החוג למדעי החיים (570) - מסלול מדעי החיים-אתגר חד חוגי
קורסי המסלול
תואר בוגר
מדעי החיים-אתגר חד חוגי (4019)
שנה א'
לימודי חובה
69123
כימיה פיסיקלית לתלמידי ביולוגיה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:00 13:45 רוטברג ב' פרופ דני פורת, פרופ דני פורת
שעור א ב 14:00 14:45 פלדמן א ב' פרופ דני פורת, פרופ דני פורת
תרגיל א ב 17:00 18:45 שפרינצק 217 ב' מר עפר בורג
תרגיל ב א 10:00 11:45 שפרינצק 217 ב' גב אוריאן אלימלך
תרגיל ג ג 14:00 15:45 שפרינצק 214 ב' מר עפר בורג
חובה להגיש תרגילים.
69166
כימיה אורגנית לתלמידי ביולוגיה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 9:00 9:45 קנדה ב' פרופ אסף פרידלר, פרופ אסף פרידלר
שעור א ה 8:00 9:45 קנדה ב' פרופ אסף פרידלר, פרופ אסף פרידלר
תרגיל א א 16:00 17:45 מתמטיקה 110 ב' גב דנה גרינהוז
תרגיל ב ד 16:00 17:45 לוי 07 ב' גב מאי שמיר
תרגיל ג ד 17:00 18:45 רוטברג ב' גב דנה גרינהוז
תרגיל ד ב 15:00 16:45 B221 ב' מר דרור בן אבא
תרגיל ד ב 15:00 16:45 B221 ב' מר דרור בן אבא
תרגיל ה ה 15:00 16:45 רוטברג ב' גב מאי שמיר
תרגיל ו ג 16:00 17:45 לוי 07 ב' מר דרור בן אבא
קבוצות תרגיל א' לתלמידי התכנית לביולוגיה חישובית ואחרים. קבוצת תרגיל ה' לתלמידי התכנית לביולוגיה חישובית בלבד.
69174
כימיה כללית לתלמידי ביולוגיה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב – תאריכים גמישים

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 16:00 17:45 כימיה 7 א' פרופ רועי שנהר, פרופ רועי שנהר
שעור א ד 10:00 11:45 כימיה 7 א' פרופ רועי שנהר, פרופ רועי שנהר
תרגיל א ב 12:00 13:45 שפרינצק 117 א' גב דנה גרינהוז
תרגיל ב ה 14:00 15:45 שפרינצק 115 א' גב יעל ברוך
תרגיל ג ה 8:00 9:45 אולם לוין א' גב יעל ברוך
תרגיל ד ב 15:00 16:45 לוי 06 א' גב דנה גרינהוז
תרגיל ה א 14:00 15:45 פלדמן א א' מר דניאל בעז
תרגיל ו ה 11:00 12:45 לוי 07 א' מר דניאל בעז
קבוצת תרגיל ג' וה' מיועדים לביולוגיה חישובית. קבוצת תרגיל ג' לפסיכוביולוגיה.
72128
מבוא לביולוגיה של האורגניזם
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ומעבדה סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 16:00 17:45 פלדמן א א' פרופ אריאל צ'יפמן
מעבדה א ב 12:00 14:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' גב סהר מגן
מעבדה ב ב 12:00 14:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' גב זינא גאנם
מעבדה ג ב 12:00 14:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר אריאל בר-לב
מעבדה ד ב 12:00 14:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר אוהד פלד
מעבדה ה ב 12:00 14:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר עקיבא טופר
מעבדה ו ב 12:00 14:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר אורי צדיק
מעבדה ז ג 10:00 12:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' גב זינא גאנם
מעבדה ח ג 10:00 12:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר אריאל בר-לב
מעבדה ט ג 10:00 12:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר רותם קיפר
מעבדה טו ג 14:00 16:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר אורי צדיק
מעבדה טז ג 14:00 16:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר רותם קיפר
מעבדה י ג 10:00 12:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' גב ניצן אלון
מעבדה יא ג 10:00 12:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר אורן לב
מעבדה יב ג 14:00 16:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' גב סהר מגן
מעבדה יג ג 14:00 16:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר אוהד פלד
מעבדה יד ג 14:00 16:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר עקיבא טופר
מעבדה יז ג 14:00 16:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' גב ניצן אלון
המעבדה תתקיים החל מהשבוע הרביעי של הסמסטר בקורס יינתנו גם תרגולים ממוחשבים בשבוע השביעי ובשבוע התשיעי של הסמסטר (לוח זמנים יינתן על ידי מורי הקורס) אודיטוריום בניין מעבדות ממוקם בבניין ברנדמן
72140
סמינריון מודרך לתלמידי תכנית אתגר שנה א
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: סמינריון סמסטר: קורס שנתי סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סמינריון א ג 17:00 18:45 סילברמן 506 א' פרופ דרור הבלנה, פרופ דרור הבלנה, פרופ אלון זסלבר, פרופ אלון זסלבר, גב נעה דשא, גב נעה דשא
סמינריון א ג 18:00 19:45 סילברמן 504 ב' פרופ דרור הבלנה, פרופ דרור הבלנה, פרופ אלון זסלבר, פרופ אלון זסלבר, גב נעה דשא, גב נעה דשא
72153
מבוא לביולוגיה של התא לתלמידי ביולוגיה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בבית

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 10:00 11:45 פלדמן א א' פרופ אורן אוסטרזצר, פרופ אורן אוסטרזצר, ד"ר תמר אבין-ויטנברג, ד"ר תמר אבין-ויטנברג
שעור א ה 13:00 13:45 קנדה א' פרופ אורן אוסטרזצר, פרופ אורן אוסטרזצר, ד"ר תמר אבין-ויטנברג, ד"ר תמר אבין-ויטנברג
תרגיל א א 12:00 12:45 שפרינצק 116 א' מר ניר חריטן
תרגיל ג א 13:00 13:45 שפרינצק 117 א' מר ניר חריטן
תרגיל ה ב 14:00 14:45 שפרינצק 26 א' מר ניר חריטן
תרגיל ו ה 9:00 9:45 שפרינצק 214 א' גב רות וינר
תרגיל ז ה 11:00 11:45 שפרינצק 214 א' מר ניר חריטן
תרגיל ח ה 11:00 11:45 שפרינצק 29 א' גב רות וינר
תרגיל ט ה 12:00 12:45 שפרינצק 29 א' גב רות וינר
72155
מבוא לגנטיקה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 8:00 9:45 קנדה ב' ד"ר יונתן צור, ד"ר יונתן צור, ד"ר מיכל רבני, ד"ר מיכל רבני
שעור א ה 12:00 12:45 קנדה ב' ד"ר יונתן צור, ד"ר יונתן צור, ד"ר מיכל רבני, ד"ר מיכל רבני
תרגיל א ב 12:00 12:45 שפרינצק 27 ב' מר אמיר חדאד
תרגיל ב ב 12:00 12:45 סילברמן 504 ב' מר אסא שרמן
תרגיל ג ג 12:00 12:45 סילברמן 508 ב' מר אמיר חדאד
תרגיל ד ג 13:00 13:45 סילברמן 504 ב' מר אסא שרמן
תרגיל ה ג 14:00 14:45 סילברמן 504 ב' מר אסא שרמן
תרגיל ו ה 13:00 13:45 סילברמן 508 ב' מר אמיר חדאד
תרגיל ז ה 13:00 13:45 סילברמן 502 ב' גב רני פלק
תרגיל ח ה 14:00 14:45 סילברמן 508 ב' מר אסא שרמן
תרגיל ט ג 13:00 13:45 סילברמן 508 ב' גב רני פלק
מעבדה א ב 8:00 10:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' מר אריאל פגיס
מעבדה ב ב 8:00 10:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' מר ויסאם זעאתרה
מעבדה ג ב 8:00 10:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' גב שני וקנין
מעבדה ד ב 8:00 10:45 ב' גב טל מקוב-בואניש
מעבדה ה ב 8:00 10:45 ב' מר איתי רוזנברג
מעבדה ו ב 8:00 10:45 ב' גב יובל שלם
מעבדה ז ב 8:00 10:45 ב' מר עידן שיזף
מעבדה ח ב 8:00 10:45 ב' מר אריאל פגיס
מעבדה ט ב 8:00 10:45 ב' מר ויסאם זעאתרה
מעבדה טו ד 12:00 14:45 ב' גב יובל שלם
מעבדה טז ד 12:00 14:45 ב' מר דניאל סגל
מעבדה י ב 8:00 10:45 ב' מר דניאל סגל
מעבדה יא ב 8:00 10:45 ב' מר איתי רוזנברג
מעבדה יג ד 12:00 14:45 ב' מר ויסאם זעאתרה
מעבדה יד ד 12:00 14:45 ב' גב שני וקנין
מעבדה יז ד 12:00 14:45 ב' מר איתי רוזנברג
מעבדה יח ד 12:00 14:45 ב' מר עידן שיזף
מעבדה יט ד 12:00 14:45 ב' גב שני וקנין
מעבדה כ ד 12:00 14:45 ב' מר אריאל פגיס
מעבדה כא ד 12:00 14:45 ב' מר עידן שיזף
מעבדה כב ד 12:00 14:45 ב' גב יובל שלם
מעבדה כג ד 12:00 14:45 ב' מר דניאל סגל
מעבדה כד ד 12:00 14:45 ב' גב טל מקוב-בואניש
המעבדה תינתן פעם בשבועיים- סה"כ 6 שבועות (מתוכם 1 שעה תרגיל כיתתי)- לו"ז מפורט יינתן על ידי מתרגלי הקורס בתחילת המעבדות. המעבדה מיועדת לתלמידי מדעי-החיים בלבד. תלמידים אחרים יכולים להרשם לקורס מס' 72156. סה"כ תרגולים- 14 (תרגול אחרון לאחר סיום הסמסטר). מסלול כימיה ביולוגיה= מעבדות של יום ד' תרגיל ט' מסלול פסיכוביולוגיה- עדיפות למעבדות של יום ב' מסלול ביולוגיה קוגניציה- עדיפות למעבדות יום ב'
72301
מבוא להסתברות וסטטיסטיקה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 11:00 12:45 פלדמן א ב' פרופ לירן כרמל, פרופ לירן כרמל
שעור א ד 11:00 11:45 פלדמן א ב' פרופ לירן כרמל, פרופ לירן כרמל
תרגיל א ב 10:00 10:45 פלדמן א ב' מר גיא אכר
תרגיל ב ה 14:00 14:45 סילברמן 506 ב' גב תמרה ולינס
תרגיל ג ב 15:00 15:45 סילברמן 504 ב' מר גיא אכר
תרגיל ה ד 10:00 10:45 שפרינצק 116 ב' מר גיא אכר
תרגיל ו ד 14:00 14:45 קנדה עליון ב' מר גיא אכר
תרגיל ח ג 13:00 13:45 שפרינצק 213 ב' גב תמרה ולינס
תרגיל ט ב 10:00 10:45 סילברמן 504 ב' גב תמרה ולינס
תרגיל י ד 10:00 10:45 סילברמן 504 ב' גב תמרה ולינס
במידה ולא ניתן יהיה לקיים מבחן מסכם במתכונת הרגילה, תשקלנה אפשרויות נוספות כדוגמת מבחן בית ו/או עבודה מסכמת
76222
קורס ממוחשב בבטיחות - שנה א'
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א'
הדרכה ב ב'
חומר הקורס והמבדק באתר הקורס
76414
הכרת משאבי הספרייה לתלמידי החוג למדעי החיים - קורס מתוקשב
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב'

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א' גב יפעת אלבכרי, גב רונית מושל
הדרכה ב ב' גב יפעת אלבכרי, גב רונית מושל
קורס זה הינו תנאי מוקדם להשתתפות בסמינריון בוגר.
77133
מכניקה וזורמים למדעים
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 18:00 18:45 פלדמן א א' ד"ר אלעד זינגר, ד"ר אלעד זינגר
שעור א ד 13:00 14:45 פלדמן א א' ד"ר אלעד זינגר, ד"ר אלעד זינגר
שעור ב ב 8:00 9:45 פלדמן א א' ד"ר ראובן פרל, ד"ר ראובן פרל
שעור ב ד 14:00 14:45 פלדמן ב א' ד"ר ראובן פרל, ד"ר ראובן פרל
שעור ג ג 10:00 11:45 פלדמן ב א' ד"ר אמיר ארז, ד"ר אמיר ארז
שעור ג ד 15:00 15:45 פלדמן ב א' ד"ר אמיר ארז, ד"ר אמיר ארז
תרגיל א ג 12:00 13:45 שפרינצק 115 א' מר סער בק
תרגיל ב ב 10:00 11:45 שפרינצק 116 א' מר פז אור
תרגיל ג ב 12:00 13:45 שפרינצק 214 א' מר פז אור
תרגיל ד ג 14:00 15:45 B221 א' מר סער בק
תרגיל ד ג 14:00 15:45 B221 א' מר סער בק
תרגיל ה ד 15:00 16:45 לוי 06 א' מר אור חוסטצקי
תרגיל ו ד 15:00 16:45 שפרינצק 115 א' מר שחר אשכנזי
תרגיל ז ג 15:00 16:45 אולם לוין א' מר מאמון ספדי
תרגיל ח ד 13:00 14:45 שפרינצק 27 א' מר אור חוסטצקי
תרגיל ט ד 13:00 14:45 B220 א' מר מאמון ספדי
תרגיל ט ד 13:00 14:45 B220 א' מר מאמון ספדי
תרגיל י ג 15:00 16:45 סילברמן ראשל א' מר שחר אשכנזי
מיועד לתלמידי מדעי החיים, רוקחות ומדעים ביו-רפואיים.שיעור ב למדעים ביו רפואיים בלבד.שיעור ג לרוקחות בלבד. תרגילים א'-ד' מיועדים למדעי החיים. תרגילים ה'- ו' מיועדים למדעים ביו רפואיים בלבד. תרגילים ז'-ט' מיועדים לרוקחות.לפני תחילת הקורס מומלץ לרענן את הידיעות בחשבון אינפיניטסימלי (נגזרות ואינטגרלים) לפי הרמה הנלמדת לבגרות של 3 יחידות מתמטיקה או יותר. ביום 12/1/22 תרגול ה' יתקיים בכיתה C320 שעור א לחוג ‎570‏. תרג א לחוג ‎570‏. תרג ב לחוג ‎570‏. תרג ג לחוג ‎570‏. תרג ד לחוג ‎570‏.
77134
חשמל, מגנטיות וגלים למדעים
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב – תאריכים גמישים

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 14:45 פלדמן א ב' פרופ יצחק טוכמן, פרופ יצחק טוכמן
שעור א ג 10:00 11:45 פלדמן א ב' פרופ יצחק טוכמן, פרופ יצחק טוכמן
שעור ב ה 10:00 12:45 פלדמן ב ב' פרופ עודד מילוא
שעור ג ד 15:00 17:45 פלדמן א ב' פרופ אמיר סער
תרגיל א א 18:00 19:45 מתמטיקה 110 ב' מר ברק רום
תרגיל ב ד 15:00 16:45 שפרינצק 114 ב' מר ברק רום
תרגיל ג ה 10:00 11:45 לוי 07 ב' מר אליסף כהן
תרגיל ד ה 10:00 11:45 קנדה עליון ב' גב יעל כהן
תרגיל ה ב 14:00 15:45 שפרינצק 117 ב' מר אליסף כהן
תרגיל ו ב 14:00 15:45 רוטברג ב' מר עקיבא גרין
תרגיל ז א 14:00 15:45 לוי 06 ב' מר מאמון ספדי
תרגיל ח ד 10:00 11:45 שפרינצק 28 ב' גב יעל כהן
תרגיל ט ד 10:00 11:45 לוי 06 ב' מר מאמון ספדי
תרגיל י ב 16:00 17:45 שפרינצק 114 ב' מר עקיבא גרין
מיועד לתלמידי מדעי החיים, רוקחות ומדעים ביו-רפואיים. שיעור ב מיועד למדעים ביו רפואיים בלבד. שיעור ג לרוקחות בלבד. תרגילים א'-ד' מיועדים למדעי החיים. תרגילים ה'- ו' מיועדים למדעים ביו רפואיים בלבד. תרגילים ז'-ט' מיועדים לרוקחות ביום 9/5/22 תרגול ו' יתקיים חד פעמי באולם ראשל תרג א לחוג ‎570‏. תרג ב לחוג ‎570‏. תרג ג לחוג ‎570‏. תרג ד לחוג ‎570‏.
80109
מתמטיקה לתלמידי כימיה וכדה"א (1)
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 8:00 9:45 אולם לוין א' מר יואל גרינשפון, מר יואל גרינשפון, מר יואל גרינשפון
שעור א ד 8:00 9:45 קפלן א' מר יואל גרינשפון, מר יואל גרינשפון, מר יואל גרינשפון
שעור א ה 16:00 17:45 כימיה 7 א' מר יואל גרינשפון, מר יואל גרינשפון, מר יואל גרינשפון
תרגיל א א 16:00 17:45 מתמטיקה 110 א' מר סובחי מסאלחה
תרגיל ב ב 10:00 11:45 שפרינצק 215 א' מר סובחי מסאלחה
תרגיל ג ג 10:00 11:45 B220 א' מר יובל בלשאי
תרגיל ג ג 10:00 11:45 B220 א' מר יובל בלשאי
קבוצת תרגיל ב' לתכנית משולבת במדעי הכימיה והחיים ואחרים. תרגיל א' למדעי כדור-הארץ ואחרים. בימי ג' בין השעות 8:00 עד 10:00 יתקיימו בחנים (חובה) והשלמות שאינן מקנות נ"ז, על פי הצורך ובתיאום מול צוות הקורס. תלמיד שנשכל או שאין לו ציון בקורס זה, רשאי להירשם לקורס 80112.
80127
מתמטיקה למדעים 2
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 16:00 17:45 אולם לוין ב' ד"ר מוריה סיגרון, ד"ר מוריה סיגרון
שעור א ג 12:00 12:45 אולם לוין ב' ד"ר מוריה סיגרון, ד"ר מוריה סיגרון
תרגיל א ד 8:00 8:45 שפרינצק 115 ב' מר שיר ארמוני
תרגיל ב ד 10:00 10:45 פלדמן א ב' מר שיר ארמוני
קורסי בחירה קורס בחירה לשנים א או ב'
72131
אתגרים בגנטיקה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 13:00 14:45 סילברמן 502 ב' פרופ נסים בנבניסטי
תרגיל א ד 15:00 16:45 סילברמן 502 ב' מר גל קשת
הקורס מתקיים פעם בשבועיים. העדפה לתלמידים מצטיינים - ההרשמה היא ברשימת המתנה, עד שבועיים אחרי תחילת הסמסטר א' מוגבל ל 30 תלמידים
שנה ב'
לימודי חובה
72121
ביוכימיה של התא לתלמידי מדעי החיים
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 15:45 קפלן א' פרופ עודד ליבנה, פרופ עודד ליבנה, ד"ר נתנאל צארום , ד"ר נתנאל צארום , פרופ דוד אנגלברג, פרופ דוד אנגלברג
שעור א ב 10:00 11:45 רוטברג א' פרופ עודד ליבנה, פרופ עודד ליבנה, ד"ר נתנאל צארום , ד"ר נתנאל צארום , פרופ דוד אנגלברג, פרופ דוד אנגלברג
תרגיל ב ב 16:00 17:45 סילברמן 504 א' גב ג'ואנה בנא
תרגיל ה ב 12:00 13:45 שפרינצק 27 א' מר אורי גושצ'בסקי
תרגיל ו ד 8:00 9:45 סילברמן 506 א' מר אורי גושצ'בסקי
תרגיל ז א 10:00 11:45 סילברמן 504 א' גב ג'ואנה בנא
תרגיל ח ב 16:00 17:45 שפרינצק 101 א' מר דניאל גוטמן
דרישות מקדימות: סיום בהצלחה של קורסים בכימיה כללית וכימיה אורגנית ייתכנו שינויים במועדי התרגילים בשל גודל הקבוצות ומספר התלמידים בקבוצה. בקורס יתקיימו ארבעה בחנים המשוקללים לציון הסופי. להלן מועדי הבחנים בקורס: 17.10.2021 בשעה 09:00 14/11/2021 בשעה 09:00 12/12/2021 בשעה 09:00 02/01/2022 בשעה 09:00 מיקומי הבחינות יינתנו בהמשך
72332
ביולוגיה מולקולרית
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:00 13:45 קפלן ב' פרופ ערן משורר, פרופ ערן משורר, ד"ר אורן רם, ד"ר אורן רם, ד"ר דפנה נחמני, ד"ר דפנה נחמני
שעור א ד 15:00 15:45 קפלן ב' פרופ ערן משורר, פרופ ערן משורר, ד"ר אורן רם, ד"ר אורן רם, ד"ר דפנה נחמני, ד"ר דפנה נחמני
תרגיל א א 14:00 15:45 סילברמן 502 ב' מר שי קינרייך, מר גיא חיים
תרגיל ב א 14:00 15:45 סילברמן 506 ב' מר מוחמד עואודה, מר אלכסיי בסקין
תרגיל ג ב 10:00 11:45 סילברמן 508 ב' גב אלנה אמלן
תרגיל ד ג 12:00 13:45 סילברמן 502 ב' מר גיא חיים
תרגיל ה ד 16:00 17:45 שפרינצק 27 ב' מר שי קינרייך
תרגיל ו ה 8:00 9:45 סילברמן 506 ב' מר מוחמד עואודה
תרגיל ז ה 12:00 13:45 סילברמן 506 ב' מר אלכסיי בסקין
72356
מעבדה בביוכימיה לתלמידי ביולוגיה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ומעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה שוטפת

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 8:00 8:45 סילברמן ראשל ב' פרופ דנה רייכמן, פרופ תומר רביד, גב שרון פלדמן
מעבדה א א 16:00 19:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ דנה רייכמן, פרופ תומר רביד, גב שרון פלדמן
מעבדה ב א 16:00 19:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ דנה רייכמן, פרופ תומר רביד, גב אלישבע גור
מעבדה ג א 16:00 19:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ דנה רייכמן, פרופ תומר רביד, מר גלעד עזרא
מעבדה ד ב 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ תומר רביד, פרופ דנה רייכמן, גב נדין סודאח
מעבדה ה ב 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ תומר רביד, פרופ דנה רייכמן, מר יוסף לוי
מעבדה ו ב 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ תומר רביד, פרופ דנה רייכמן, גב יעל אדמוני
מעבדה ז ב 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ תומר רביד, פרופ דנה רייכמן, גב גפן בוקזייגר
מעבדה ח א 16:00 19:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ תומר רביד, פרופ דנה רייכמן, מר עמית יפרח
מעבדה ט ג 16:00 19:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ תומר רביד, פרופ דנה רייכמן, מר איתי יחזקאל
מעבדה י ג 16:00 19:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ תומר רביד, פרופ דנה רייכמן, גב ג'ואנה זאמל
קורס חובה לתלמידי התכנית המשולבת למדעי הכימיה והביולוגיה ולתלמידי תכנית אתגר בביולוגיה וכל תלמידי מדעי החיים חד חוגי מורחב שנה ב'. נוכחות חובה במפגש החד פעמי ב 07/04 ובמעבדות דרישות מקדימות: סיום בהצלחה של קורסים של ביוכימיה של התא. קבוצה מעבדה ד מיועד עבור מדעי החיים קוגניציה אתגר ניתן לבצע שינויים ברישום לקבוצות הקורס עד ה-10.3.21
72390
סמינריון מודרך לתלמידי תכנית אתגר שנה ב
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: סמינריון סמסטר: קורס שנתי סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סמינריון א ה 16:00 17:45 סילברמן 506 שנתי פרופ דרור הבלנה, פרופ אלון זסלבר, גב נעה דשא
72923
מפגש מרוכז עם מחקר עדכני לתלמידי אתגר
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: סדנה סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה שוטפת

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סדנה א ג ב' גב נעה דשא, גב נעה דשא, פרופ אלון זסלבר, פרופ אלון זסלבר, פרופ דרור הבלנה, פרופ דרור הבלנה
סדנה א ד ב' גב נעה דשא, גב נעה דשא, פרופ אלון זסלבר, פרופ אלון זסלבר, פרופ דרור הבלנה, פרופ דרור הבלנה
קורס חובה בשנה ב' מסלול אתגר מחליף את הקורס 72640 (שהתקיים באילת) תאריכי הקורס הסופיים יינתנו על ידי מרכזי התוכנית
76223
קורס ממוחשב בבטיחות - שנה ב
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א'
הדרכה ב ב'
76414
הכרת משאבי הספרייה לתלמידי החוג למדעי החיים - קורס מתוקשב
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב'

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א' גב יפעת אלבכרי, גב רונית מושל
הדרכה ב ב' גב יפעת אלבכרי, גב רונית מושל
קורס זה הינו תנאי מוקדם להשתתפות בסמינריון בוגר.
76631
תכנות בסיסי בפייתון
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 10:00 11:45 חוות מחשבים א' גב הילה מושיוב
שעור ב ג 16:00 17:45 חוות מחשבים א' מר אסף רימון
שעור ג ב 14:00 15:45 חוות מחשבים א' ד"ר רועי כנעני
שעור ד ד 16:00 17:45 חוות מחשבים א' ד"ר לאה בורובוי
שעור ה ב 16:00 17:45 חוות מחשבים א' ד"ר רועי כנעני
תרגיל א ד 12:00 12:45 חוות מחשבים א' גב הילה מושיוב
תרגיל ב ג 18:00 18:45 חוות מחשבים א' מר אסף רימון
תרגיל ג ב 18:00 18:45 חוות מחשבים א' ד"ר רועי כנעני
תרגיל ד ד 18:00 18:45 חוות מחשבים א' ד"ר לאה בורובוי
תרגיל ה ב 19:00 19:45 חוות מחשבים א' ד"ר רועי כנעני
תרגיל רשות ללא נ"ז יינתן במעבדה. קיימת חובת הגשת תרגילים.
76632
תכנות מתקדם בפייתון
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 10:00 11:45 חווה חדר 4 ב' גב הילה מושיוב
שעור ב ג 14:00 15:45 חווה חדר 4 ב' ד"ר רועי כנעני
שעור ג א 16:00 17:45 חווה חדר 4 ב' ד"ר עפר אליאור
שעור ד ג 16:00 17:45 חווה חדר 4 ב' ד"ר רועי כנעני
תרגיל א ג 12:00 12:45 חוות מחשבים ב' גב הילה מושיוב
תרגיל ב ג 18:00 18:45 חוות מחשבים ב' ד"ר רועי כנעני
תרגיל ג א 18:00 18:45 חווה חדר 3 ב' ד"ר עפר אליאור
תרגיל ד ג 13:00 13:45 חוות מחשבים ב' גב הילה מושיוב
דרישת קדם: קורס תכנות בשפת פייתון. תרגיל רשות ללא נ"ז יינתן במעבדה. קיימת חובת הגשת תרגילים.
לימודי חובת בחירה . עליך לבחור שני קורסים מרשימת הקורסים הבאה בשנים ב' ו- ג'
72107
מבוא לאקולוגיה
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 14:00 15:45 אולם לוין א' פרופ דרור הבלנה, פרופ דרור הבלנה, ד"ר מיגל פראדה, ד"ר מיגל פראדה
שעור א ג 10:00 11:45 אולם לוין א' פרופ דרור הבלנה, פרופ דרור הבלנה, ד"ר מיגל פראדה, ד"ר מיגל פראדה
תרגיל ב א 18:00 18:45 שפרינצק 117 א' מר גדעון סמט, מר אביתר יכיני
תרגיל ג ג 15:00 15:45 סילברמן 508 א' מר גדעון סמט, מר אביתר יכיני
תרגיל ה ב 12:00 12:45 שפרינצק 116 א' מר גדעון סמט, מר אביתר יכיני
תרגיל ו ב 11:00 11:45 שפרינצק 25 א' מר אביתר יכיני, מר גדעון סמט
תרגיל ז ג 15:00 15:45 שפרינצק 24 א' מר אביתר יכיני, מר גדעון סמט
שים לב לדרישות הקדם. דרישה מוקדמת: "מבוא לסטטיסטיקה והסתברות" (72301), או כל קורס בסיסי אחר בסטטיסטיקה. תרגיל א' לביולוגיה חישובית ואחרים.
72334
מבוא למדעי הצמח
החוג הנותן: מדעי החיים נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ומעבדה סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בקמפוס

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 11:00 13:45 לוי 07 א' פרופ אורן אוסטרזצר, פרופ ניר קרן
מעבדה א ד 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה א ד 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה א ד 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה א ד 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה א ד 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה ב ד 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ב ד 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ב ד 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ב ד 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ב ד 12:00 15:45