החוג למדעי הכימיה והביולוגיה (566) - מסלול תוכנית משולבת במדעי הכימיה והביולוגיה - אתגר ביולוגיה
קורסי המסלול
תואר בוגר
תוכנית משולבת במדעי הכימיה והביולוגיה - אתגר ביולוגיה (8051)
שנה א'
לימודי חובה לימודי חובה שנה א'. ניתן ללמוד את הקורס 72301 או 72380 "מבוא להסתברות וסטטיסטיקה" במקום 52104.
69106
כימיה אנליטית א'
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 אולם לוין ב' פרופ עובדיה לב, פרופ עובדיה לב
שעור א ד 8:00 8:45 לוי 06 ב' פרופ עובדיה לב, פרופ עובדיה לב
תרגיל א א 13:00 13:45 לוי 07 ב' מר יונתן סוכרן
תרגיל ב א 12:00 12:45 לוי 07 ב' מר יונתן סוכרן
תרגיל ג ה 15:00 15:45 שפרינצק 115 ב' מר עידן כהן
קבוצת תרגיל ג' מיועד לתלמידי כימיה-ביולוגיה קבוצת תרגול ב' מיועד עבור תלמידי המסלול כימיה והנדסת חומרים (5013) ואחרים
69107
מבוא לכימיה
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 7 ש"ש: 98 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 14:00 15:45 קפלן א' ד"ר מתן הורביץ, ד"ר מתן הורביץ, ד"ר מתן הורביץ
שעור א ג 13:00 13:45 קפלן א' ד"ר מתן הורביץ, ד"ר מתן הורביץ, ד"ר מתן הורביץ
שעור א ד 10:00 11:45 קפלן א' ד"ר מתן הורביץ, ד"ר מתן הורביץ, ד"ר מתן הורביץ
תרגיל א ב 12:00 13:45 שפרינצק 29 א' מר תם נאור
תרגיל ב ד 15:00 16:45 שפרינצק 24 א' מר אור דישי
תרגיל ג ה 14:00 15:45 B221 א' מר תם נאור
תרגיל ג ה 14:00 15:45 B221 א' מר תם נאור
תרגיל ד ג 16:00 17:45 שפרינצק 115 א' מר ינון דרעי
קבוצת תרגיל א' לתלמידי התכנית המשולבת: מדעי הכימיה והביולוגיה, ותלמידי המסלול כימיה והנדסת חומרים (5013).קבוצת תרגיל ב' לתלמידי התכנית המשולבת: כימיה - פיסיקה ואחרים.
69115
מעבדה - מבוא לכימיה
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: מעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה שוטפת

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
מעבדה א ב 14:00 17:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ שלמה מגדסי
מעבדה ב ג 14:00 17:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ ליעוז אתגר
מעבדה ג ה 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ גיל שהם
מעבדה ד ד 13:00 16:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ ליעוז אתגר, פרופ שלמה מגדסי, פרופ גיל שהם
קורס המעבדה יכלול תשעה מפגשים מלאים, כולל מפגש הכרות עם המעבדה ושיטות העבודה בה ועוד שמונה ניסויים בכימיה כללית. יתכנו גם מפגשים חלקיים נוספים לפי הצורך (המסתכמים בדרך כלל לכשני מפגשים מלאים נוספים). המפגשים יערכו פעם בשבוע ויתפרשו על פני כל הסמסטר כדי לאפשר מרווחים נוחים בין הניסויים. המפגש הראשון יערך בשבוע הראשון של הסמסטר באולם ההרצאות בבניין המעבדות החדש (ברנדמן 017). למפגש הראשון על התלמידים להביא אישור על ביצוע מבדק הבטיחות. לתשומת ליבכם, "קורס ממוחשב בבטיחות שנה א" (76222) מהווה תנאי קדם למעבדה זו. חובה לבצע את הקורס הנ"ל לפני תחילתה של המעבדה. כל תלמיד חייב להגיע לכל המפגשים עם נעליים סגורות, בגדים ארוכים שיכסו את הידיים והרגליים, חלוק מעבדה ארוך ומשקפי מגן תקניות. שלושת קבוצות המעבדה יהיו זהות מבחינת תוכנית המעבדות, אבל לנוחות התלמידים יעשה מאמץ לייצור קבוצות הומוגניות לפי תוכנית הלימודים. בעקרון ייעדנו את קבוצת מעבדה א' לתלמידי מדעי התרופה ואחרים, את קבוצת מעבדה ב' למדעי הכימיה והביולוגיה ואחרים, ואת קבוצת מעבדה ג' למדעי כדור הארץ ואחרים, אבל יתכנו שינויים במערך זה בהתאם ללוחות הזמנים של הקבוצות השונות בכל שנה. תלמידי הכימיה מוזמנים להשתלב בכל אחת מקבוצות המעבדה הללו. שימו לב: על מנת שנוכל להיערך למעבדה בהתאם לכמות המשתתפים עוד מבעוד מועד, אנו מבקשים להירשם אליה מיד עם פתיחת מערכת הרישום בראשית השנה. לתשומת ליבכם: חובה להרשם למעבדה באותה השנה שבה היא מוגדרת חובה לתלמיד. החוג לכימיה לא יבטיח מקומם של תלמידים שלא ילמדו את המעבדה בשנה המתאימה על פי תכנית לימודיהם. מעבדה ד' מיועדת עבור תלמידי המסלול כימיה והנדסת חומרים (5013) ואחרים.
69128
כימיה אורגנית א'
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 10:00 11:45 רוטברג ב' פרופ עידית תשובה, פרופ עידית תשובה
שעור א ג 12:00 13:45 כימיה 7 ב' פרופ עידית תשובה, פרופ עידית תשובה
תרגיל א ב 14:00 15:45 C320 ב' מר שחר ברסלר
תרגיל א ב 14:00 15:45 C320 ב' מר שחר ברסלר
תרגיל ב ה 14:00 15:45 שפרינצק 217 ב' גב זוהר שפילט
תרגיל ג ג 16:00 17:45 שפרינצק 217 ב' מר ינון דרעי
קבוצת תרגיל ב' לתלמידי התכנית המשולבת כימיה - פיסיקה ואחרים. קבוצת תרגיל ג' לתלמידי התכנית המשולבת כימיה ביולוגיה ותלמידי המסלול הכפול כימיה והנדסת חומרים (5013).
69163
כימיה פיסיקלית א'
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 10:00 11:45 רוטברג ב' פרופ אלעד גרוס, פרופ אלעד גרוס
שעור א ה 11:00 11:45 פלדמן א ב' פרופ אלעד גרוס, פרופ אלעד גרוס
תרגיל א א 16:00 17:45 סילברמן 508 ב' מר גיא נעים
תרגיל ב ב 12:00 13:45 שפרינצק 115 ב' גב עינב שרף
תרגיל ג ד 15:00 16:45 מתמטיקה 2 ב' גב עינב שרף
תרגיל ד ג 8:00 9:45 שפרינצק 214 ב' מר גיא נעים
כולל השלמות במתמטיקה ופיסיקה שאינן מקנות נ"ז. קבוצת תרגיל ב' למדעי הכימיה והביולוגיה ואחרים. קבוצת תרגיל ג' לתלמידי התכנית המשולבת: כימיה - פיסיקה ואחרים. קבוצת תרגול ד' מיועדת עבור תלמידי המסלול כימיה והנדסת חומרים (5013) ואחרים.
72140
סמינריון מודרך לתלמידי תכנית אתגר שנה א
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: סמינריון סמסטר: קורס שנתי סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סמינריון א ג 17:00 18:45 סילברמן 506 א' פרופ דרור הבלנה, פרופ דרור הבלנה, פרופ אלון זסלבר, פרופ אלון זסלבר, גב נעה דשא, גב נעה דשא
סמינריון א ג 18:00 19:45 סילברמן 504 ב' פרופ דרור הבלנה, פרופ דרור הבלנה, פרופ אלון זסלבר, פרופ אלון זסלבר, גב נעה דשא, גב נעה דשא
72155
מבוא לגנטיקה
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 8:00 9:45 קנדה ב' ד"ר יונתן צור, ד"ר יונתן צור, ד"ר מיכל רבני, ד"ר מיכל רבני
שעור א ה 12:00 12:45 קנדה ב' ד"ר יונתן צור, ד"ר יונתן צור, ד"ר מיכל רבני, ד"ר מיכל רבני
תרגיל א ב 12:00 12:45 שפרינצק 27 ב' מר אמיר חדאד
תרגיל ב ב 12:00 12:45 סילברמן 504 ב' מר אסא שרמן
תרגיל ג ג 12:00 12:45 סילברמן 508 ב' מר אמיר חדאד
תרגיל ד ג 13:00 13:45 סילברמן 504 ב' מר אסא שרמן
תרגיל ה ג 14:00 14:45 סילברמן 504 ב' מר אסא שרמן
תרגיל ו ה 13:00 13:45 סילברמן 508 ב' מר אמיר חדאד
תרגיל ז ה 13:00 13:45 סילברמן 502 ב' גב רני פלק
תרגיל ח ה 14:00 14:45 סילברמן 508 ב' מר אסא שרמן
תרגיל ט ג 13:00 13:45 סילברמן 508 ב' גב רני פלק
מעבדה א ב 8:00 10:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' מר אריאל פגיס
מעבדה ב ב 8:00 10:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' מר ויסאם זעאתרה
מעבדה ג ב 8:00 10:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' גב שני וקנין
מעבדה ד ב 8:00 10:45 ב' גב טל מקוב-בואניש
מעבדה ה ב 8:00 10:45 ב' מר איתי רוזנברג
מעבדה ו ב 8:00 10:45 ב' גב יובל שלם
מעבדה ז ב 8:00 10:45 ב' מר עידן שיזף
מעבדה ח ב 8:00 10:45 ב' מר אריאל פגיס
מעבדה ט ב 8:00 10:45 ב' מר ויסאם זעאתרה
מעבדה טו ד 12:00 14:45 ב' גב יובל שלם
מעבדה טז ד 12:00 14:45 ב' מר דניאל סגל
מעבדה י ב 8:00 10:45 ב' מר דניאל סגל
מעבדה יא ב 8:00 10:45 ב' מר איתי רוזנברג
מעבדה יג ד 12:00 14:45 ב' מר ויסאם זעאתרה
מעבדה יד ד 12:00 14:45 ב' גב שני וקנין
מעבדה יז ד 12:00 14:45 ב' מר איתי רוזנברג
מעבדה יח ד 12:00 14:45 ב' מר עידן שיזף
מעבדה יט ד 12:00 14:45 ב' גב שני וקנין
מעבדה כ ד 12:00 14:45 ב' מר אריאל פגיס
מעבדה כא ד 12:00 14:45 ב' מר עידן שיזף
מעבדה כב ד 12:00 14:45 ב' גב יובל שלם
מעבדה כג ד 12:00 14:45 ב' מר דניאל סגל
מעבדה כד ד 12:00 14:45 ב' גב טל מקוב-בואניש
המעבדה תינתן פעם בשבועיים- סה"כ 6 שבועות (מתוכם 1 שעה תרגיל כיתתי)- לו"ז מפורט יינתן על ידי מתרגלי הקורס בתחילת המעבדות. המעבדה מיועדת לתלמידי מדעי-החיים בלבד. תלמידים אחרים יכולים להרשם לקורס מס' 72156. סה"כ תרגולים- 14 (תרגול אחרון לאחר סיום הסמסטר). מסלול כימיה ביולוגיה= מעבדות של יום ד' תרגיל ט' מסלול פסיכוביולוגיה- עדיפות למעבדות של יום ב' מסלול ביולוגיה קוגניציה- עדיפות למעבדות יום ב'
72160
מבוא לביולוגיה לתלמידי מדעים
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בקמפוס

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 16:00 17:45 פלדמן א א' פרופ מיכאל ברנדיס
תרגיל א ג 16:00 16:45 שפרינצק 116 א' גב שני קנדל
תרגיל ב ד 16:00 16:45 שפרינצק 214 א' גב שני קנדל
תרגיל ג ה 13:00 13:45 סילברמן 506 א' גב שני קנדל
תרגיל ו ב 15:00 15:45 שפרינצק 117 א' גב שני קנדל
הקורס מיועד לתלמידי הפקולטה למתמטיקה ומדעי הטבע , יחד עם מסלולים ייחודיים במכון למדעי החיים- במידה וסטודנט עובר למסלול אחר יהיה עליו לבדוק האם יש צורך בחובות נוספים תרגיל א' או ב' מיועדים לביולוגיה חישובית
76222
קורס ממוחשב בבטיחות - שנה א'
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א'
הדרכה ב ב'
חומר הקורס והמבדק באתר הקורס
77130
פיסיקה כללית - מכניקה לתלמידי כימיה וכדה"א
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 8:00 9:45 פלדמן ב א' פרופ יהודה וגשל, פרופ יהודה וגשל
שעור א ה 8:00 9:45 פלדמן ב א' פרופ יהודה וגשל, פרופ יהודה וגשל
תרגיל א ה 10:00 11:45 C320 א' מר ברק בודניק
תרגיל א ה 10:00 11:45 C320 א' מר ברק בודניק
תרגיל ב א 14:00 15:45 קנדה עליון א' מר ברק בודניק
תרגיל ג ג 10:00 11:45 B221 א' מר אדוארד טנניאן
תרגיל ג ג 10:00 11:45 B221 א' מר אדוארד טנניאן
קבוצת תרגיל א למדכה"א ואחרים. תרגיל ב' למדעי הכימיה והביולוגיה ואחרים.
77131
פיסיקה כללית - גלים וחשמל לתלמידי כימיה וכדה"א
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 7 ש"ש: 98 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 9:00 11:45 פלדמן ב ב' ד"ר שי הייזלר, ד"ר שי הייזלר
שעור א ה 9:00 10:45 אולם לוין ב' ד"ר שי הייזלר, ד"ר שי הייזלר
תרגיל א ג 14:00 15:45 שפרינצק 117 ב' מר עמרי גינסבורג
תרגיל ב ה 16:00 17:45 פלדמן ב ב' מר אייל אטיאס
תרגיל ג ה 12:00 13:45 שפרינצק 217 ב' מר עמרי גינסבורג
קבוצת תרגיל א' לתלמידי כימיה-ביולוגיה, קבוצת תרגיל ב' לתלמידי כימיה ואחרים.
80109
מתמטיקה לתלמידי כימיה וכדה"א (1)
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 8:00 9:45 אולם לוין א' מר יואל גרינשפון, מר יואל גרינשפון, מר יואל גרינשפון
שעור א ד 8:00 9:45 קפלן א' מר יואל גרינשפון, מר יואל גרינשפון, מר יואל גרינשפון
שעור א ה 16:00 17:45 כימיה 7 א' מר יואל גרינשפון, מר יואל גרינשפון, מר יואל גרינשפון
תרגיל א א 16:00 17:45 מתמטיקה 110 א' מר סובחי מסאלחה
תרגיל ב ב 10:00 11:45 שפרינצק 215 א' מר סובחי מסאלחה
תרגיל ג ג 10:00 11:45 B220 א' מר יובל בלשאי
תרגיל ג ג 10:00 11:45 B220 א' מר יובל בלשאי
קבוצת תרגיל ב' לתכנית משולבת במדעי הכימיה והחיים ואחרים. תרגיל א' למדעי כדור-הארץ ואחרים. בימי ג' בין השעות 8:00 עד 10:00 יתקיימו בחנים (חובה) והשלמות שאינן מקנות נ"ז, על פי הצורך ובתיאום מול צוות הקורס. תלמיד שנשכל או שאין לו ציון בקורס זה, רשאי להירשם לקורס 80112.
80112
מבוא מתמטי לתלמידי כימיה וכדה"א (2)
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 15:45 כימיה 7 ב' ד"ר אלי קרייסלר, ד"ר אלי קרייסלר, ד"ר אלי קרייסלר
שעור א ב 8:00 9:45 מתמטיקה 2 ב' ד"ר אלי קרייסלר, ד"ר אלי קרייסלר, ד"ר אלי קרייסלר
שעור א ד 17:00 18:45 פלדמן ב ב' ד"ר אלי קרייסלר, ד"ר אלי קרייסלר, ד"ר אלי קרייסלר
תרגיל א א 16:00 17:45 רוטברג ב' מר אלון זמיר
תרגיל ב ב 12:00 13:45 קנדה עליון ב' מר עמית אופיר
תרגיל ג ג 8:00 9:45 B221 ב' מר עמית אופיר
תרגיל ג ג 8:00 9:45 B221 ב' מר עמית אופיר
הקורס חליפי לקורס 80110 שהתקיים עד שנת תשע"ט. קבוצת תרגיל א' לתכנית משולבת במדעי הכימיה והחיים ואחרים. קבוצת תרגיל ג למדכה"א ואחרים. בימי ב' בין השעות 8:00 עד 10:00 יתקיימו בחנים (חובה) והשלמות שאינן מקנות נ"ז, על פי הצורך ובתיאום מול צוות הקורס.
לימודי חובת בחירה . יש ללמוד אחד מהקורסים הבאים במהלך שנים א - ג'
76629
תכנות מתמטי במאטלב לכימיה
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 14:00 16:45 חוות מחשבים א' ד"ר רועי כנעני
שעור ב ב 15:00 17:45 חווה חדר 2 ב' ד"ר רועי כנעני
שעור ג א 14:00 16:45 חווה חדר 2 ב' ד"ר רועי כנעני
תרגיל א ד 17:00 17:45 חוות מחשבים א' ד"ר רועי כנעני
תרגיל ב ב 18:00 18:45 חווה חדר 2 ב' ד"ר רועי כנעני
תרגיל ג א 17:00 17:45 חווה חדר 2 ב' ד"ר רועי כנעני
1.תרגיל רשות ללא נ"ז יינתן במעבדה. קיימת חובת הגשת תרגילים. בהסכמת הסטודנטים,יצומצמו ההפסקות בין השיעורים. 2.דרוש ידע מתמטי כפי שיש לתלמידי טבע מקורסים מתמטיים שונים בפקולטה.
שנה ב'
לימודי חובה קורסי חובה. במקום המעבדה בכימיה פיסיקלית (69313), ניתן ללמוד את המעבדה המקבילה לתלמידי מדעים מדוייקים (69330).
69301
כימיה פיסיקלית ב' - תרמודינמיקה א
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:00 13:45 רוטברג א' פרופ דניאל הריז, פרופ דניאל הריז
שעור א ב 12:00 13:45 קפלן א' פרופ דניאל הריז, פרופ דניאל הריז
תרגיל א ב 8:00 9:45 שפרינצק 215 א' מר גיל אולגנבלום
תרגיל ב ג 15:00 16:45 שפרינצק 215 א' מר אילן שומילין
תרגיל ג ה 10:00 11:45 שפרינצק 215 א' מר אילן שומילין
קבוצת תרגיל ב' לתלמידי התכנית המשולבת: פיסיקה - כימיה ולתלמידי התכנית לתואר כפול בשיתוף עם מכללת עזריאלי(5013). קבוצת תרגיל ג' לתלמידי התכנית המשולבת: מדעי הכימיה והביולוגיה.
69306
כימיה אורגנית ב'
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 10:00 11:45 פלדמן א א' פרופ אורי גידרון , פרופ אורי גידרון
שעור א ה 8:00 9:45 כימיה 7 א' פרופ אורי גידרון , פרופ אורי גידרון
תרגיל א ב 14:00 15:45 שפרינצק 29 א' מר גלאון ישראלי
תרגיל ב א 18:00 19:45 שפרינצק 29 א' מר יונתן סוכרן
תרגיל ג א 14:00 15:45 שפרינצק 29 א' מר גלאון ישראלי
קבוצת תרגול א' מיועדת עבור תלמידי המסלול כימיה והנדסת חומרים (5013) ואחרים. קבוצת תרגיל ב' לתלמידי התכנית המשולבת: כימיה - פיסיקה.
69311
מבוא לקשר כימי
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 8:00 9:45 קפלן ב' פרופ רועי בר, פרופ רועי בר
שעור א ד 9:00 10:45 C220 ב' פרופ רועי בר, פרופ רועי בר
שעור א ד 9:00 10:45 C220 ב' פרופ רועי בר, פרופ רועי בר
תרגיל א ה 14:00 15:45 סילברמן 504 ב' גב בר עזרא
תרגיל ב ג 10:00 11:45 שפרינצק 27 ב' מר עומר חג'אג'
תרגיל ג ג 12:00 13:45 שפרינצק 28 ב' מר עומר חג'אג'
קבוצת תרגול ג' היא עבור תלמידי המסלול כימיה והנדסת חומרים (5013) ואחרים.
69313
מעבדה בכימיה פיסיקלית
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: מעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה שוטפת

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
מעבדה ב ג 8:00 11:45 ב' ד"ר לירז חי
מעבדה ג ג 14:00 17:45 ב' פרופ אורי רביב, פרופ אורי בנין
מעבדה ד ה 14:00 17:45 ב' פרופ אלעד גרוס
מעבדה ב' היא עבור תלמידי המסלול כימיה והנדסת חומרים (5013) ואחרים.
69321
שיטות בכימיה אורגנית לתלמידי כימיה ביולוגיה
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: מעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה שוטפת

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
מעבדה א ה 8:00 13:45 ביתן 1 ב' ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך
מעבדה א ה 8:00 13:45 ביתן 1 ב' ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך
מעבדה א ה 8:00 13:45 ביתן 1 ב' ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך
מעבדה א ה 8:00 13:45 ביתן 1 ב' ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך
מעבדה א ה 8:00 13:45 ביתן 1 ב' ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך
מעבדה א ה 8:00 13:45 ביתן 1 ב' ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך, ד"ר זכרייה ניירוך
מעבדה ב ג 8:00 13:45 ביתן 1 ב' פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס
מעבדה ב ה 8:00 13:45 ביתן 1 ב' פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס
מעבדה ב ה 8:00 13:45 ביתן 1 ב' פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס
מעבדה ב ה 8:00 13:45 ביתן 1 ב' פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס
מעבדה ב ה 8:00 13:45 ביתן 1 ב' פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס
מעבדה ב ה 8:00 13:45 ביתן 1 ב' פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס, פרופ נורמן מטאנס
לתשומת ליבכם: "קורס ממוחשב בבטיחות" 76223 הינו תנאי קדם למעבדה זו. לתשומת לב, על מנת שנוכל להיערך למעבדה בהתאם לכמות המשתתפים עוד מבעוד מועד, אנו מבקשים להירשם אליה מיד עם פתיחת מערכת הרישום בראשית השנה
72121
ביוכימיה של התא לתלמידי מדעי החיים
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 15:45 קפלן א' פרופ עודד ליבנה, פרופ עודד ליבנה, ד"ר נתנאל צארום , ד"ר נתנאל צארום , פרופ דוד אנגלברג, פרופ דוד אנגלברג
שעור א ב 10:00 11:45 רוטברג א' פרופ עודד ליבנה, פרופ עודד ליבנה, ד"ר נתנאל צארום , ד"ר נתנאל צארום , פרופ דוד אנגלברג, פרופ דוד אנגלברג
תרגיל ב ב 16:00 17:45 סילברמן 504 א' גב ג'ואנה בנא
תרגיל ה ב 12:00 13:45 שפרינצק 27 א' מר אורי גושצ'בסקי
תרגיל ו ד 8:00 9:45 סילברמן 506 א' מר אורי גושצ'בסקי
תרגיל ז א 10:00 11:45 סילברמן 504 א' גב ג'ואנה בנא
תרגיל ח ב 16:00 17:45 שפרינצק 101 א' מר דניאל גוטמן
דרישות מקדימות: סיום בהצלחה של קורסים בכימיה כללית וכימיה אורגנית ייתכנו שינויים במועדי התרגילים בשל גודל הקבוצות ומספר התלמידים בקבוצה. בקורס יתקיימו ארבעה בחנים המשוקללים לציון הסופי. להלן מועדי הבחנים בקורס: 17.10.2021 בשעה 09:00 14/11/2021 בשעה 09:00 12/12/2021 בשעה 09:00 02/01/2022 בשעה 09:00 מיקומי הבחינות יינתנו בהמשך
72332
ביולוגיה מולקולרית
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:00 13:45 קפלן ב' פרופ ערן משורר, פרופ ערן משורר, ד"ר אורן רם, ד"ר אורן רם, ד"ר דפנה נחמני, ד"ר דפנה נחמני
שעור א ד 15:00 15:45 קפלן ב' פרופ ערן משורר, פרופ ערן משורר, ד"ר אורן רם, ד"ר אורן רם, ד"ר דפנה נחמני, ד"ר דפנה נחמני
תרגיל א א 14:00 15:45 סילברמן 502 ב' מר שי קינרייך, מר גיא חיים
תרגיל ב א 14:00 15:45 סילברמן 506 ב' מר מוחמד עואודה, מר אלכסיי בסקין
תרגיל ג ב 10:00 11:45 סילברמן 508 ב' גב אלנה אמלן
תרגיל ד ג 12:00 13:45 סילברמן 502 ב' מר גיא חיים
תרגיל ה ד 16:00 17:45 שפרינצק 27 ב' מר שי קינרייך
תרגיל ו ה 8:00 9:45 סילברמן 506 ב' מר מוחמד עואודה
תרגיל ז ה 12:00 13:45 סילברמן 506 ב' מר אלכסיי בסקין
72336
מבוא לפיסיולוגיה
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 16:00 17:45 קפלן א' פרופ יעקב נחמיאס, פרופ יעקב נחמיאס, פרופ עדי מזרחי, פרופ עדי מזרחי, פרופ עידן שגב, פרופ עידן שגב
שעור א ג 12:00 13:45 קנדה א' פרופ יעקב נחמיאס, פרופ יעקב נחמיאס, פרופ עדי מזרחי, פרופ עדי מזרחי, פרופ עידן שגב, פרופ עידן שגב
תרגיל א א 13:00 13:45 סילברמן 506 א' מר רון רפאלי, גב אושרת שטנגל
תרגיל ב ה 9:00 9:45 סילברמן 502 א' מר רון רפאלי, גב אושרת שטנגל
תרגיל ג ב 15:00 15:45 סילברמן 502 א' מר רון רפאלי, גב אושרת שטנגל
תרגיל ד ב 16:00 16:45 סילברמן 502 א' מר רון רפאלי, גב אושרת שטנגל
תרגיל ה ד 11:00 11:45 סילברמן 502 א' מר רון רפאלי, גב אושרת שטנגל
תרגיל ו ה 12:00 12:45 קנדה עליון א' מר רון רפאלי, גב אושרת שטנגל
תרגיל ז א 13:00 13:45 סילברמן 502 א' מר רון רפאלי, גב אושרת שטנגל
תרגיל א' לביולוגיה חישובית ואחרים. תרגיל ו' לפסיכוביולוגיה ואחרים. ביום א' 21/11/21 השיעור יתקיים חד פעמי באודיטוריום בקר, בניין מדעי המוח.
72356
מעבדה בביוכימיה לתלמידי ביולוגיה
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ומעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה שוטפת

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 8:00 8:45 סילברמן ראשל ב' פרופ דנה רייכמן, פרופ תומר רביד, גב שרון פלדמן
מעבדה א א 16:00 19:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ דנה רייכמן, פרופ תומר רביד, גב שרון פלדמן
מעבדה ב א 16:00 19:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ דנה רייכמן, פרופ תומר רביד, גב אלישבע גור
מעבדה ג א 16:00 19:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ דנה רייכמן, פרופ תומר רביד, מר גלעד עזרא
מעבדה ד ב 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ תומר רביד, פרופ דנה רייכמן, גב נדין סודאח
מעבדה ה ב 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ תומר רביד, פרופ דנה רייכמן, מר יוסף לוי
מעבדה ו ב 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ תומר רביד, פרופ דנה רייכמן, גב יעל אדמוני
מעבדה ז ב 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ תומר רביד, פרופ דנה רייכמן, גב גפן בוקזייגר
מעבדה ח א 16:00 19:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ תומר רביד, פרופ דנה רייכמן, מר עמית יפרח
מעבדה ט ג 16:00 19:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ תומר רביד, פרופ דנה רייכמן, מר איתי יחזקאל
מעבדה י ג 16:00 19:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן ב' פרופ תומר רביד, פרופ דנה רייכמן, גב ג'ואנה זאמל
קורס חובה לתלמידי התכנית המשולבת למדעי הכימיה והביולוגיה ולתלמידי תכנית אתגר בביולוגיה וכל תלמידי מדעי החיים חד חוגי מורחב שנה ב'. נוכחות חובה במפגש החד פעמי ב 07/04 ובמעבדות דרישות מקדימות: סיום בהצלחה של קורסים של ביוכימיה של התא. קבוצה מעבדה ד מיועד עבור מדעי החיים קוגניציה אתגר ניתן לבצע שינויים ברישום לקבוצות הקורס עד ה-10.3.21
72362
מבוא למיקרוביולוגיה - שיעור
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 8:00 9:45 קנדה א' פרופ דוד יוגב, פרופ דוד יוגב, ד"ר אלכסנדר רובינסקי, ד"ר אלכסנדר רובינסקי, ד"ר אורן פרנס, ד"ר אורן פרנס, ד"ר יעל ליטבק, ד"ר יעל ליטבק
שעור א ה 10:00 11:45 רוטברג א' פרופ דוד יוגב, פרופ דוד יוגב, ד"ר אלכסנדר רובינסקי, ד"ר אלכסנדר רובינסקי, ד"ר אורן פרנס, ד"ר אורן פרנס, ד"ר יעל ליטבק, ד"ר יעל ליטבק
(הקורס מחליף את הקורס 72335)
72390
סמינריון מודרך לתלמידי תכנית אתגר שנה ב
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: סמינריון סמסטר: קורס שנתי סוג הבחינה: עבודה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סמינריון א ה 16:00 17:45 סילברמן 506 שנתי פרופ דרור הבלנה, פרופ אלון זסלבר, גב נעה דשא
72923
מפגש מרוכז עם מחקר עדכני לתלמידי אתגר
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: סדנה סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה שוטפת

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סדנה א ג ב' גב נעה דשא, גב נעה דשא, פרופ אלון זסלבר, פרופ אלון זסלבר, פרופ דרור הבלנה, פרופ דרור הבלנה
סדנה א ד ב' גב נעה דשא, גב נעה דשא, פרופ אלון זסלבר, פרופ אלון זסלבר, פרופ דרור הבלנה, פרופ דרור הבלנה
קורס חובה בשנה ב' מסלול אתגר מחליף את הקורס 72640 (שהתקיים באילת) תאריכי הקורס הסופיים יינתנו על ידי מרכזי התוכנית
76223
קורס ממוחשב בבטיחות - שנה ב
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א'
הדרכה ב ב'
76414
הכרת משאבי הספרייה לתלמידי החוג למדעי החיים - קורס מתוקשב
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב'

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א' גב יפעת אלבכרי, גב רונית מושל
הדרכה ב ב' גב יפעת אלבכרי, גב רונית מושל
קורס זה הינו תנאי מוקדם להשתתפות בסמינריון בוגר.
80325
אלגברה לכימאים
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 12:00 13:45 פלדמן ב א' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
שעור א ד 8:00 9:45 פלדמן א א' ד"ר איב גודין, ד"ר איב גודין
תרגיל א ד 10:00 11:45 אולם לוין א' מר צבי שם טוב
הקורס ילמד במשך 12 שבועות במתכונת של 6 שעות שבועיות. בתאריכים 15/12/21 ו 5/1/22 התרגול יתקיים בכיתה לוי 06
לימודי חובת בחירה . יש ללמוד אחד מהקורסים הבאים במהלך שנים א - ג' (מומלץ לקחת בשנה ב'!)
76629
תכנות מתמטי במאטלב לכימיה
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 14:00 16:45 חוות מחשבים א' ד"ר רועי כנעני
שעור ב ב 15:00 17:45 חווה חדר 2 ב' ד"ר רועי כנעני
שעור ג א 14:00 16:45 חווה חדר 2 ב' ד"ר רועי כנעני
תרגיל א ד 17:00 17:45 חוות מחשבים א' ד"ר רועי כנעני
תרגיל ב ב 18:00 18:45 חווה חדר 2 ב' ד"ר רועי כנעני
תרגיל ג א 17:00 17:45 חווה חדר 2 ב' ד"ר רועי כנעני
1.תרגיל רשות ללא נ"ז יינתן במעבדה. קיימת חובת הגשת תרגילים. בהסכמת הסטודנטים,יצומצמו ההפסקות בין השיעורים. 2.דרוש ידע מתמטי כפי שיש לתלמידי טבע מקורסים מתמטיים שונים בפקולטה.
וגם . קורס חובה לתואר באנגלית (בשנה ב או ג) - החל משנת הלימודים תשעט יש לבחור קורס אחד מהרשימה
69550
אופקים בכימיה - סמינריון מחקר לתלמידי בוגר
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: סמינריון סמסטר: א' סוג הבחינה: רפרט

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סמינריון א ה 14:00 15:45 שפרינצק 116 א' פרופ איגור שפירו
חובת נוכחות. הקורס ילמד באנגלית. תלמידי תכנית אתגר - כימיה, אינם מורשים ללמוד קורס זה.
72541
סמנריון מחקרי במדעי החיים- סמסטר א'
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: א' סוג הבחינה: השתתפות פעילה

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ה 12:00 13:45 סילברמן 502 א' ד"ר מיכל ברקר-דקל, ד"ר אורן קולודני, ד"ר דפנה נחמני
פתוח רק לתלמידי בוגר
72542
סמינריון מחקרי במדעי החיים סמסטר ב'
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה שוטפת

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 15:00 16:45 סילברמן 506 ב' ד"ר איתן לרנר, ד"ר יעל ליטבק, ד"ר נתנאל צארום
פתוח רק לתלמידי בוגר
וגם יש לבחור קורס אחד מתוך הרשימה בשנים ב' או ג'
69617
כימיה ביולוגית של חומרים
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 13:00 15:45 שפרינצק 26 ב' פרופ איתמר וילנר, פרופ איתמר וילנר
שעור א ה 16:00 17:45 שפרינצק 214 ב' פרופ איתמר וילנר, פרופ איתמר וילנר
69639
פענוח מבנה מולקולרי בעזרת ספקטרה
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 9:00 11:45 שפרינצק 115 ב' פרופ דמיטרי גלמן
תרגיל א ג 12:00 12:45 שפרינצק 117 ב' מר סטס גלמן-טרופ
תרגיל ב א 12:00 12:45 שפרינצק 115 ב' מר סטס גלמן-טרופ
קבוצת תרגול ב' היא עבור תלמידי המסלול כימיה והנדסת חומרים (5013) ואחרים.
72107
מבוא לאקולוגיה
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 14:00 15:45 אולם לוין א' פרופ דרור הבלנה, פרופ דרור הבלנה, ד"ר מיגל פראדה, ד"ר מיגל פראדה
שעור א ג 10:00 11:45 אולם לוין א' פרופ דרור הבלנה, פרופ דרור הבלנה, ד"ר מיגל פראדה, ד"ר מיגל פראדה
תרגיל ב א 18:00 18:45 שפרינצק 117 א' מר גדעון סמט, מר אביתר יכיני
תרגיל ג ג 15:00 15:45 סילברמן 508 א' מר גדעון סמט, מר אביתר יכיני
תרגיל ה ב 12:00 12:45 שפרינצק 116 א' מר גדעון סמט, מר אביתר יכיני
תרגיל ו ב 11:00 11:45 שפרינצק 25 א' מר אביתר יכיני, מר גדעון סמט
תרגיל ז ג 15:00 15:45 שפרינצק 24 א' מר אביתר יכיני, מר גדעון סמט
שים לב לדרישות הקדם. דרישה מוקדמת: "מבוא לסטטיסטיקה והסתברות" (72301), או כל קורס בסיסי אחר בסטטיסטיקה. תרגיל א' לביולוגיה חישובית ואחרים.
72334
מבוא למדעי הצמח
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ומעבדה סמסטר: א' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בקמפוס

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 11:00 13:45 לוי 07 א' פרופ אורן אוסטרזצר, פרופ ניר קרן
מעבדה א ד 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה א ד 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה א ד 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה א ד 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה א ד 12:00 15:45 אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה ב ד 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ב ד 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ב ד 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ב ד 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ב ד 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ג ד 12:00 15:45 א' גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון
מעבדה ג ד 12:00 15:45 א' גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון
מעבדה ג ד 12:00 15:45 א' גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון
מעבדה ג ד 12:00 15:45 א' גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון
מעבדה ג ד 12:00 15:45 א' גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון, גב נוגה גרשון
מעבדה ו ה 12:00 15:45 א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה ו ה 12:00 15:45 א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה ו ה 12:00 15:45 א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה ו ה 12:00 15:45 א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה ו ה 12:00 15:45 א' מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי, מר רון מזרחי
מעבדה ז ה 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ז ה 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ז ה 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ז ה 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ז ה 12:00 15:45 א' גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין, גב אור זילברשטיין
מעבדה ח ה 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ח ה 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ח ה 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ח ה 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ח ה 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ט ד 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ט ד 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ט ד 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ט ד 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
מעבדה ט ד 12:00 15:45 א' מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס, מר שחר וויס
בקורס יינתנו: 5 מעבדות. בנוסף, בקורס יינתן חצי יום סיור (22/12/2021יום ד', ו 23/12/2021- יום ה') לו"ז מפורט יינתן על ידי מורי הקורס בתחילת הסמסטר
72368
מבוא לאבולוציה
החוג הנותן: מדעי הכימיה והביולוגיה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 9:00 11:45 רוטברג ב' פרופ יהוא מורן
תרגיל א ד 8:00 8:45 שפרינצק 114 ב' מר פלג יעקובוביץ
תרגיל א ד 8:00 8:45 חווה חדר 4 ב' מר פלג יעקובוביץ
תרגיל א ד 8:00 8:45 חווה חדר 1 ב' מר פלג יעקובוביץ
תרגיל ג ד 13:00 13:45 שפרינצק 116 ב' גב יעל חזן
תרגיל ג ד 13:00 13:45 חווה חדר 4 ב' גב יעל חזן
תרגיל ג ד 13:00 13:45 חווה חדר 1 ב' גב יעל חזן
תרגיל ד ב 15:00 15:45 שפרינצק 215 ב' מר איתמר קוזלובסקי
תרגיל ד ב 15:00 15:45 חווה חדר 1 ב' מר איתמר קוזלובסקי
תרגיל ד ב 15:00 15:45 חווה חדר 1 ב' מר איתמר קוזלובסקי
תרגיל ה ד 14:00 14:45 שפרינצק 217 ב' גב יעל חזן