החוג לפיסיקה (541) - מסלול תכנית תלפיות- פיסיקה חד חוגי עם חטיבה במדעי המחשב
קורסי המסלול
תואר בוגר
תכנית תלפיות- פיסיקה חד חוגי עם חטיבה במדעי המחשב (2063)
שנה ב'
לימודי חובה . לימודי חובה בפיסיקה
76223
קורס ממוחשב בבטיחות - שנה ב
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א'
הדרכה ב ב'
76412
הכרת משאבי הספרייה לתלמידי החוג לפיסיקה - קורס מתוקשב
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 0 ש"ש: 0 סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב'

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א' גב מלי כהן
הדרכה ב ב' גב מלי כהן
קורס זה הינו תנאי מוקדם להשתתפות בסמינריון בוגר.
77152
פיסיקה תרמית
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 11:00 11:45 קפלן א' ד"ר מיכאל אסף, ד"ר מיכאל אסף
שעור א א 18:00 19:45 קפלן א' ד"ר מיכאל אסף, ד"ר מיכאל אסף
תרגיל א ג 14:00 14:45 סילברמן ראשל א' מר פיני זילבר
תרגיל ב ג 15:00 15:45 קנדה עליון א' מר פיני זילבר
תרגיל ג ה 11:00 11:45 שפרינצק 217 א' מר פיני זילבר
קבוצות תרגיל א' לתלפיות ואחרים.
77303
מכניקה אנליטית
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 15:45 פלדמן א א' פרופ ברק קול, פרופ ברק קול
שעור א ה 12:00 13:45 מתמטיקה 2 א' פרופ ברק קול, פרופ ברק קול
תרגיל א א 12:00 13:45 שפרינצק 117 א' מר אליהו אנגלברג
תרגיל ב ג 12:00 13:45 שפרינצק 117 א' מר אליהו אנגלברג
תרגיל ג ד 13:00 14:45 מתמטיקה 110 א' מר גדי מינץ
תרגיל ד ד 10:00 11:45 סילברמן ראשל א' מר גדי מינץ
תרגיל ב לתכנית המשולבת פיסיקה-כימיה ואחרים. קבוצת תרגיל א' לתלפיות ואחרים.
77305
גלים ואופטיקה
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 10:45 קפלן א' ד"ר ירון ברומברג, ד"ר ירון ברומברג
שעור א ג 8:00 9:45 פלדמן א א' ד"ר ירון ברומברג, ד"ר ירון ברומברג
תרגיל א ב 18:00 19:45 שפרינצק 215 א' מר יואב רומח
תרגיל ב ג 12:00 13:45 שפרינצק 27 א' מר יואב רומח
תרגיל ג ד 15:00 16:45 שפרינצק 201 א' גב אילה גליק מגיד
תרגיל ד א 16:00 17:45 מתמטיקה 110 א' גב אילה גליק מגיד
תרגיל ג' לתכנית המשולבת פיסיקה-כימיה ואחרים. תרגיל א לתלפיות.לא ניתן להירשם לקורס זה ללא תנאי קדם תרג א לחוג ‎520‏. תלפיות.
77313
משוואות של פיסיקה מתמטית
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 10:00 11:45 מתמטיקה 2 א' ד"ר מיכאל משה, ד"ר מיכאל משה
שעור א ה 9:00 10:45 פלדמן א א' ד"ר מיכאל משה, ד"ר מיכאל משה
תרגיל א ג 15:00 16:45 קנדה א' מר אהד וילק
תרגיל ב ד 10:00 11:45 שפרינצק 217 א' מר אהד וילק
תרגיל ג ד 15:00 16:45 מתמטיקה 110 א' מר דניאל כהן
תרגיל ד ה 14:00 15:45 שפרינצק 115 א' מר דניאל כהן
תרגיל א או ד לתכנית המשולבת פיסיקה-כימיה ואחרים. תרגיל א לתלפיות ואחרים. במסלולי פיסיקה מתמטיקה בהם הקורס אינו חובה, ייחשב קורס זה כקורס בחירה במתמטיקה או כקורס בחירה בפיסיקה, אך לא בשניהם.
77318
תורת הקוונטים (1)
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 פלדמן א ב' פרופ חגי איזנברג, פרופ חגי איזנברג
שעור א ג 16:00 17:45 פלדמן א ב' פרופ חגי איזנברג, פרופ חגי איזנברג
תרגיל א א 14:00 15:45 שפרינצק 217 ב' מר טוביה גפן
תרגיל ב ב 16:00 17:45 שפרינצק 29 ב' מר טוביה גפן
תרגיל ג ד 13:00 14:45 שפרינצק 117 ב' מר נועם חי
תרגיל ד ה 11:00 12:45 שפרינצק 26 ב' מר נועם חי
תרגיל א לפיסיקה-קוגניציה ואחרים, תרגיל ב לתלפיות ואחרים, תרגיל ג לתכנית המשולבת פיסיקה-כימיה ואחרים.
77335
מעבדה ב'1 -גלים, מערכות דינאמיות ותכונות חומרים
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: מעבדה סמסטר: א' סוג הבחינה: מעבדה


סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
מעבדה א ב 8:00 10:45 אודיטוריום בנין מעבדות א' פרופ ערן שרון
מעבדה ב ב 15:00 17:45 אודיטוריום בנין מעבדות א' פרופ ערן שרון
מעבדה ד ד 16:00 18:45 אודיטוריום בנין מעבדות א' פרופ ערן שרון
מעבדה ה ה 14:00 16:45 אודיטוריום בנין מעבדות א' פרופ ערן שרון
קבוצה א' תלפיות.קבוצה ב' מומלצת לתכנית המשולבת:פיסיקה-כימיה. פרופ' ערן שרון- אחראי.
77336
מעבדה ב'2 -גלים, מערכות דינאמיות ותכונות חומרים
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: מעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: מעבדה


סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
מעבדה א ב 8:00 10:45 אודיטוריום בנין מעבדות ב' פרופ ערן שרון
מעבדה ב ב 15:00 17:45 אודיטוריום בנין מעבדות ב' פרופ ערן שרון
מעבדה ד ד 16:00 18:45 אודיטוריום בנין מעבדות ב' פרופ ערן שרון
מעבדה ה ה 14:00 16:45 אודיטוריום בנין מעבדות ב' פרופ ערן שרון
מעבדה ו ה 10:00 12:45 אודיטוריום בנין מעבדות ב' פרופ ערן שרון
פרופ' ערן שרון - אחראי
77401
חשמל אנליטי
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:00 13:45 סילברמן 502 ב' פרופ מקסים חודאס, פרופ מקסים חודאס
שעור א ג 14:00 15:45 קפלן ב' פרופ מקסים חודאס, פרופ מקסים חודאס
תרגיל א ג 9:00 9:45 שפרינצק 215 ב' מר אליהו אנגלברג
תרגיל ב ג 18:00 18:45 שפרינצק 115 ב' מר אליהו אנגלברג
תרגיל א לתכנית המשולבת פיסיקה-כימיה ולאחרים. תרגיל ב' לתלפיות ואחרים.
80312
הסתברות ושימושיה
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 16:00 17:45 פלדמן א ב' ד"ר בוריס ביגון
תרגיל א ב 11:00 11:45 שפרינצק 217 ב' מר יואל גרינשפון
תרגיל ב ב 18:00 18:45 מתמטיקה 110 ב' מר יואל גרינשפון
83536
מאלגברה לינארית לאייפון (א'): הנדסת חשמל ומערכות מעקרונות ראשוניים
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 16:00 17:45 כדור הארץ 109 א' ד"ר אורי כץ
שעור א ה 14:00 14:45 כדור הארץ 109 א' ד"ר אורי כץ
תרגיל א ג 18:00 18:45 כדור הארץ 109 א'
לימודי חובה
79317
פרוייקטון תלפיות
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: עבודה מעשית סמסטר: א' סוג הבחינה: פרויקט

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
עבודה מעשית א ד 9:00 11:45 א'
79617
טכנולוגיות לוחמה בעידן המידע לחניכי תלפיות
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 18:00 19:45 כדור הארץ 109 ב' פרופ מיכאל בן-אור, מר אמיתי גילעד, מר אבישי מאיה
תרגיל א ד 19:00 19:45 שפרינצק 214 ב'
מרצים אחראיים: פרופ' דני דולב, פרופ' מיכאל בן-אור
83537
מאלגברה לינארית לאייפון (ב): הנדסת חשמל ומערכות מעקרונות ראשוניים
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 3 ש"ש: 42 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 18:00 19:45 פלדמן א ב' מר אור כץ
תרגיל א ב 13:00 13:45 שפרינצק 214 ב'
מורה אחראי: פרופ' אורי כץ
לימודי חובה . חובה לחטיבה במדעי המחשב. את הקורס 67925 יש ללמוד בסמסטר א. את הקורס 67504 יש ללמוד בסמסטר ב.
67504
אלגוריתמים
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:00 13:45 קפלן א' פרופ אלכס סמורודניצקי, פרופ אלכס סמורודניצקי
שעור א ב 14:00 14:45 קנדה א' פרופ אלכס סמורודניצקי, פרופ אלכס סמורודניצקי
שעור ב ב 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ אלכס סמורודניצקי, פרופ אלכס סמורודניצקי
שעור ב ב 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ אלכס סמורודניצקי, פרופ אלכס סמורודניצקי
שעור ב ד 17:00 17:45 קנדה א' פרופ אלכס סמורודניצקי, פרופ אלכס סמורודניצקי
שעור ג א 15:00 15:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ יובל רבני, פרופ יובל רבני
שעור ג א 15:00 15:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ יובל רבני, פרופ יובל רבני
שעור ג ג 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ יובל רבני, פרופ יובל רבני
שעור ג ג 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ יובל רבני, פרופ יובל רבני
תרגיל א ב 16:00 17:45 אולם לוין א' מר רע חוברס
תרגיל ב ב 10:00 11:45 B221 א' מר גלעד שטרן
תרגיל ב ב 10:00 11:45 B221 א' מר גלעד שטרן
תרגיל ג ד 14:00 15:45 שפרינצק 117 א' מר אליסף לויפר
תרגיל ד ג 12:00 13:45 B220 א' מר אמיר דהרי
תרגיל ד ג 12:00 13:45 B220 א' מר אמיר דהרי
תרגיל ה ה 12:00 13:45 B221 א' מר אליסף לויפר
תרגיל ה ה 12:00 13:45 B221 א' מר אליסף לויפר
תרגיל ו ה 10:00 11:45 שפרינצק 201 א' מר אמיר דהרי
תרגיל ז ג 14:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' מר גלעד שטרן
תרגיל ז ג 14:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' מר גלעד שטרן
תרגיל ח א 10:00 11:45 לוי 06 ב' מר גיא הכהן
תרגיל ט ד 14:00 15:45 מתמטיקה 110 ב' מר גיא הכהן
תרגיל י א 16:00 17:45 שפרינצק 214 א' מר רע חוברס
תרגיל יא ג 16:00 17:45 C320 ב' גב גילי בילואוס
תרגיל יא ג 16:00 17:45 C320 ב' גב גילי בילואוס
תרגיל יב ג 14:00 15:45 שפרינצק 115 ב' גב גילי בילואוס
שיעור א', תרגיל א' או ז' לביולוגיה חישובית ואחרים. שיעור א' להנדסה ואחרים. תרגיל ח' מיועד לתלמידי מדמ"ח קוגניציה ואחרים שיעור ג' ביום שלישי 5/5/20 יתקיים חד פעמי באודיטוריום בקר (בניין מדעי המוח)
67925
סדנה במערכות חישוב מ-NAND ל-TETRIS
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ומעבדה סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ה 16:00 18:45 אודיטוריום הנדסה א' מר אביב יעיש
שעור א ה 16:00 18:45 אודיטוריום הנדסה א' מר אביב יעיש
מעבדה א א'
ביום 19/12 השיעור יתקיים באולם פלדמן ב', חד פעמי
שנה ג'
לימודי חובה . קורסי חובה בפיסיקה
69322
כימיה כללית לתלמידי פיסיקה
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 12:00 12:45 שפרינצק 214 ב' פרופ רועי ירושלמי, פרופ רועי ירושלמי
שעור א ג 12:00 13:45 שפרינצק 214 ב' פרופ רועי ירושלמי, פרופ רועי ירושלמי
תרגיל א ד 14:00 14:45 שפרינצק 214 ב' מר ניר גנוניאן
תרגיל ב ב 8:00 8:45 שפרינצק 114 ב' מר ניר גנוניאן
חובת הגשת תרגילים. בשל שיבוש הלימודים כתוצאה מקורונה, אם לא ניתן יהיה לקיים את הבחינה בקמפוס במתכונתה הרגילה ציון התרגילים יהוה 75 אחוז מהציון הסופי בקורס ובחינת בית אמריקאית תהווה את היתרה.
76224
קורס ממוחשב בבטיחות - שנה ג'
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 0 ש"ש: סוג: הדרכה סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א'
הדרכה ב ב'
77307
מבוא לפיסיקה סטטיסטית
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 8:00 9:45 רוטברג א' פרופ עמי גלזנר, פרופ עמי גלזנר
שעור א ד 8:00 8:45 רוטברג א' פרופ עמי גלזנר, פרופ עמי גלזנר
תרגיל א ב 9:00 9:45 שפרינצק 217 א' מר יוסף קפלן
תרגיל ב ד 9:00 9:45 רוטברג א' מר יוסף קפלן
תרגיל ג ה 11:00 11:45 שפרינצק 28 א' מר יוסף קפלן
קבוצת תרגיל ב' לתלפיות ואחרים. תרגיל ג' לתלמידי התכנית המשולבת פיסיקה-כימיה ואחרים.
77508
מעבדה ג: ניסויים מתקדמים בפיסיקה קוונטית ומודרנית
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 6 ש"ש: 84 סוג: שעור ומעבדה סמסטר: א' או ב' סוג הבחינה: מעבדה

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ומעבדה א א 10:00 13:45 ביתן 0 א' פרופ נטלי בלבן, פרופ נטלי בלבן, פרופ יהודה גולדשטיין, פרופ יהודה גולדשטיין, פרופ זאב גלברסון, פרופ זאב גלברסון, פרופ אילון שרמן, פרופ אילון שרמן, פרופ גיא רון, פרופ גיא רון
שעור ומעבדה א ג 10:00 13:45 ביתן 0 א' פרופ נטלי בלבן, פרופ נטלי בלבן, פרופ יהודה גולדשטיין, פרופ יהודה גולדשטיין, פרופ זאב גלברסון, פרופ זאב גלברסון, פרופ אילון שרמן, פרופ אילון שרמן, פרופ גיא רון, פרופ גיא רון
שעור ומעבדה ב ב 14:00 17:45 ביתן 0 א' פרופ ג'ון האוול, פרופ ג'ון האוול, פרופ הדר שטיינברג, פרופ הדר שטיינברג
שעור ומעבדה ב ה 14:00 17:45 ביתן 0 א' פרופ ג'ון האוול, פרופ ג'ון האוול, פרופ הדר שטיינברג, פרופ הדר שטיינברג
שעור ומעבדה ג א 10:00 13:45 ביתן 0 ב' פרופ נטלי בלבן, פרופ נטלי בלבן, פרופ אילון שרמן, פרופ אילון שרמן, פרופ ג'ון האוול, פרופ ג'ון האוול
שעור ומעבדה ג ג 10:00 13:45 ביתן 0 ב' פרופ נטלי בלבן, פרופ נטלי בלבן, פרופ אילון שרמן, פרופ אילון שרמן, פרופ ג'ון האוול, פרופ ג'ון האוול
שעור ומעבדה ד ב 14:00 17:45 ביתן 0 ב' פרופ עודד מילוא, פרופ עודד מילוא
שעור ומעבדה ד ה 14:00 17:45 ביתן 0 ב' פרופ עודד מילוא, פרופ עודד מילוא
פרופ' אילון שרמן-אחראי מעבדה.
77605
תורת הקוונטים (2)
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 7 ש"ש: 98 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 16:45 שפרינצק 115 א' ד"ר מיכאל סמולקין, ד"ר מיכאל סמולקין
שעור א ה 8:00 9:45 שפרינצק 115 א' ד"ר מיכאל סמולקין, ד"ר מיכאל סמולקין
תרגיל א ד 13:00 14:45 שפרינצק 27 א' מר תום שחר
תרגיל ב ד 15:00 16:45 שפרינצק 29 א' מר תום שחר
קבוצת תרגיל ב לתלפיות ואחרים
80314
פונקציות מרוכבות ושימושיהן
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ גנאדי לוין, פרופ גנאדי לוין
שעור א ג 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ גנאדי לוין, פרופ גנאדי לוין
שעור א ד 15:00 15:45 קנדה ב' פרופ גנאדי לוין, פרופ גנאדי לוין
תרגיל א ב 15:00 15:45 לוי 06 ב' מר צור פלוטניקוב
תרגיל ב ב 16:00 16:45 לוי 06 ב' מר צור פלוטניקוב
תרגיל ג ב 14:00 14:45 שפרינצק 214 ב' מר צור פלוטניקוב
ביום 5/5/20 השיעור בקורס יתקיים באולם קנדה, חד פעמי
לימודי חובת בחירה . יש לבחור קורס אחד מהרשימה, מספר המקומות בכל סמינריון מוגבל ל- 12 משתתפים, מומלץ להירשם בתחילת השנה.
77308
סופר רזולוציה אופטית ושימושיה
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: סמינריון סמסטר: ב' סוג הבחינה: רפרט

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סמינריון א ד 13:00 14:45 שפרינצק 114 ב' פרופ אילון שרמן
77568
פיזיקה של כלי נגינה
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: סמינריון סמסטר: א' סוג הבחינה: רפרט

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סמינריון א ב 15:00 16:45 שפרינצק 24 א' פרופ מקסים חודאס
77634
פיסיקה סביבתית
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: סמינריון סמסטר: ב' סוג הבחינה: רפרט

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סמינריון א ב 12:00 13:45 שפרינצק 102 ב' פרופ חיים גרפינקל
הקורס מוגבל משתתפים מהמסלולים השונים.
77640
פיסיקה סטטיסטית של למידה וזיכרון
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: סמינריון סמסטר: א' סוג הבחינה: רפרט

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סמינריון א ה 10:00 11:45 2003, בניין גודמן א' פרופ חיים סומפולינסקי
77645
קוסמולוגיה והיווצרות גלקסיות
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: סמינריון סמסטר: ב' סוג הבחינה: רפרט

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סמינריון א א 18:00 19:45 שפרינצק 26 ב' פרופ אבישי דקל
תלמידים שלא למדו קורס מס' 77501 שהינו דרישה מוקדמת, באישור מרצה בלבד.
77656
מבנים קוונטים במוליכים למחצה
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: סמינריון סמסטר: א' סוג הבחינה: רפרט

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סמינריון א ב 10:00 11:45 שפרינצק 213 א' פרופ אמיר סער
77696
אינטראקציה של אור וחומר
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: סמינריון סמסטר: ב' סוג הבחינה: עבודה שוטפת

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סמינריון א א 14:00 15:45 חדר סמינרים רוס ב' פרופ מקסים חודאס
הסמינריון פתוח לתלמידי שנה ג'
77740
סמינר אופטיקה קוונטית
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: סמינריון סמסטר: א' סוג הבחינה: רפרט

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סמינריון א א 16:00 17:45 א' פרופ חגי איזנברג
רקע בקורסי קוונטים. אם יהיה תלמיד מחו"ל הקורס יילמד בשפה האנגלית. השיעור יתקיים בבניין מרקס, חדר 1
77925
סימטריה בפיסיקה: עקרונות ויישומים
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 2 ש"ש: 28 סוג: סמינריון סמסטר: ב' סוג הבחינה: רפרט

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
סמינריון א ג 16:00 17:45 שפרינצק 214 ב' פרופ עמירם לויתן
וגם יש לבחור לפחות 4 נ"ז מרשימה זו. לימודי חובת בחירה לחטיבה במדעי המחשב. יש ללמוד קורס בהיקף של 4 נ"ז לפחות במהלך סמסטר ב'.
67125
מבוא לתכנות מונחה עצמים
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 12:00 13:45 א' מר יואב קן-תור
תרגיל א ד 18:00 18:45 B220 א' מר אלעד גרשון
תרגיל א ד 18:00 18:45 B220 א' מר אלעד גרשון
תרגיל ב ה 16:00 16:45 קפלן א' מר אלעד גרשון
תרגיל ג ג 14:00 14:45 רוטברג א' מר ג'ונה הריס
תרגיל ד ד 11:00 11:45 C500 א' מר ג'ונה הריס
תרגיל ד ד 11:00 11:45 C500 א' מר ג'ונה הריס
מעבדה א א'
שעור א' מומלץ להנדסה ואחרים. שעור א' ותרגיל ב', ג' או ד' מומלץ לביולוגיה חישובית, תלפיות ואחרים. קב' תרג' ג' מומלץ לתלפיות ואחרים. תרגיל ד' מיועד לתלמידי מדמ"ח קוגניציה ואחרים ההמלצה היא בגלל אילוצי מערכת שעות, אין שוני בין הנלמד בשיעורים/תרגילים.
67521
מודלים חישוביים, חישוביות וסיבוכיות
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 10:00 11:45 קנדה ב' פרופ אורנה קופרמן, פרופ אורנה קופרמן
שעור א ד 10:00 10:45 קנדה ב' פרופ אורנה קופרמן, פרופ אורנה קופרמן
שעור ב א 15:00 15:45 קנדה ב' פרופ עודד שוורץ, פרופ עודד שוורץ
שעור ב א 16:00 17:45 קנדה ב' פרופ עודד שוורץ, פרופ עודד שוורץ
תרגיל א ג 12:00 13:45 ב' מר בדר אבו ראדי
תרגיל ב ה 13:00 14:45 שפרינצק 217 ב' גב מאיה דותן
תרגיל ג ה 10:00 11:45 C221 ב' גב מאיה דותן
תרגיל ג ה 10:00 11:45 C221 ב' גב מאיה דותן
תרגיל ד ד 11:00 12:45 שפרינצק 117 ב' מר אלון נצר
תרגיל ה ג 10:00 11:45 ב' מר בדר אבו ראדי
תרגיל ו ב 12:00 13:45 פלדמן ב ב' מר יהונתן מזרחי
תרגיל ז ג 14:00 15:45 ב' מר יהונתן מזרחי
תרגיל ח ד 14:00 15:45 C221 ב' מר אלון נצר
תרגיל ח ד 14:00 15:45 C221 ב' מר אלון נצר
שיעור א' ותרגיל ז' מיועדים בין היתר לתלמידי ביולוגיה חישובית. תרגיל א' גם לתלמידי תלפיות.קבוצת שיעור א' מיועדת לתלמידי קוגניציה. במהלך הסמסטר יתקיימו שני בחנים בנוסף לבחינה הסופית.
67577
מבוא למערכות לומדות
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בקמפוס

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 13:00 15:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר מתן גביש
שעור א ד 13:00 15:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר מתן גביש
שעור ב ד 16:00 18:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר מתן גביש
שעור ב ד 16:00 18:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר מתן גביש
תרגיל א ב 12:00 13:45 C320 ב' מר גדי מינץ
תרגיל א ב 12:00 13:45 C320 ב' מר גדי מינץ
תרגיל ב ג 16:00 17:45 ב' מר גלעד גרין
תרגיל ג ג 10:00 11:45 לוי 06 ב' מר אלעד גרנות
תרגיל ד ג 12:00 13:45 קפלן ב' מר אלעד גרנות
תרגיל ה ב 16:00 17:45 מתמטיקה 2 ב' מר אסף יהודאי
תרגיל ו ב 14:00 15:45 שפרינצק 115 ב' מר אסף יהודאי
תרגיל ז ג 14:00 15:45 ב' מר גלעד גרין
תרגיל ח ב 10:00 11:45 שפרינצק 214 ב' מר גדי מינץ
שיעור ב' ותרגילים ד' או ה' מיועדים לביולוגיה חישובית ביום 10/6/20 שיעור א' ושיעור ב' יתקיימו באולם כימיה 7, חד פעמי
67594
מבוא לרשתות תקשורת
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ מיכאל שפירא
שעור א א 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ מיכאל שפירא
תרגיל א ד 14:00 15:45 קפלן א' מר ירין פרי
תרגיל ב ד 12:00 13:45 קפלן א' מר ירין פרי
67808
מערכות הפעלה
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 13:00 14:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ דוד חי, ד"ר נטע רוזן-שיף
שעור א א 13:00 14:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ דוד חי, ד"ר נטע רוזן-שיף
שעור ב ב 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר נטע רוזן-שיף, פרופ דוד חי
שעור ב ב 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר נטע רוזן-שיף, פרופ דוד חי
תרגיל א ג 10:00 11:45 שפרינצק 215 ב' מר עידן רפאלי
תרגיל ב ג 16:00 17:45 רוטברג ב' מר עידן רפאלי
תרגיל ג ד 13:00 14:45 רוטברג ב' מר איתן ליפשיץ
תרגיל ד ד 10:00 11:45 לוי 06 ב' מר איתן ליפשיץ
תרגיל ה ה 9:00 10:45 שפרינצק 115 ב' מר איהאב זחאיקה
תרגיל ו ה 12:00 13:45 קפלן ב' מר איהאב זחאיקה
תרגיל ז ג 16:00 17:45 לוי 06 ב' מר יובל יעקבי
תרגיל ח ד 10:00 11:45 לוי 07 ב' מר יובל יעקבי
תרגיל א' לביולוגיה חישובית ואחרים. תרגיל ג לתלפיות ואחרים. דרישת קדם: 67316 או 67321. במהלך הסמסטר יתקיימו ראיונות על תרגילי הבית. תרגיל ה' מיועד לסטודנטים במסלול מדעי המחשב קוגניציה. ביום 4/5/20 שיעור ב' יתקיים באודיטוריום בקר (בניין מדעי המוח) חד פעמי
קורסי בחירה יש לבחור לפחות 3 נ"ז מרשימה זו. . לימודי בחירה לחטיבה במדעי המחשב. יש ללמוד קורס אחד בהיקף 3 נ"ז לפחות במהלך סמסטר ב'.
67392
מבוא לקריפטוגרפיה ואבטחת תוכנה
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 15:00 17:45 כימיה 7 ב' פרופ גיל שגב
תרגיל א ג 10:00 10:45 C221 ב' מר ליאור רותם
תרגיל א ג 10:00 10:45 C221 ב' מר ליאור רותם
תרגיל ב ג 11:00 11:45 C221 ב' מר ליאור רותם
תרגיל ב ג 11:00 11:45 C221 ב' מר ליאור רותם
תרגיל ג ג 14:00 14:45 C320 ב' מר ליאור רותם
תרגיל ג ג 14:00 14:45 C320 ב' מר ליאור רותם
תרגיל ד ג 15:00 15:45 C320 ב' מר ליאור רותם
תרגיל ד ג 15:00 15:45 C320 ב' מר ליאור רותם
הקורס אלגוריתמים (67504) הינה דרישת קדם/ מקבילה לקורס זה. במידה והנהלת האוניברסיטה תקבע כי לא ניתן לקיים את הבחינות בקורס במתכונת הרגילה בקמפוס, או במתכונת אחרת שעשויה להיקבע בהמשך, תתקיים בחינת בית. הבחינה תהיה זמינה באתר הקורס החל מהתאריך בו אמור להתקיים מועד א׳, וניתן יהיה להגישה תוך 72 (הגשה על-ידי העלאת קובץ PDF לאתר הקורס בדומה לתרגילי הבית).
67506
מסדי נתונים
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 12:00 13:45 פלדמן ב א' פרופ שרה כהן, פרופ שרה כהן
שעור א ה 11:00 11:45 פלדמן א א' פרופ שרה כהן, פרופ שרה כהן
תרגיל א ה 10:00 10:45 שפרינצק 217 א' גב רחל בכר
תרגיל ב ד 10:00 10:45 מתמטיקה 110 א' גב רחל בכר
תרגיל ג ד 11:00 11:45 מתמטיקה 110 א' גב רחל בכר
מעבדה א א'
קבוצת תרגיל ג לתלפיות ואחרים. השיעור ביום שני 2/12/20 יתקיים באופן חד פעמי באודיטוריום בקר בניין מדעי המח
67521
מודלים חישוביים, חישוביות וסיבוכיות
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 10:00 11:45 קנדה ב' פרופ אורנה קופרמן, פרופ אורנה קופרמן
שעור א ד 10:00 10:45 קנדה ב' פרופ אורנה קופרמן, פרופ אורנה קופרמן
שעור ב א 15:00 15:45 קנדה ב' פרופ עודד שוורץ, פרופ עודד שוורץ
שעור ב א 16:00 17:45 קנדה ב' פרופ עודד שוורץ, פרופ עודד שוורץ
תרגיל א ג 12:00 13:45 ב' מר בדר אבו ראדי
תרגיל ב ה 13:00 14:45 שפרינצק 217 ב' גב מאיה דותן
תרגיל ג ה 10:00 11:45 C221 ב' גב מאיה דותן
תרגיל ג ה 10:00 11:45 C221 ב' גב מאיה דותן
תרגיל ד ד 11:00 12:45 שפרינצק 117 ב' מר אלון נצר
תרגיל ה ג 10:00 11:45 ב' מר בדר אבו ראדי
תרגיל ו ב 12:00 13:45 פלדמן ב ב' מר יהונתן מזרחי
תרגיל ז ג 14:00 15:45 ב' מר יהונתן מזרחי
תרגיל ח ד 14:00 15:45 C221 ב' מר אלון נצר
תרגיל ח ד 14:00 15:45 C221 ב' מר אלון נצר
שיעור א' ותרגיל ז' מיועדים בין היתר לתלמידי ביולוגיה חישובית. תרגיל א' גם לתלמידי תלפיות.קבוצת שיעור א' מיועדת לתלמידי קוגניציה. במהלך הסמסטר יתקיימו שני בחנים בנוסף לבחינה הסופית.
67528
הנדסת תוכנה
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:00 13:45 שפרינצק 115 א' פרופ דרור פייטלסון
שעור א ג 14:00 14:45 אולם לוין א' פרופ דרור פייטלסון
תרגיל א ג 15:00 15:45 אולם לוין א' מר יגאל כהן
67577
מבוא למערכות לומדות
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: מבחן ממוחשב בקמפוס

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ד 13:00 15:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר מתן גביש
שעור א ד 13:00 15:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר מתן גביש
שעור ב ד 16:00 18:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר מתן גביש
שעור ב ד 16:00 18:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר מתן גביש
תרגיל א ב 12:00 13:45 C320 ב' מר גדי מינץ
תרגיל א ב 12:00 13:45 C320 ב' מר גדי מינץ
תרגיל ב ג 16:00 17:45 ב' מר גלעד גרין
תרגיל ג ג 10:00 11:45 לוי 06 ב' מר אלעד גרנות
תרגיל ד ג 12:00 13:45 קפלן ב' מר אלעד גרנות
תרגיל ה ב 16:00 17:45 מתמטיקה 2 ב' מר אסף יהודאי
תרגיל ו ב 14:00 15:45 שפרינצק 115 ב' מר אסף יהודאי
תרגיל ז ג 14:00 15:45 ב' מר גלעד גרין
תרגיל ח ב 10:00 11:45 שפרינצק 214 ב' מר גדי מינץ
שיעור ב' ותרגילים ד' או ה' מיועדים לביולוגיה חישובית ביום 10/6/20 שיעור א' ושיעור ב' יתקיימו באולם כימיה 7, חד פעמי
67594
מבוא לרשתות תקשורת
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ מיכאל שפירא
שעור א א 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ מיכאל שפירא
תרגיל א ד 14:00 15:45 קפלן א' מר ירין פרי
תרגיל ב ד 12:00 13:45 קפלן א' מר ירין פרי
67808
מערכות הפעלה
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 13:00 14:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ דוד חי, ד"ר נטע רוזן-שיף
שעור א א 13:00 14:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ דוד חי, ד"ר נטע רוזן-שיף
שעור ב ב 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר נטע רוזן-שיף, פרופ דוד חי
שעור ב ב 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר נטע רוזן-שיף, פרופ דוד חי
תרגיל א ג 10:00 11:45 שפרינצק 215 ב' מר עידן רפאלי
תרגיל ב ג 16:00 17:45 רוטברג ב' מר עידן רפאלי
תרגיל ג ד 13:00 14:45 רוטברג ב' מר איתן ליפשיץ
תרגיל ד ד 10:00 11:45 לוי 06 ב' מר איתן ליפשיץ
תרגיל ה ה 9:00 10:45 שפרינצק 115 ב' מר איהאב זחאיקה
תרגיל ו ה 12:00 13:45 קפלן ב' מר איהאב זחאיקה
תרגיל ז ג 16:00 17:45 לוי 06 ב' מר יובל יעקבי
תרגיל ח ד 10:00 11:45 לוי 07 ב' מר יובל יעקבי
תרגיל א' לביולוגיה חישובית ואחרים. תרגיל ג לתלפיות ואחרים. דרישת קדם: 67316 או 67321. במהלך הסמסטר יתקיימו ראיונות על תרגילי הבית. תרגיל ה' מיועד לסטודנטים במסלול מדעי המחשב קוגניציה. ביום 4/5/20 שיעור ב' יתקיים באודיטוריום בקר (בניין מדעי המוח) חד פעמי
67829
עיבוד ספרתי של תמונות
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 4 ש"ש: 56 סוג: שעור ותרגיל סמסטר: א' סוג הבחינה: בחינה בכתב

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ שמואל פלג
שעור א א 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ שמואל פלג
תרגיל א ד 13:00 14:45 אודיטוריום הנדסה א' גב אביטל שפרן
תרגיל א ד 13:00 14:45 אודיטוריום הנדסה א' גב אביטל שפרן
תרגיל ב ד 10:00 11:45 רוטברג א' גב אביטל שפרן
67842
מבוא לבינה מלאכותית
החוג הנותן: פיסיקה נ"ז: 5 ש"ש: 70 סוג: שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר: ב' סוג הבחינה: פרויקט

סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 10:00 11:45 כימיה 7 ב' פרופ ג'פרי רוזנשיין
תרגיל א ג 16:00 17:45 אולם לוין ב' מר יוני שר
תרגיל ב ד 17:00 18:45 ב' מר רשף מינץ
תרגיל ג ד 15:00 16:45 ב' מר יוני שר
תרגיל ד ד 13:00 14:45 ב' מר רשף מינץ
מעבדה א ב'
ההרצאות ינתנו בשפה האנגלית.