החוג למדעי החיים (570) - מסלול מדעי החיים-אתגר וקוגניציה במסלול דו-חוגי
קורסי המסלול
תואר בוגר
מדעי החיים-אתגר וקוגניציה במסלול דו-חוגי (4026)
שנה א'
לימודי חובה
69166
כימיה אורגנית לתלמידי ביולוגיה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 9:00 9:45 קנדה ב' פרופ אסף פרידלר, פרופ אסף פרידלר
שעור א ה 8:00 9:45 קנדה ב' פרופ אסף פרידלר, פרופ אסף פרידלר
תרגיל א א 16:00 17:45 מתמטיקה 110 ב' גב דנה גרינהוז
תרגיל ב ד 16:00 17:45 לוי 07 ב' גב מאי שמיר
תרגיל ג ד 17:00 18:45 רוטברג ב' גב דנה גרינהוז
תרגיל ד ב 15:00 16:45 B221 ב' מר דרור בן אבא
תרגיל ד ב 15:00 16:45 B221 ב' מר דרור בן אבא
תרגיל ה ה 15:00 16:45 רוטברג ב' גב מאי שמיר
תרגיל ו ג 16:00 17:45 לוי 07 ב' מר דרור בן אבא
קבוצות תרגיל א' לתלמידי התכנית לביולוגיה חישובית ואחרים. קבוצת תרגיל ה' לתלמידי התכנית לביולוגיה חישובית בלבד.
69174
כימיה כללית לתלמידי ביולוגיה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב – תאריכים גמישים

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 16:00 17:45 כימיה 7 א' פרופ רועי שנהר, פרופ רועי שנהר
שעור א ד 10:00 11:45 כימיה 7 א' פרופ רועי שנהר, פרופ רועי שנהר
תרגיל א ב 12:00 13:45 שפרינצק 117 א' גב דנה גרינהוז
תרגיל ב ה 14:00 15:45 שפרינצק 115 א' גב יעל ברוך
תרגיל ג ה 8:00 9:45 אולם לוין א' גב יעל ברוך
תרגיל ד ב 15:00 16:45 לוי 06 א' גב דנה גרינהוז
תרגיל ה א 14:00 15:45 פלדמן א א' מר דניאל בעז
תרגיל ו ה 11:00 12:45 לוי 07 א' מר דניאל בעז
קבוצת תרגיל ג' וה' מיועדים לביולוגיה חישובית. קבוצת תרגיל ג' לפסיכוביולוגיה.
72140
סמינריון מודרך לתלמידי תכנית אתגר שנה א
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: סמינריון סמסטר: קורס שנתי סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סמינריון א ג 17:00 18:45 סילברמן 506 א' פרופ דרור הבלנה, פרופ דרור הבלנה, פרופ אלון זסלבר, פרופ אלון זסלבר, גב נעה דשא, גב נעה דשא
סמינריון א ג 18:00 19:45 סילברמן 504 ב' פרופ דרור הבלנה, פרופ דרור הבלנה, פרופ אלון זסלבר, פרופ אלון זסלבר, גב נעה דשא, גב נעה דשא
72155
מבוא לגנטיקה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 8:00 9:45 קנדה ב' ד"ר יונתן צור, ד"ר יונתן צור, ד"ר מיכל רבני, ד"ר מיכל רבני
שעור א ה 12:00 12:45 קנדה ב' ד"ר יונתן צור, ד"ר יונתן צור, ד"ר מיכל רבני, ד"ר מיכל רבני
תרגיל א ב 12:00 12:45 שפרינצק 27 ב' מר אמיר חדאד
תרגיל ב ב 12:00 12:45 סילברמן 504 ב' מר אסא שרמן
תרגיל ג ג 12:00 12:45 סילברמן 508 ב' מר אמיר חדאד
תרגיל ד ג 13:00 13:45 סילברמן 504 ב' מר אסא שרמן
תרגיל ה ג 14:00 14:45 סילברמן 504 ב' מר אסא שרמן
תרגיל ו ה 13:00 13:45 סילברמן 508 ב' מר אמיר חדאד
תרגיל ז ה 13:00 13:45 סילברמן 502 ב' גב רני פלק
תרגיל ח ה 14:00 14:45 סילברמן 508 ב' מר אסא שרמן
תרגיל ט ג 13:00 13:45 סילברמן 508 ב' גב רני פלק
מעבדה א ב 8:00 10:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' מר אריאל פגיס
מעבדה ב ב 8:00 10:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' מר ויסאם זעאתרה
מעבדה ג ב 8:00 10:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' גב שני וקנין
מעבדה ד ב 8:00 10:45 ב' גב טל מקוב-בואניש
מעבדה ה ב 8:00 10:45 ב' מר איתי רוזנברג
מעבדה ו ב 8:00 10:45 ב' גב יובל שלם
מעבדה ז ב 8:00 10:45 ב' מר עידן שיזף
מעבדה ח ב 8:00 10:45 ב' מר אריאל פגיס
מעבדה ט ב 8:00 10:45 ב' מר ויסאם זעאתרה
מעבדה טו ד 12:00 14:45 ב' גב יובל שלם
מעבדה טז ד 12:00 14:45 ב' מר דניאל סגל
מעבדה י ב 8:00 10:45 ב' מר דניאל סגל
מעבדה יא ב 8:00 10:45 ב' מר איתי רוזנברג
מעבדה יג ד 12:00 14:45 ב' מר ויסאם זעאתרה
מעבדה יד ד 12:00 14:45 ב' גב שני וקנין
מעבדה יז ד 12:00 14:45 ב' מר איתי רוזנברג
מעבדה יח ד 12:00 14:45 ב' מר עידן שיזף
מעבדה יט ד 12:00 14:45 ב' גב שני וקנין
מעבדה כ ד 12:00 14:45 ב' מר אריאל פגיס
מעבדה כא ד 12:00 14:45 ב' מר עידן שיזף
מעבדה כב ד 12:00 14:45 ב' גב יובל שלם
מעבדה כג ד 12:00 14:45 ב' מר דניאל סגל
מעבדה כד ד 12:00 14:45 ב' גב טל מקוב-בואניש
המעבדה תינתן פעם בשבועיים- סה"כ 6 שבועות (מתוכם 1 שעה תרגיל כיתתי)- לו"ז מפורט יינתן על ידי מתרגלי הקורס בתחילת המעבדות. המעבדה מיועדת לתלמידי מדעי-החיים בלבד. תלמידים אחרים יכולים להרשם לקורס מס' 72156. סה"כ תרגולים- 14 (תרגול אחרון לאחר סיום הסמסטר). מסלול כימיה ביולוגיה= מעבדות של יום ד' תרגיל ט' מסלול פסיכוביולוגיה- עדיפות למעבדות של יום ב' מסלול ביולוגיה קוגניציה- עדיפות למעבדות יום ב'
72160
מבוא לביולוגיה לתלמידי מדעים
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בקמפוס

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 16:00 17:45 פלדמן א א' פרופ מיכאל ברנדיס
תרגיל א ג 16:00 16:45 שפרינצק 116 א' גב שני קנדל
תרגיל ב ד 16:00 16:45 שפרינצק 214 א' גב שני קנדל
תרגיל ג ה 13:00 13:45 סילברמן 506 א' גב שני קנדל
תרגיל ו ב 15:00 15:45 שפרינצק 117 א' גב שני קנדל
הקורס מיועד לתלמידי הפקולטה למתמטיקה ומדעי הטבע , יחד עם מסלולים ייחודיים במכון למדעי החיים- במידה וסטודנט עובר למסלול אחר יהיה עליו לבדוק האם יש צורך בחובות נוספים תרגיל א' או ב' מיועדים לביולוגיה חישובית
72301
מבוא להסתברות וסטטיסטיקה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 11:00 12:45 פלדמן א ב' פרופ לירן כרמל, פרופ לירן כרמל
שעור א ד 11:00 11:45 פלדמן א ב' פרופ לירן כרמל, פרופ לירן כרמל
תרגיל א ב 10:00 10:45 פלדמן א ב' מר גיא אכר
תרגיל ב ה 14:00 14:45 סילברמן 506 ב' גב תמרה ולינס
תרגיל ג ב 15:00 15:45 סילברמן 504 ב' מר גיא אכר
תרגיל ה ד 10:00 10:45 שפרינצק 116 ב' מר גיא אכר
תרגיל ו ד 14:00 14:45 קנדה עליון ב' מר גיא אכר
תרגיל ח ג 13:00 13:45 שפרינצק 213 ב' גב תמרה ולינס
תרגיל ט ב 10:00 10:45 סילברמן 504 ב' גב תמרה ולינס
תרגיל י ד 10:00 10:45 סילברמן 504 ב' גב תמרה ולינס
במידה ולא ניתן יהיה לקיים מבחן מסכם במתכונת הרגילה, תשקלנה אפשרויות נוספות כדוגמת מבחן בית ו/או עבודה מסכמת
76222
קורס ממוחשב בבטיחות - שנה א'
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א'
הדרכה ב ב'
חומר הקורס והמבדק באתר הקורס
76414
הכרת משאבי הספרייה לתלמידי החוג למדעי החיים - קורס מתוקשב
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב'

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א' גב יפעת אלבכרי, גב רונית מושל
הדרכה ב ב' גב יפעת אלבכרי, גב רונית מושל
קורס זה הינו תנאי מוקדם להשתתפות בסמינריון בוגר.
77133
מכניקה וזורמים למדעים
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 18:00 18:45 פלדמן א א' ד"ר אלעד זינגר, ד"ר אלעד זינגר
שעור א ד 13:00 14:45 פלדמן א א' ד"ר אלעד זינגר, ד"ר אלעד זינגר
שעור ב ב 8:00 9:45 פלדמן א א' ד"ר ראובן פרל, ד"ר ראובן פרל
שעור ב ד 14:00 14:45 פלדמן ב א' ד"ר ראובן פרל, ד"ר ראובן פרל
שעור ג ג 10:00 11:45 פלדמן ב א' ד"ר אמיר ארז, ד"ר אמיר ארז
שעור ג ד 15:00 15:45 פלדמן ב א' ד"ר אמיר ארז, ד"ר אמיר ארז
תרגיל א ג 12:00 13:45 שפרינצק 115 א' מר סער בק
תרגיל ב ב 10:00 11:45 שפרינצק 116 א' מר פז אור
תרגיל ג ב 12:00 13:45 שפרינצק 214 א' מר פז אור
תרגיל ד ג 14:00 15:45 B221 א' מר סער בק
תרגיל ד ג 14:00 15:45 B221 א' מר סער בק
תרגיל ה ד 15:00 16:45 לוי 06 א' מר אור חוסטצקי
תרגיל ו ד 15:00 16:45 שפרינצק 115 א' מר שחר אשכנזי
תרגיל ז ג 15:00 16:45 אולם לוין א' מר מאמון ספדי
תרגיל ח ד 13:00 14:45 שפרינצק 27 א' מר אור חוסטצקי
תרגיל ט ד 13:00 14:45 B220 א' מר מאמון ספדי
תרגיל ט ד 13:00 14:45 B220 א' מר מאמון ספדי
תרגיל י ג 15:00 16:45 סילברמן ראשל א' מר שחר אשכנזי
מיועד לתלמידי מדעי החיים, רוקחות ומדעים ביו-רפואיים.שיעור ב למדעים ביו רפואיים בלבד.שיעור ג לרוקחות בלבד. תרגילים א'-ד' מיועדים למדעי החיים. תרגילים ה'- ו' מיועדים למדעים ביו רפואיים בלבד. תרגילים ז'-ט' מיועדים לרוקחות.לפני תחילת הקורס מומלץ לרענן את הידיעות בחשבון אינפיניטסימלי (נגזרות ואינטגרלים) לפי הרמה הנלמדת לבגרות של 3 יחידות מתמטיקה או יותר. ביום 12/1/22 תרגול ה' יתקיים בכיתה C320 שעור א לחוג ‎570‏. תרג א לחוג ‎570‏. תרג ב לחוג ‎570‏. תרג ג לחוג ‎570‏. תרג ד לחוג ‎570‏.
77134
חשמל, מגנטיות וגלים למדעים
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב – תאריכים גמישים

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 14:45 פלדמן א ב' פרופ יצחק טוכמן, פרופ יצחק טוכמן
שעור א ג 10:00 11:45 פלדמן א ב' פרופ יצחק טוכמן, פרופ יצחק טוכמן
שעור ב ה 10:00 12:45 פלדמן ב ב' פרופ עודד מילוא
שעור ג ד 15:00 17:45 פלדמן א ב' פרופ אמיר סער
תרגיל א א 18:00 19:45 מתמטיקה 110 ב' מר ברק רום
תרגיל ב ד 15:00 16:45 שפרינצק 114 ב' מר ברק רום
תרגיל ג ה 10:00 11:45 לוי 07 ב' מר אליסף כהן
תרגיל ד ה 10:00 11:45 קנדה עליון ב' גב יעל כהן
תרגיל ה ב 14:00 15:45 שפרינצק 117 ב' מר אליסף כהן
תרגיל ו ב 14:00 15:45 רוטברג ב' מר עקיבא גרין
תרגיל ז א 14:00 15:45 לוי 06 ב' מר מאמון ספדי
תרגיל ח ד 10:00 11:45 שפרינצק 28 ב' גב יעל כהן
תרגיל ט ד 10:00 11:45 לוי 06 ב' מר מאמון ספדי
תרגיל י ב 16:00 17:45 שפרינצק 114 ב' מר עקיבא גרין
מיועד לתלמידי מדעי החיים, רוקחות ומדעים ביו-רפואיים. שיעור ב מיועד למדעים ביו רפואיים בלבד. שיעור ג לרוקחות בלבד. תרגילים א'-ד' מיועדים למדעי החיים. תרגילים ה'- ו' מיועדים למדעים ביו רפואיים בלבד. תרגילים ז'-ט' מיועדים לרוקחות ביום 9/5/22 תרגול ו' יתקיים חד פעמי באולם ראשל תרג א לחוג ‎570‏. תרג ב לחוג ‎570‏. תרג ג לחוג ‎570‏. תרג ד לחוג ‎570‏.
לימודי חובה . קוגניציה הקורס 06141 פוטר מקורס תכנות במדעי החיים. ניתן ללמוד את הקורס פייתון 76631 (במדעי הטבע) במקום קורס פייתון 6141 (בקוגניציה) . תלמידים שלמדו את הקורס 67101 – מבוא למדעי המחשב פטורים מקורס 6130 – פייתון הלכה למעשה.
6110
היסודות הפילוסופיים של מדעי הקוגניציה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן בית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 12:00 14:45 לוי 07 א' ד"ר ארנון כהן
קורס חובה בשנה א' או ב'. לתלמידי המסלולים פסיכולוגיה ומדעי המחשב- יש ללמוד קורס זה בשנה א'. לתלמידי המסלולים פיסיקה, מדעי החיים, מתמטיקה- יש ללמוד קורס זה בשנה ב'.
6112
מבוא לחקר השפה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן בית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ה 10:00 11:45 2713 רוח א' פרופ עמרי אבנד, פרופ ענבל ארנון
תרגיל ג א 11:00 11:45 שפרינצק 29 א' מר אמיר אפרתי
תרגיל ד ה 12:00 12:45 2103 רוח א' מר תומר נבות
תרגיל ה ב 16:00 16:45 2305 רוח א' מר אמיר אפרתי
השיעור מתקיים בקמפוס הר הצופים. קבוצות א-ג מתקיימות בקמפוס ספרא. קבוצות ד-ה מתקיימות בקמפוס הר הצופים. קבוצה ד ' מיועדת לתלמידי פסיכולוגיה בלבד. תלמידי המסלולים פיסיקה, מדעי החיים ומתמטיקה ילמדו קורס זה בשנה א'. תלמידי המסלולים פסיכולוגיה ומדעי המחשב ילמדו קורס זה בשנה ב'.
6115
תהליכים קוגניטיביים למדעי הקוגניציה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה שוטפת

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ותרגיל א ג 14:00 16:45 2716 רוח ב' פרופ ענת מריל
*הקורס מקביל לקורס מס' 51539. על התלמידים להיבחן בקורס אליו הם רשומים. בשנת תשפ"ב יתקיים הקורס בהר הצופים. במהלך הסמסטר ינתנו בחנים ותרגילים.
6116
שיטות אלגבריות למדעי הקוגניציה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בבית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 14:00 16:45 2713 רוח א' ד"ר אורי הכהן
תרגיל ב ה 13:00 14:45 2103 רוח א' מר ניצן גיא
תרגיל ג ד 8:00 9:45 שפרינצק 217 א' מר ניצן גיא
*נדרש ידע מתמטי מוקדם.
6117
שיטות אנליטיות למדעי הקוגניציה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 8:00 10:45 אולם לוין ב' גב שחר מוסקוביץ
תרגיל א א 10:00 11:45 שפרינצק 26 ב' גב גבריאל מרמור
תרגיל ב ד 12:00 13:45 5817 רוח ב' גב גבריאל מרמור
תרגיל ג ד 12:00 13:45 2405 רוח ב' מר מוסא כרייני
יתכנו שינויים בלו"ז של הקורס, הודעה מסודרת תצא לתלמידים הרשומים לקורס. השיעור מתקיים בקמפוס א.ספרא. תרגול א' מתקיים בקמפוס ספרא ומיועד לתלמידי ביולוגיה. תרגול ב' מתקיים בקמפוס הר הצופים ומיועד לתלמידי פסיכולוגיה שנה א. תרגול ג' מתקיים בהר הצופים ומיועד לתלמידי פסיכולוגיה שנה ב.
6130
פייתון הלכה למעשה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: מבחן בית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 14:00 15:45 כיתה 9 -חוות חברה ב' מר ניצן גיא
תרגולים יתקיימו בחוות המחשבים, קמפוס הר הצופים (בתאום מול המרצה). דרישה מוקדמת לקורס: קורס מספר 06141 "תכנות מונחה עצמים". קורס 6130 מחליף את הקורס 6136 בשנת תשפ"ב. קורס זה ילמד כקורס בחירה לתלמידי המסלול קוגניציה-מדעי המחשב.
6141
תכנות מונחה עצמים ב-Python
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בבית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 13:00 14:45 כיתה 9 -חוות חברה א' ד"ר אריה שלזינגר
תרגיל א ב 15:00 15:45 כיתה 9 -חוות חברה א' ד"ר אריה שלזינגר
השיעור והתרגיל יתקיימו בכיתה 9, חות המחשבים חברה . *** תרגיל רשות ללא נזי"ם יינתן במעבדה. קיימת חובת הגשת תרגילים. הקורס אינו פתוח לתלמידי ביה"ס להנדסה. הקורס מתחיל בשעה 13:30
6164
ממולקולה לתא עצב
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בבית


סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 8:00 10:45 אודיטוריום בקר, בניין גודמן א' ד"ר יואב אדם, ד"ר נעמי חביב
שעור א ב 8:00 10:45 אודיטוריום בקר, בניין גודמן א' ד"ר יואב אדם, ד"ר נעמי חביב
3 שעות הוראה, ללא תרגיל. הקורס יתקיים באודיטוריום בקר, בניין מדעי המוח, קמפוס אדמונד ספרא. בתאריכים 25/10 + 13/12, השיעור יתקיים באולם לוין - בניין פיסיקה.
6166
מתא עצב להתנהגות- לתלמידי שנה א
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: מבחן בית


סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 13:00 14:45 מתמטיקה 2 ב' פרופ אילת לנדאו, ד"ר ערן לוטם
תרגיל א ב 16:00 17:45 2205 רוח ב' גב רוני שטיין
תרגיל ג ג 8:00 9:45 שפרינצק 217 ב' גב יעל מורוז
תרגיל ד ה 12:00 13:45 2205 רוח ב' גב רוני שטיין
תרגיל ה ה 12:00 13:45 2403 רוח ב' מר אוהד לבנת
השיעור יתקיים לסירוגין בקמפוס א.ספרא ובקמפוס הר הצופים. תאריכי השיעור בהר הצופים, אולם 2713, הר הצופים: 6/3, 1/5, 8/5, 15/5, 12/6, 19/6. תאריכי השיעור בקמפוס א.ספרא: 13/3, 20/3, 27/3, 10/4, 24/4 תרגיל ג' מיועד לתלמידי המסלול מדעי המחשב ויתקיים בקמפוס ספרא.
לימודי חובה . לימודי חובה בקוגניציה שנים א-ב
6110
היסודות הפילוסופיים של מדעי הקוגניציה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן בית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 12:00 14:45 לוי 07 א' ד"ר ארנון כהן
קורס חובה בשנה א' או ב'. לתלמידי המסלולים פסיכולוגיה ומדעי המחשב- יש ללמוד קורס זה בשנה א'. לתלמידי המסלולים פיסיקה, מדעי החיים, מתמטיקה- יש ללמוד קורס זה בשנה ב'.
6112
מבוא לחקר השפה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן בית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ה 10:00 11:45 2713 רוח א' פרופ עמרי אבנד, פרופ ענבל ארנון
תרגיל ג א 11:00 11:45 שפרינצק 29 א' מר אמיר אפרתי
תרגיל ד ה 12:00 12:45 2103 רוח א' מר תומר נבות
תרגיל ה ב 16:00 16:45 2305 רוח א' מר אמיר אפרתי
השיעור מתקיים בקמפוס הר הצופים. קבוצות א-ג מתקיימות בקמפוס ספרא. קבוצות ד-ה מתקיימות בקמפוס הר הצופים. קבוצה ד ' מיועדת לתלמידי פסיכולוגיה בלבד. תלמידי המסלולים פיסיקה, מדעי החיים ומתמטיקה ילמדו קורס זה בשנה א'. תלמידי המסלולים פסיכולוגיה ומדעי המחשב ילמדו קורס זה בשנה ב'.
קורסי בחירה קוגניציה קורסי בחירה שנים א-ג במהלך התואר יש ללמוד 12 נ"ז מכלל קורסי הבחירה של החוג
51537
תהליכים פסיכוביולוגיים
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ה 14:00 16:45 טבע 1 ב' ד"ר שיר אציל
דרישה מוקדמת: קורס יסודות ביולוגיים (6145/51106). מומלץ ללמוד בשנה א'.
קורסי בחירה . מדעי החיים: קורס בחירה לשנים א או ב'
72131
אתגרים בגנטיקה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 13:00 14:45 סילברמן 502 ב' פרופ נסים בנבניסטי
תרגיל א ד 15:00 16:45 סילברמן 502 ב' מר גל קשת
הקורס מתקיים פעם בשבועיים. העדפה לתלמידים מצטיינים - ההרשמה היא ברשימת המתנה, עד שבועיים אחרי תחילת הסמסטר א' מוגבל ל 30 תלמידים
שנה ב'
לימודי חובה לימודי חובה בביולוגיה
72120
ביוכימיה של התא
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 15:45 סילברמן ראשל א' פרופ ישעיהו ארקין, פרופ ישעיהו ארקין
שעור א ב 10:00 11:45 סילברמן ראשל א' פרופ ישעיהו ארקין, פרופ ישעיהו ארקין
תרגיל א א 10:00 11:45 סילברמן 502 א' גב ג'סיקה וורוור
תרגיל ב ב 16:00 17:45 סילברמן 506 א' גב ג'סיקה וורוור
תרגיל ג ב 12:00 13:45 סילברמן 506 א' מר נמרוד מדרר
קבוצת תרגיל ג' - ביולוגיה חישוביות ואחרים (שנה ב') קבוצת תרגיל ב' לפסיכוביולוגיה ואחרים קבוצת תרגיל ג' למדעי הכימיה והביולוגיה ואחרים. דרישות מקדימות: סיום בהצלחה של קורסים בכימיה כללית וכימיה אורגנית
72332
ביולוגיה מולקולרית
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:00 13:45 קפלן ב' פרופ ערן משורר, פרופ ערן משורר, ד"ר אורן רם, ד"ר אורן רם, ד"ר דפנה נחמני, ד"ר דפנה נחמני
שעור א ד 15:00 15:45 קפלן ב' פרופ ערן משורר, פרופ ערן משורר, ד"ר אורן רם, ד"ר אורן רם, ד"ר דפנה נחמני, ד"ר דפנה נחמני
תרגיל א א 14:00 15:45 סילברמן 502 ב' מר שי קינרייך, מר גיא חיים
תרגיל ב א 14:00 15:45 סילברמן 506 ב' מר מוחמד עואודה, מר אלכסיי בסקין
תרגיל ג ב 10:00 11:45 סילברמן 508 ב' גב אלנה אמלן
תרגיל ד ג 12:00 13:45 סילברמן 502 ב' מר גיא חיים
תרגיל ה ד 16:00 17:45 שפרינצק 27 ב' מר שי קינרייך
תרגיל ו ה 8:00 9:45 סילברמן 506 ב' מר מוחמד עואודה
תרגיל ז ה 12:00 13:45 סילברמן 506 ב' מר אלכסיי בסקין
72356
מעבדה בביוכימיה לתלמידי ביולוגיה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ומעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה שוטפת

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 8:00 8:45 סילברמן ראשל ב' פרופ דנה רייכמן, פרופ תומר רביד, גב שרון פלדמן
מעבדה א א 16:00 19:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ דנה רייכמן, פרופ תומר רביד, גב שרון פלדמן
מעבדה ב א 16:00 19:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ דנה רייכמן, פרופ תומר רביד, גב אלישבע גור
מעבדה ג א 16:00 19:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ דנה רייכמן, פרופ תומר רביד, מר גלעד עזרא
מעבדה ד ב 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ תומר רביד, פרופ דנה רייכמן, גב נדין סודאח
מעבדה ה ב 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ תומר רביד, פרופ דנה רייכמן, מר יוסף לוי
מעבדה ו ב 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ תומר רביד, פרופ דנה רייכמן, גב יעל אדמוני
מעבדה ז ב 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ תומר רביד, פרופ דנה רייכמן, גב גפן בוקזייגר
מעבדה ח א 16:00 19:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ תומר רביד, פרופ דנה רייכמן, מר עמית יפרח
מעבדה ט ג 16:00 19:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ תומר רביד, פרופ דנה רייכמן, מר איתי יחזקאל
מעבדה י ג 16:00 19:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ תומר רביד, פרופ דנה רייכמן, גב ג'ואנה זאמל
קורס חובה לתלמידי התכנית המשולבת למדעי הכימיה והביולוגיה ולתלמידי תכנית אתגר בביולוגיה וכל תלמידי מדעי החיים חד חוגי מורחב שנה ב'. נוכחות חובה במפגש החד פעמי ב 07/04 ובמעבדות דרישות מקדימות: סיום בהצלחה של קורסים של ביוכימיה של התא. קבוצה מעבדה ד מיועד עבור מדעי החיים קוגניציה אתגר ניתן לבצע שינויים ברישום לקבוצות הקורס עד ה-10.3.21
72390
סמינריון מודרך לתלמידי תכנית אתגר שנה ב
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: סמינריון סמסטר: קורס שנתי סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סמינריון א ה 16:00 17:45 סילברמן 506 שנתי פרופ דרור הבלנה, פרופ אלון זסלבר, גב נעה דשא
72923
מפגש מרוכז עם מחקר עדכני לתלמידי אתגר
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: סדנה סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה שוטפת

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סדנה א ג ב' גב נעה דשא, גב נעה דשא, פרופ אלון זסלבר, פרופ אלון זסלבר, פרופ דרור הבלנה, פרופ דרור הבלנה
סדנה א ד ב' גב נעה דשא, גב נעה דשא, פרופ אלון זסלבר, פרופ אלון זסלבר, פרופ דרור הבלנה, פרופ דרור הבלנה
קורס חובה בשנה ב' מסלול אתגר מחליף את הקורס 72640 (שהתקיים באילת) תאריכי הקורס הסופיים יינתנו על ידי מרכזי התוכנית
76223
קורס ממוחשב בבטיחות - שנה ב
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א'
הדרכה ב ב'
76414
הכרת משאבי הספרייה לתלמידי החוג למדעי החיים - קורס מתוקשב
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב'

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א' גב יפעת אלבכרי, גב רונית מושל
הדרכה ב ב' גב יפעת אלבכרי, גב רונית מושל
קורס זה הינו תנאי מוקדם להשתתפות בסמינריון בוגר.
לימודי חובה לימודי חובה בקוגניציה שנה ב
6117
שיטות אנליטיות למדעי הקוגניציה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 8:00 10:45 אולם לוין ב' גב שחר מוסקוביץ
תרגיל א א 10:00 11:45 שפרינצק 26 ב' גב גבריאל מרמור
תרגיל ב ד 12:00 13:45 5817 רוח ב' גב גבריאל מרמור
תרגיל ג ד 12:00 13:45 2405 רוח ב' מר מוסא כרייני
יתכנו שינויים בלו"ז של הקורס, הודעה מסודרת תצא לתלמידים הרשומים לקורס. השיעור מתקיים בקמפוס א.ספרא. תרגול א' מתקיים בקמפוס ספרא ומיועד לתלמידי ביולוגיה. תרגול ב' מתקיים בקמפוס הר הצופים ומיועד לתלמידי פסיכולוגיה שנה א. תרגול ג' מתקיים בהר הצופים ומיועד לתלמידי פסיכולוגיה שנה ב.
6120
סמינריון לבוגר
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור סמסטר: קורס שנתי סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 16:00 17:45 אולם לוין א'