים, פרופ יובל בירנבוים
שעור ב ה 12:00 13:45 שפרינצק 117 ב' ד"ר אורלי גנת, ד"ר אורלי גנת, ד"ר אורלי גנת, פרופ יובל בירנבוים, פרופ יובל בירנבוים, פרופ יובל בירנבוים
שעור ג ג 16:00 18:45 פלדמן ב א' ד"ר חורחה פלסיו, ד"ר חורחה פלסיו
שעור ג ה 14:00 16:45 פלדמן א א' ד"ר חורחה פלסיו, ד"ר חורחה פלסיו
שעור ד א 12:00 13:45 פלדמן א א' ד"ר יונתן אנהאורי , ד"ר יונתן אנהאורי , ד"ר יונתן אנהאורי
שעור ד ג 8:00 9:45 קפלן א' ד"ר יונתן אנהאורי , ד"ר יונתן אנהאורי , ד"ר יונתן אנהאורי
שעור ד ה 12:00 13:45 מתמטיקה 2 א' ד"ר יונתן אנהאורי , ד"ר יונתן אנהאורי , ד"ר יונתן אנהאורי
תרגיל א א 16:00 17:45 כדור הארץ 109 א' מר עמרי רבד, מר שגיא בוארון
תרגיל ב א 12:00 13:45 קנדה עליון א' מר שחר סימון
תרגיל ג ד 15:00 16:45 לוי 07 א' מר אייל סלהוב
תרגיל ד ד 8:00 9:45 שפרינצק 115 א' מר אייל סלהוב
תרגיל ה ג 12:00 13:45 לוי 06 א' מר שחר סימון
תרגיל ו ד 15:00 16:45 שפרינצק 29 ב' מר אייל סלהוב
שיעור ב' בסמ' ב' פתוח רק לנכשלים בסמ' א'. הקורס כולל השלמות במתמטיקה שאינן מקנות נ"ז. מומלץ רקע במתמטיקה ופיסיקה ברמה של 5 יחידות בגרות. תרגיל ב' וה' מומלץ לתכנית המשולבת פיסיקה-כימיה ואחרים, תרגיל א' לתלפיות. תרג א לחוג ‎520‏. תרגיל א מיועד לתלפיות. שעור ג לחוג ‎520‏. שיעור ג' עבור תלפיות בלבד.
77102
חשמל ומגנטיות
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 8:00 9:45 פלדמן א ב' ד"ר משה פרידמן, ד"ר משה פרידמן
שעור א ה 12:00 13:45 פלדמן א ב' ד"ר משה פרידמן, ד"ר משה פרידמן
שעור ב א 12:00 13:45 פלדמן א ב' ד"ר בצלאל בזק, ד"ר בצלאל בזק
שעור ב ג 12:00 13:45 פלדמן א ב' ד"ר בצלאל בזק, ד"ר בצלאל בזק
שעור ג א 18:00 19:45 לוי 06 ב' ד"ר חורחה פלסיו, ד"ר חורחה פלסיו
שעור ג ד 11:00 12:45 שפרינצק 117 ב' ד"ר חורחה פלסיו, ד"ר חורחה פלסיו
תרגיל א ב 14:00 15:45 מתמטיקה 2 ב' מר איתי ליניאל
תרגיל ב ג 10:00 11:45 מתמטיקה 110 ב' גב נעמי שרה ליבנה
תרגיל ג ג 10:00 11:45 שפרינצק 117 ב' מר יהונתן אבידן
תרגיל ד ד 13:00 14:45 שפרינצק 117 ב' מר יהונתן אבידן
תרגיל ה ה 14:00 15:45 לוי 06 ב' גב נעמי שרה ליבנה
קבוצת שעור ב' לתכנית המשולבת פיסיקה-כימיה, פיסיקה ביולוגיה ואחרים. קבוצת שיעור א' לתלפיות ואחרים. קבוצת שיעור ג' רק לתלפיות. קב' תרגיל ה' לתלפיות בלבד. בקורס יתקיים תרגול פעיל בימי ג' עם איתי ליניאל בין השעות 17-19 בכיתה C320 בבית הספר להנדסה. תרג ה לחוג ‎520‏. תלפיות.
80114
מתמטיקה שימושית (1)
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' ד"ר מרים בנק, ד"ר מרים בנק, ד"ר מרים בנק
שעור א א 14:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' ד"ר מרים בנק, ד"ר מרים בנק, ד"ר מרים בנק
שעור א א 18:00 18:45 פלדמן ב א' ד"ר מרים בנק, ד"ר מרים בנק, ד"ר מרים בנק
שעור א ב 12:00 13:45 פלדמן א א' ד"ר מרים בנק, ד"ר מרים בנק, ד"ר מרים בנק
שעור ב ב 8:00 9:45 קפלן א' ד"ר מוריה סיגרון, ד"ר מוריה סיגרון, ד"ר מוריה סיגרון
שעור ב ה 8:00 8:45 קפלן א' ד"ר מוריה סיגרון, ד"ר מוריה סיגרון, ד"ר מוריה סיגרון
שעור ב ה 12:00 13:45 קפלן א' ד"ר מוריה סיגרון, ד"ר מוריה סיגרון, ד"ר מוריה סיגרון
תרגיל א א 16:00 16:45 לוי 07 א' מר רועי לדר
תרגיל ב ב 14:00 14:45 שפרינצק 117 א' מר רועי לדר
תרגיל ג ג 8:00 8:45 מתמטיקה 110 א' מר רועי לדר
תרגיל ד ד 13:00 13:45 פלדמן ב א' מר עמרי כהן
תרגיל ה ד 15:00 15:45 מתמטיקה 110 א' מר עמרי כהן
תרגיל ו ד 17:00 17:45 לוי 06 א' מר עמרי כהן
תרגיל ז ג 19:00 19:45 רוטברג א'
שיעור א' מיועד לתלמיד התכנית פיסיקה-כימיה. שיעור ב' מומלץ לתלמידי פיסיקה במסלול החד-חוגי ולתלמידי תלפיות. שיעור ב' מיועד לתלמידי הנדסת חשמל ומחשבים ולתלמידי המסלול פיסיקה-מדעי המחשב. קבוצת תרגיל ז' מיועדת לתלפיות בלבד. תרגילים א', ב', ד' מיועדים לתלמידי החוג 581 ואחרים.
80153
אלגברה ליניארית לתלמידי הנדסה ומדעים 1
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 מתמטיקה 2 א' ד"ר אורי רוזנשטיין, ד"ר אורי רוזנשטיין
שעור א ב 10:00 11:45 פלדמן ב א' ד"ר אורי רוזנשטיין, ד"ר אורי רוזנשטיין
שעור ב ג 12:00 13:45 פלדמן ב א' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור ב ד 8:00 9:45 פלדמן א א' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
תרגיל א ג 8:00 9:45 לוי 07 א' מר צבי שם טוב
תרגיל ב ג 10:00 11:45 שפרינצק 115 א' מר אריה דויטש
תרגיל ג ד 10:00 11:45 לוי 07 א' מר אריה דויטש
הקורס יילמד במשך 2/3 מתוך הסמסטר במתכונת של 6 שעות שבועיות. תרגיל ג' מיועד לתלמידי כימיה ואחרים. תלמיד שנכשל או שאין לו ציון בקורס זה, רשאי להירשם לקורס 80154.
80154
אלגברה ליניארית לתלמידי הנדסה ומדעים 2
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 10:00 11:45 כימיה 7 ב' ד"ר איב גודין
תרגיל א ג 14:00 14:45 פלדמן א ב' מר אנדריי שוליקה
תרגיל ב ג 15:00 15:45 פלדמן ב ב' מר אנדריי שוליקה
תרגיל ג א 11:00 11:45 קנדה עליון ב' מר עמיחי למפרט
תרגיל ד א 12:00 12:45 לוי 06 ב' מר עמיחי למפרט
תרגיל ה ב 16:00 16:45 פלדמן ב ב' מר עמיחי למפרט
תרגילים ד' ה' מיועדים לתלמידי החוג 581 ואחרים.
80157
מתמטיקה שימושית (2)
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 15:45 קפלן ב' פרופ רות לורנס-נאימרק, פרופ רות לורנס-נאימרק, פרופ רות לורנס-נאימרק
שעור א ג 8:00 9:45 קפלן ב' פרופ רות לורנס-נאימרק, פרופ רות לורנס-נאימרק, פרופ רות לורנס-נאימרק
שעור א ה 11:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ רות לורנס-נאימרק, פרופ רות לורנס-נאימרק, פרופ רות לורנס-נאימרק
שעור א ה 11:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ רות לורנס-נאימרק, פרופ רות לורנס-נאימרק, פרופ רות לורנס-נאימרק
שעור ב ב 12:00 13:45 פלדמן ב ב' ד"ר מרים בנק, ד"ר מרים בנק, ד"ר מרים בנק
שעור ב ד 13:00 14:45 קנדה ב' ד"ר מרים בנק, ד"ר מרים בנק, ד"ר מרים בנק
שעור ב ד 16:00 16:45 קנדה ב' ד"ר מרים בנק, ד"ר מרים בנק, ד"ר מרים בנק
תרגיל א ב 13:00 13:45 לוי 06 ב' מר בנימין אקרמן
תרגיל ב ג 16:00 16:45 לוי 06 ב' מר ניר גבריאלוב
תרגיל ג ב 15:00 15:45 שפרינצק 214 ב' מר בנימין אקרמן
תרגיל ד ד 17:00 17:45 שפרינצק 115 ב' מר בנימין אקרמן
תרגיל ה א 18:00 18:45 שפרינצק 115 ב' מר ניר גבריאלוב
תרגיל ו ד 15:00 15:45 אולם לוין ב'
שיעור ב' מומלץ לתלפיות ואחרים. תרגיל ו' לתלפיות בלבד. לתלמידי הנדסת חשמל ומחשבים מומלץ להירשם לשעור א'. תרגילים ג' ד' ה' מיועדים לתלמידי החוג 581 ואחרים. ביום 7/4/22 שיעור א' יום ה' בשעות 11-12 יתקיים באודיטוריום בקר, מדעי המוח ביום 21/6/22 מערכת יום ה', השיעור יתקיים בכיתה שפרינצק 217
שנה ב'
לימודי חובה קורסי חובה
69301
כימיה פיסיקלית ב' - תרמודינמיקה א
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:00 13:45 רוטברג א' פרופ דניאל הריז, פרופ דניאל הריז
שעור א ב 12:00 13:45 קפלן א' פרופ דניאל הריז, פרופ דניאל הריז
תרגיל א ב 8:00 9:45 שפרינצק 215 א' מר גיל אולגנבלום
תרגיל ב ג 15:00 16:45 שפרינצק 215 א' מר אילן שומילין
תרגיל ג ה 10:00 11:45 שפרינצק 215 א' מר אילן שומילין
קבוצת תרגיל ב' לתלמידי התכנית המשולבת: פיסיקה - כימיה ולתלמידי התכנית לתואר כפול בשיתוף עם מכללת עזריאלי(5013). קבוצת תרגיל ג' לתלמידי התכנית המשולבת: מדעי הכימיה והביולוגיה.
72121
ביוכימיה של התא לתלמידי מדעי החיים
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 15:45 קפלן א' פרופ עודד ליבנה, פרופ עודד ליבנה, ד"ר נתנאל צארום , ד"ר נתנאל צארום , פרופ דוד אנגלברג, פרופ דוד אנגלברג
שעור א ב 10:00 11:45 רוטברג א' פרופ עודד ליבנה, פרופ עודד ליבנה, ד"ר נתנאל צארום , ד"ר נתנאל צארום , פרופ דוד אנגלברג, פרופ דוד אנגלברג
תרגיל ב ב 16:00 17:45 סילברמן 504 א' גב ג'ואנה בנא
תרגיל ה ב 12:00 13:45 שפרינצק 27 א' מר אורי גושצ'בסקי
תרגיל ו ד 8:00 9:45 סילברמן 506 א' מר אורי גושצ'בסקי
תרגיל ז א 10:00 11:45 סילברמן 504 א' גב ג'ואנה בנא
תרגיל ח ב 16:00 17:45 שפרינצק 101 א' מר דניאל גוטמן
דרישות מקדימות: סיום בהצלחה של קורסים בכימיה כללית וכימיה אורגנית ייתכנו שינויים במועדי התרגילים בשל גודל הקבוצות ומספר התלמידים בקבוצה. בקורס יתקיימו ארבעה בחנים המשוקללים לציון הסופי. להלן מועדי הבחנים בקורס: 17.10.2021 בשעה 09:00 14/11/2021 בשעה 09:00 12/12/2021 בשעה 09:00 02/01/2022 בשעה 09:00 מיקומי הבחינות יינתנו בהמשך
72332
ביולוגיה מולקולרית
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:00 13:45 קפלן ב' פרופ ערן משורר, פרופ ערן משורר, ד"ר אורן רם, ד"ר אורן רם, ד"ר דפנה נחמני, ד"ר דפנה נחמני
שעור א ד 15:00 15:45 קפלן ב' פרופ ערן משורר, פרופ ערן משורר, ד"ר אורן רם, ד"ר אורן רם, ד"ר דפנה נחמני, ד"ר דפנה נחמני
תרגיל א א 14:00 15:45 סילברמן 502 ב' מר שי קינרייך, מר גיא חיים
תרגיל ב א 14:00 15:45 סילברמן 506 ב' מר מוחמד עואודה, מר אלכסיי בסקין
תרגיל ג ב 10:00 11:45 סילברמן 508 ב' גב אלנה אמלן
תרגיל ד ג 12:00 13:45 סילברמן 502 ב' מר גיא חיים
תרגיל ה ד 16:00 17:45 שפרינצק 27 ב' מר שי קינרייך
תרגיל ו ה 8:00 9:45 סילברמן 506 ב' מר מוחמד עואודה
תרגיל ז ה 12:00 13:45 סילברמן 506 ב' מר אלכסיי בסקין
72928
סמינר בוגר בביו-פיסיקה שנה ב'
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: קורס שנתי סוג הבחינה: עבודה שוטפת


סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ה 10:00 11:45 סילברמן 506 א' ד"ר צבי באטוס, ד"ר צבי באטוס
שעור א ה 10:00 11:45 סילברמן 508 ב' ד"ר צבי באטוס, ד"ר צבי באטוס
76223
קורס ממוחשב בבטיחות - שנה ב
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א'
הדרכה ב ב'
76414
הכרת משאבי הספרייה לתלמידי החוג למדעי החיים - קורס מתוקשב
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב'

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א' גב יפעת אלבכרי, גב רונית מושל
הדרכה ב ב' גב יפעת אלבכרי, גב רונית מושל
קורס זה הינו תנאי מוקדם להשתתפות בסמינריון בוגר.
76641
תכנות פייתון ומטלאב לפיסיקאים
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: קורס שנתי סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 16:00 17:45 חווה חדר 1 שנתי מר גדי קסיר
שעור ב ג 16:00 17:45 חווה חדר 1 שנתי מר גדי קסיר
שעור ג ה 16:00 17:45 חווה חדר 1 שנתי מר גדי קסיר
תרגיל א א 18:00 18:45 חוות מחשבים שנתי מר גדי קסיר
תרגיל ב ג 18:00 18:45 חוות מחשבים שנתי מר גדי קסיר
תרגיל ג ה 18:00 18:45 חוות מחשבים שנתי מר גדי קסיר
תרגיל רשות ללא נ"ז יינתן במעבדה. קיימת חובת הגשת תרגילים.
77305
גלים ואופטיקה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 14:00 14:45 פלדמן א א' ד"ר ירון ברומברג, ד"ר ירון ברומברג
שעור א ג 8:00 9:45 פלדמן א א' ד"ר ירון ברומברג, ד"ר ירון ברומברג
תרגיל א ב 18:00 19:45 שפרינצק 215 א' גב אילה גליק מגיד
תרגיל ב ג 12:00 13:45 מתמטיקה 110 א' מר עמרי גינסבורג
תרגיל ג ד 15:00 16:45 שפרינצק 116 א' גב אילה גליק מגיד
תרגיל ד א 16:00 17:45 C220 א' מר עמרי גינסבורג
תרגיל ד א 16:00 17:45 C220 א' מר עמרי גינסבורג
תרגיל ג' לתלפיות ולתכנית המשולבת פיסיקה-כימיה ואחרים. לא ניתן להירשם לקורס זה ללא תנאי קדם תלפיות.
80155
חשבון אינפיניטסימלי לפיסיקאים
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 10:00 11:45 כימיה 7 ב' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור א ב 17:00 17:45 קפלן ב' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור א ד 8:00 9:45 קפלן ב' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
תרגיל א ג 14:00 15:45 לוי 07 ב' מר דוד זיסלמן
הקורס נלמד כחלק מהקורס 80177 ובמתכונת של 2/3 מהסמסטר. בימי ב' בין השעות 17:00 עד 18:00 יתקיימו בחנים (חובה) והשלמות שאינן מקנות נ"ז, על פי הצורך ובתיאום מול צוות הקורס. ביום 30/5/22 יתקיים השיעור בשעות 10-12 באולם כדה"א 109
80312
הסתברות ושימושיה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 16:00 17:45 פלדמן א א' ד"ר בוריס ביגון, ד"ר בוריס ביגון, פרופ גיא רון, פרופ גיא רון
שעור א ד 9:00 9:45 כימיה 7 א' ד"ר בוריס ביגון, ד"ר בוריס ביגון, פרופ גיא רון, פרופ גיא רון
תרגיל א ב 11:00 11:45 שפרינצק 29 א' מר יאיר לביא
תרגיל ב ב 18:00 18:45 מתמטיקה 110 א' מר יאיר לביא
לימודי חובת בחירה . חובת בחירה בשנים ב + ג' יש ללמוד14-15 נ"ז מהרשימה. חובה לבחור לפחות קורס אחד עם מעבדה
72107
מבוא לאקולוגיה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 14:00 15:45 אולם לוין א' פרופ דרור הבלנה, פרופ דרור הבלנה, ד"ר מיגל פראדה, ד"ר מיגל פראדה
שעור א ג 10:00 11:45 אולם לוין א' פרופ דרור הבלנה, פרופ דרור הבלנה, ד"ר מיגל פראדה, ד"ר מיגל פראדה
תרגיל ב א 18:00 18:45 שפרינצק 117 א' מר גדעון סמט, מר אביתר יכיני
תרגיל ג ג 15:00 15:45 סילברמן 508 א' מר גדעון סמט, מר אביתר יכיני
תרגיל ה ב 12:00 12:45 שפרינצק 116 א' מר גדעון סמט, מר אביתר יכיני
תרגיל ו ב 11:00 11:45 שפרינצק 25 א' מר אביתר יכיני, מר גדעון סמט
תרגיל ז ג 15:00 15:45 שפרינצק 24 א' מר אביתר יכיני, מר גדעון סמט
שים לב לדרישות הקדם. דרישה מוקדמת: "מבוא לסטטיסטיקה והסתברות" (72301), או כל קורס בסיסי אחר בסטטיסטיקה. תרגיל א' לביולוגיה חישובית ואחרים.
72334
מבוא למדעי הצמח
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ומעבדה סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בקמפוס

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 11:00 13:45 לוי 07 א' פרופ אורן אוסטרזצר, פרופ ניר קרן
מעבדה א ד 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה א ד 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה א ד 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה א ד 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה א ד 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה ב ד 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ב ד 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ב ד 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ב ד 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ב ד 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ג ד 12:00 15:45 א' גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון
מעבדה ג ד 12:00 15:45 א' גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון
מעבדה ג ד 12:00 15:45 א' גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון
מעבדה ג ד 12:00 15:45 א' גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון
מעבדה ג ד 12:00 15:45 א' גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון
מעבדה ו ה 12:00 15:45 א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה ו ה 12:00 15:45 א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה ו ה 12:00 15:45 א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה ו ה 12:00 15:45 א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה ו ה 12:00 15:45 א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה ז ה 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ז ה 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ז ה 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ז ה 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ז ה 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ח ה 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ח ה 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ח ה 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ח ה 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ח ה 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ט ד 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ט ד 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ט ד 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ט ד 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ט ד 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
בקורס יינתנו: 5 מעבדות. בנוסף, בקורס יינתן חצי יום סיור (22/12/2021יום ד', ו 23/12/2021- יום ה') לו"ז מפורט יינתן על ידי מורי הקורס בתחילת הסמסטר
72336
מבוא לפיסיולוגיה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 16:00 17:45 קפלן א' פרופ יעקב נחמיאס, פרופ יעקב נחמיאס, פרופ עדי מזרחי, פרופ עדי מזרחי, פרופ עידן שגב, פרופ עידן שגב
שעור א ג 12:00 13:45 קנדה א' פרופ יעקב נחמיאס, פרופ יעקב נחמיאס, פרופ עדי מזרחי, פרופ עדי מזרחי, פרופ עידן שגב, פרופ עידן שגב
תרגיל א א 13:00 13:45 סילברמן 506 א' מר רון רפאלי, גב אושרת שטנגל
תרגיל ב ה 9:00 9:45 סילברמן 502 א' מר רון רפאלי, גב אושרת שטנגל
תרגיל ג ב 15:00 15:45 סילברמן 502 א' מר רון רפאלי, גב אושרת שטנגל
תרגיל ד ב 16:00 16:45 סילברמן 502 א' מר רון רפאלי, גב אושרת שטנגל
תרגיל ה ד 11:00 11:45 סילברמן 502 א' מר רון רפאלי, גב אושרת שטנגל
תרגיל ו ה 12:00 12:45 קנדה עליון א' מר רון רפאלי, גב אושרת שטנגל
תרגיל ז א 13:00 13:45 סילברמן 502 א' מר רון רפאלי, גב אושרת שטנגל
תרגיל א' לביולוגיה חישובית ואחרים. תרגיל ו' לפסיכוביולוגיה ואחרים. ביום א' 21/11/21 השיעור יתקיים חד פעמי באודיטוריום בקר, בניין מדעי המוח.
72339
ביוכימיה מורחב
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 9:00 9:45 סילברמן ראשל ב' ד"ר איתן לרנר, ד"ר איתן לרנר, פרופ דנה רייכמן, פרופ דנה רייכמן
שעור א ד 12:00 13:45 כימיה 7 ב' ד"ר איתן לרנר, ד"ר איתן לרנר, פרופ דנה רייכמן, פרופ דנה רייכמן
תרגיל א ג 8:00 9:45 סילברמן 504 ב' גב דרורי פז
תרגיל ב ד 16:00 17:45 סילברמן 504 ב' גב דרורי פז
72342
מיקרוביולוגיה מורחב
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 16:45 שפרינצק 117 ב' פרופ הלל ברקוביאר, פרופ הלל ברקוביאר, פרופ אורנה אמסטר-חודר, פרופ אורנה אמסטר-חודר, פרופ חיים רוזן, פרופ חיים רוזן, פרופ אלברט טרבלוס, פרופ אלברט טרבלוס, פרופ רון דזיקובסקי, פרופ רון דזיקובסקי
שעור א ג 14:00 15:45 שפרינצק 217 ב' פרופ הלל ברקוביאר, פרופ הלל ברקוביאר, פרופ אורנה אמסטר-חודר, פרופ אורנה אמסטר-חודר, פרופ חיים רוזן, פרופ חיים רוזן, פרופ אלברט טרבלוס, פרופ אלברט טרבלוס, פרופ רון דזיקובסקי, פרופ רון דזיקובסקי
דרישה מוקדמת קורס "מבוא למיקרוביולוגיה" (72362+94623או 72335)נוכחות חובה.
72343
פיזיולוגיה של מערכת העצבים
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר מיכאל לונדון, ד"ר מיכאל לונדון, ד"ר אביב מצר, ד"ר אביב מצר
שעור א א 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר מיכאל לונדון, ד"ר מיכאל לונדון, ד"ר אביב מצר, ד"ר אביב מצר
שעור א ג 16:00 17:45 שפרינצק 115 ב' ד"ר מיכאל לונדון, ד"ר מיכאל לונדון, ד"ר אביב מצר, ד"ר אביב מצר
תרגיל א ב 13:00 13:45 סילברמן 504 ב' גב אור יודקו
תרגיל ג ד 12:00 12:45 סילברמן 504 ב' גב אור יודקו
תרגיל ד ג 9:00 9:45 סילברמן 502 ב' גב אור יודקו
מומלץ ללמוד בשנה ב', כדי למנוע התנגשויות עם סמינריון בוגר. מומלץ אמפירית להשתתף בתרגולים עבור העמקת והטמעת הידע. בנוסף, המבחן יכלול מידע שיועבר בתרגולים ולא בהכרח בהרצאות בכיתה. ביום 12/6/22 שיעור א' יתקיים חד פעמי באולם פלדמן ב'
72345
גנטיקה מורחב
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ומעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 10:00 11:45 סילברמן ראשל ב' פרופ מיכל גולדברג, פרופ יהודה צפתי
מעבדה א ג 12:00 14:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' גב תמר סגל, גב ליה ידידיה
מעבדה ב ג 12:00 14:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' מר אליה טיטלבוים, גב ליאת מורציאנו
מעבדה ד ג 12:00 14:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב'
מעבדה ה ה 12:00 14:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' מר אליה טיטלבוים
מעבדה ז ה 12:00 14:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב'