החוג לפיסיקה (541) - מסלול מתמטיקה פיסיקה מחשב
קורסי המסלול
תואר בוגר
מתמטיקה פיסיקה מחשב (8016)
שנה א'
לימודי חובה לימודי חובה בחוג לפיסיקה
76222 קורס ממוחשב בבטיחות - שנה א' Computarized Safety Course
החוג הנותן: פיסיקה 0 נ"ז 0 ש"ש הדרכה סמסטר א' או ב'
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א'
הדרכה ב ב'
חומר הקורס והמבדק באתר הקורס
77101 מכניקה ויחסות פרטית MECHANICS AND SPECIAL RELATIVITY
החוג הנותן: פיסיקה 7 נ"ז 98 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 14:00 15:45 פלדמן ב' א' פרופ גיא רון, פרופ גיא רון, פרופ גיא רון
שעור א ד 13:00 14:45 פלדמן ב' א' פרופ גיא רון, פרופ גיא רון, פרופ גיא רון
שעור א ה 14:00 16:45 פלדמן ב' א' פרופ גיא רון, פרופ גיא רון, פרופ גיא רון
שעור ב א 12:00 13:45 לוין 8 א' פרופ ראם סרי, פרופ ראם סרי, פרופ ראם סרי
שעור ב ג 8:00 9:45 פלדמן ב' א' פרופ ראם סרי, פרופ ראם סרי, פרופ ראם סרי
שעור ב ה 12:00 13:45 פלדמן א' א' פרופ ראם סרי, פרופ ראם סרי, פרופ ראם סרי
שעור ג א 12:00 13:45 פלדמן א' א' פרופ יהודה הופמן, פרופ יהודה הופמן, פרופ יהודה הופמן
שעור ג ג 8:00 9:45 מתמטיקה 2 א' פרופ יהודה הופמן, פרופ יהודה הופמן, פרופ יהודה הופמן
שעור ג ה 12:00 13:45 פלדמן ב' א' פרופ יהודה הופמן, פרופ יהודה הופמן, פרופ יהודה הופמן
תרגיל א ב 16:00 17:45 קפלן א' מר אלעד שטיינברג
תרגיל ב ד 19:00 20:45 שפרינצק 214 א' גב נויה דימנשטיין
תרגיל ג ד 15:00 16:45 לוי 06 א' מר אלעד שטיינברג
תרגיל ד ד 8:00 9:45 שפרינצק 115 א' גב מור ניצן
תרגיל ה ב 10:00 11:45 לוין 8 א' מר אופק בירנהולץ
תרגיל ו ד 13:00 14:45 לוין 8 א' מר אופק בירנהולץ
תרגיל ז ג 18:00 19:45 A100 א' מר דורון גרוסמן
תרגיל ז ג 18:00 19:45 A100 א' מר דורון גרוסמן
כולל השלמות במתמטיקה שאינן מקנות נ"ז. מומלץ רקע במתמטיקה ופיסיקה ברמה של 5 יחידות בגרות. שעור א לתלפיות פיסיקה ביולוגיה ואחרים. שעור א' יתחיל בתחילת הסמסטר (26.10.14) ויינתן במשך 12 שבועות, כך שיסתיים שבועיים לפני תום הסמסטר. שעור ב' למדעים מדוייקים ואחרים.שיעור ג' לתלמידי הנדסה. תרגיל א' למדעים מדוייקים ואחרים, תרגיל ב' לפיסיקה ומדעי החיים, תרגיל ה' לתלפיות. קבוצות תרגיל ו',ז' לתלמידי הנדסה ופיסיקה יישומית.
77102 חשמל ומגנטיות ELECTRICITY AND MAGNETISM
החוג הנותן: פיסיקה 6 נ"ז 84 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 8:00 9:45 פלדמן א' ב' ד"ר יורם בורק, ד"ר יורם בורק
שעור א ה 12:00 13:45 פלדמן א' ב' ד"ר יורם בורק, ד"ר יורם בורק
שעור ב א 12:00 13:45 פלדמן א' ב' ד"ר אילון שרמן, ד"ר אילון שרמן
שעור ב ג 12:00 13:45 פלדמן א' ב' ד"ר אילון שרמן, ד"ר אילון שרמן
תרגיל א ד 13:00 14:45 שפרינצק 215 ב' מר אליה פרנקין
תרגיל ב ד 8:00 9:45 שפרינצק 217 ב' מר נמרוד שחם
תרגיל ג ד 15:00 16:45 קפלן ב' מר נמרוד שחם
תרגיל ד ב 10:00 11:45 שפרינצק 214 ב' מר ניר מנדלקר
תרגיל ה ג 10:00 11:45 שפרינצק 217 ב' מר ניר מנדלקר
קבוצת שעור ב' לתלפיות, מדעים מדוייקים' הנדסה, פיסיקה ביולוגיה ואחרים. קבוצת תרגיל ג' להנדסה ואחרים. קבוצת תרגיל ד' למדעים מדוייקים ואחרים. קב' תרגי ה' לתלפיות בלבד.
77159 מעבדה בפיסיקה א - חלקית PHYSICS LAB I (PARTIAL)
החוג הנותן: פיסיקה 3 נ"ז 42 ש"ש מעבדה סמסטר ב'
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
מעבדה א א 9:00 11:45 ביתן 9 ב'
מעבדה ב ה 8:00 10:45 ביתן 9 ב'
מיועד לתלמידי פיסיקה במסלולים חד חוגי או דו-חוגי. אחראי ד"ר עדי וקנין. במהלך סמסטר ב' תינתן השלמת מעבדה
80114 מתמטיקה שימושית (1) Mathematical Methods I
החוג הנותן: פיסיקה 6 נ"ז 84 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 14:00 15:45 קנדה א' פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן
שעור א ב 12:00 13:45 קפלן א' פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן
שעור א ג 12:00 12:45 קפלן א' פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן, פרופ רז קופרמן
שעור ב ב 8:00 9:45 קפלן א' ד"ר מוריה סיגרון, ד"ר מוריה סיגרון, ד"ר מוריה סיגרון
שעור ב ה 8:00 8:45 קנדה א' ד"ר מוריה סיגרון, ד"ר מוריה סיגרון, ד"ר מוריה סיגרון
שעור ב ה 12:00 13:45 קפלן א' ד"ר מוריה סיגרון, ד"ר מוריה סיגרון, ד"ר מוריה סיגרון
תרגיל א א 16:00 16:45 מתמטיקה 2 א' מר עמית סולומון
תרגיל ב ד 17:00 17:45 מתמטיקה 110 א' מר חיים אבן זהר
תרגיל ג ג 18:00 18:45 שפרינצק 217 א' גב חנה גלזנר
תרגיל ד ב 12:00 12:45 לוי 06 א' גב חנה גלזנר
תרגיל ה ג 16:00 16:45 שפרינצק 214 א' גב חנה גלזנר
תרגיל ו ד 15:00 15:45 לוי 07 א' מר חיים אבן זהר
תרגיל ז ב 18:00 18:45 שפרינצק 29 א' מר עמית סולומון
קבוצת תרגיל ג' לתלפיות ואחרים.
לימודי חובה לימודי חובה בחוג למדעי המחשב
67101 מבוא למדעי המחשב INTRODUCTION TO COMPUTER SCIENCE
החוג הנותן: פיסיקה 7 נ"ז 98 ש"ש שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:00 13:45 כימיה 7 א' פרופ יובל רבני, פרופ יובל רבני, ד"ר אביב זהר, ד"ר אביב זהר
שעור א א 15:00 15:45 כימיה 7 א' פרופ יובל רבני, פרופ יובל רבני, ד"ר אביב זהר, ד"ר אביב זהר
שעור ב ד 13:00 14:45 קפלן א' פרופ יובל רבני, פרופ יובל רבני, ד"ר אביב זהר, ד"ר אביב זהר
שעור ב ד 16:00 16:45 פלדמן ב' א' פרופ יובל רבני, פרופ יובל רבני, ד"ר אביב זהר, ד"ר אביב זהר
תרגיל א ג 12:00 13:45 שפרינצק 215 א' מר אסף ולדרסקי
תרגיל ב ה 14:00 15:45 שפרינצק 115 א' גב שלי מחלב
תרגיל ג ה 12:00 13:45 שפרינצק 217 א' גב שלי מחלב
תרגיל ד ג 16:00 17:45 שפרינצק 217 א' מר גיא איל
תרגיל ה ג 18:00 19:45 שפרינצק 116 א' מר גיא איל
תרגיל ו ג 14:00 15:45 שפרינצק 214 א' מר אסף ולדרסקי
תרגיל ז ד 15:00 16:45 שפרינצק 201 א' גב דקלה כהן
תרגיל ח ד 17:00 18:45 שפרינצק 214 א' גב דקלה כהן
תרגיל ט ג 12:00 13:45 לוין 8 א' מר אוהד דן
תרגיל י ה 14:00 15:45 שפרינצק 28 א' מר אוהד דן
מעבדה א'
שיעור ב' להנדסה ואחרים. תרגיל ד' לביולוגיה חישובית ואחרים. תרגיל ו' להנדסה ואחרים.
67109 מבני נתונים DATA STRUCTURES
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:00 13:45 קנדה ב' פרופ דורית אהרונוב
שעור ב ב 14:00 15:45 קנדה ב' פרופ דורית אהרונוב
תרגיל א ב 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה ב' גב מיכל מושקוביץ
תרגיל א ב 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה ב' גב מיכל מושקוביץ
תרגיל ב ג 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' מר מאור גנץ
תרגיל ב ג 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' מר מאור גנץ
תרגיל ג ד 13:00 14:45 אודיטוריום הנדסה ב' מר גיא אבני
תרגיל ג ד 13:00 14:45 אודיטוריום הנדסה ב' מר גיא אבני
תרגיל ד ב 14:00 15:45 A100 ב' גב מיכל מושקוביץ
תרגיל ד ב 14:00 15:45 A100 ב' גב מיכל מושקוביץ
תרגיל ה ג 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה ב' מר מאור גנץ
תרגיל ה ג 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה ב' מר מאור גנץ
תרגיל ו ד 15:00 16:45 אודיטוריום הנדסה ב' מר גיא אבני
תרגיל ו ד 15:00 16:45 אודיטוריום הנדסה ב' מר גיא אבני
שעור ב' לתלפיות והנדסה. תרגיל א' לתלפיות ואחרים. תרגיל ד' לביולוגיה חישובית ואחרים. דרישות קדם: לפחות אחד מן הקורסים אינפי 1 או מתמטיקה דיסקרטית (ורצוי שניהם).
67125 מבוא לתכנות מונחה עצמים INTRODUCTION TO OBJECT ORIENTED
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 16:00 17:45 קנדה ב' מר רועי שוורץ, מר דן ניראל
שעור ב ה 15:00 16:45 קנדה ב' מר רועי שוורץ, מר דן ניראל
תרגיל א ד 17:00 17:45 שפרינצק 114 ב' מר אלי פקר, מר שי פלצ'י
תרגיל ב ד 16:00 16:45 שפרינצק 115 ב' מר שי פלצ'י, מר אלי פקר
תרגיל ג ב 18:00 18:45 שפרינצק 115 ב' מר שי פלצ'י, מר אלי פקר
תרגיל ד ד 14:00 14:45 שפרינצק 217 ב' מר שי פלצ'י, מר אלי פקר
תרגיל ה ב 16:00 16:45 שפרינצק 213 ב' מר שי פלצ'י, מר אלי פקר
תרגיל ו ב 15:00 15:45 שפרינצק 201 ב' מר אלי פקר, מר שי פלצ'י
תרגיל ז ג 14:00 14:45 שפרינצק 115 ב' מר אלי פקר, מר שי פלצ'י
תרגיל ח ג 16:00 16:45 שפרינצק 215 ב' מר אלי פקר, מר שי פלצ'י
מעבדה ב'
שעור א' להנדסה ואחרים. שעור ב' לביולוגיה חישובית, תלפיות ואחרים. קב' תרג' ג' לתלפיות ואחרים.
80187 מתמטיקה דיסקרטית לתלמידי הנדסה ומדעים Discrete Mathematics for Engineering and Science students
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' ד"ר נועה ניצן, ד"ר נועה ניצן
שעור א 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' ד"ר נועה ניצן, ד"ר נועה ניצן
שעור ב 14:00 14:45 לוין 8 א' ד"ר נועה ניצן, ד"ר נועה ניצן
תרגיל א ה 11:00 11:45 שפרינצק 217 א' מר קונסטנטין גולובב
תרגיל ב ג 13:00 13:45 לוי 07 א' מר קונסטנטין גולובב
תרגיל ג ב 15:00 15:45 לוין 8 א' מר קונסטנטין גולובב
תלמידי הנדסה ומדעי המחשב שקורס זה מופיע בתכנית הלימודים שלהם רשאים לקחת במקומו את הקורס מתמטיקה דיסקרטית (80181).
לימודי חובה לימודי חובה בחוג למתמטיקה
76411 הכרת משאבי הספרייה לתלמידי החוג למתמטיקה - קורס מתוקשב INFORMATION & LIBRARY RESOURCES FOR MATH. STUD.
החוג הנותן: פיסיקה 0 נ"ז 0 ש"ש הדרכה סמסטר א' או ב'
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א'
הדרכה ב ב'
קורס זה הינו תנאי מוקדם להשתתפות בסמינריון בוגר.
80131 חשבון אינפיניטסימלי (1) INFINITESIMAL CALCULUS (1)
החוג הנותן: פיסיקה 7 נ"ז 98 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 10:00 11:45 קנדה א' פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע
שעור א ג 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע
שעור א ג 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע
שעור א ה 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע
שעור א ה 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע, פרופ צליל סלע
שעור ב א 10:00 11:45 כימיה 7 א' פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן
שעור ב ד 10:00 11:45 מתמטיקה 2 א' פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן
שעור ב ה 10:00 11:45 פלדמן ב' א' פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן, פרופ מיכאל הוכמן
שעור ג א 10:00 11:45 לוי 06 א' פרופ רון ליבנה, פרופ רון ליבנה, פרופ רון ליבנה
שעור ג ד 8:00 9:45 לוי 07 א' פרופ רון ליבנה, פרופ רון ליבנה, פרופ רון ליבנה
שעור ג ה 10:00 11:45 לוין 8 א' פרופ רון ליבנה, פרופ רון ליבנה, פרופ רון ליבנה
תרגיל א א 16:00 17:45 שפרינצק 215 א' מר איליה חיותין
תרגיל ב ב 12:00 13:45 פאפיק א' מר איליה חיותין
תרגיל ג ב 14:00 15:45 שפרינצק 115 א' ד"ר איב גודין
תרגיל ד ג 18:00 19:45 שפרינצק 115 א' מר אסף כץ
תרגיל ה א 12:00 13:45 שפרינצק 215 א' מר יאור חפוטה
תרגיל ו ג 12:00 13:45 שפרינצק 115 א' מר אסף כץ
תרגיל ז ב 16:00 17:45 לוי 06 א' מר אור לנדסברג
תרגיל ח א 18:00 19:45 שפרינצק 27 א' מר יאור חפוטה
תרגיל ט ב 12:00 13:45 שפרינצק 117 א' מר אור לנדסברג
בימי חמישי בשעה 10-11 יתקיימו בחנים (חובה) והשלמות שאינן מקנות נ"ז, על פי הצורך ובתיאום מול צוות הקורס. שעה זו משותפת עם קורס 80134 והשימוש בה ע"י שני הקורסים יהיה מתואם. קבוצת שעור ג' תינתן במשך 12 שבועות מתחילת הסמסטר ומיועדת לתלפיות. תרגיל ו' לתלמידי קבוצת שיעור ג' בלבד. תלמידים שירשמו לקבוצת שיעור ותרגיל של תלפיות יהיו כפופים לאילוצים של תלפיות. המבחן לקבוצת תלפיות יערך במועד מוקדם יותר (יום חמישי בשבוע 14 לסמסטר).
80132 חשבון אינפיניטסימלי (2) INFINITESIMAL CALCULUS (2)
החוג הנותן: פיסיקה 7 נ"ז 98 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 10:00 11:45 פלדמן ב' ב' ד"ר דן מנגובי, ד"ר דן מנגובי, ד"ר דן מנגובי
שעור ד 8:00 9:45 רוטברג ב' ד"ר דן מנגובי, ד"ר דן מנגובי, ד"ר דן מנגובי
שעור ה 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר דן מנגובי, ד"ר דן מנגובי, ד"ר דן מנגובי
שעור ה 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה ב' ד"ר דן מנגובי, ד"ר דן מנגובי, ד"ר דן מנגובי
תרגיל א ב 16:00 17:45 רוטברג ב' מר יאור חפוטה
תרגיל ב א 16:00 17:45 שפרינצק 117 ב' מר ערן אסף
תרגיל ג ב 12:00 13:45 שפרינצק 115 ב' מר קונסטנטין גולובב
תרגיל ד ב 8:00 9:45 שפרינצק 215 ב' מר לטיף אליעז
בימי חמישי בשעה 10-11 יתקיימו בחנים (חובה) והשלמות שאינן מקנות נ"ז, על פי הצורך ובתיאום מול צוות הקורס. שעה זו משותפת עם קורס 80135 והשימוש בה ע"י שני הקורסים יהיה מתואם. תרגיל ד' לתלפיות ואחרים.
80134 אלגברה ליניארית (1) LINEAR ALGEBRA (1)
החוג הנותן: פיסיקה 6 נ"ז 84 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 10:00 11:45 קנדה א' פרופ איליה ריפס, פרופ איליה ריפס, פרופ איליה ריפס
שעור א ד 10:00 11:45 פלדמן א' א' פרופ איליה ריפס, פרופ איליה ריפס, פרופ איליה ריפס
שעור א ה 10:00 10:45 א' פרופ איליה ריפס, פרופ איליה ריפס, פרופ איליה ריפס
שעור ב ב 10:00 11:45 מתמטיקה 2 א' פרופ יבגני סטרחוב, פרופ יבגני סטרחוב, פרופ יבגני סטרחוב
שעור ב ג 10:00 11:45 מתמטיקה 2 א' פרופ יבגני סטרחוב, פרופ יבגני סטרחוב, פרופ יבגני סטרחוב
שעור ב ה 10:00 10:45 א' פרופ יבגני סטרחוב, פרופ יבגני סטרחוב, פרופ יבגני סטרחוב
שעור ג ב 12:00 13:45 שפרינצק 115 א' מר איתמר צביק, מר איתמר צביק, מר איתמר צביק
שעור ג ד 10:00 11:45 שפרינצק 117 א' מר איתמר צביק, מר איתמר צביק, מר איתמר צביק
שעור ג ה 9:00 9:45 שפרינצק 214 א' מר איתמר צביק, מר איתמר צביק, מר איתמר צביק
שעור ד ג 14:00 15:45 כימיה 7 א' מר שמואל ברגר, מר שמואל ברגר, מר שמואל ברגר
שעור ד ד 8:00 9:45 לוין 8 א' מר שמואל ברגר, מר שמואל ברגר, מר שמואל ברגר
שעור ד ה 10:00 10:45 א' מר שמואל ברגר, מר שמואל ברגר, מר שמואל ברגר
תרגיל א א 16:00 17:45 לוי 07 א' מר שי אברה
תרגיל ב א 14:00 15:45 שפרינצק 215 א' מר אוהד דרוקר
תרגיל ג ב 8:00 9:45 פאפיק א' גב עדינה כהן הילברון
תרגיל ד ד 17:00 18:45 פאפיק א' מר פבל גיטרמן
תרגיל ה ה 12:00 13:45 לוי 06 א' מר שי אברה
תרגיל ו ג 10:00 11:45 פאפיק א' גב עדינה כהן הילברון
תרגיל ז א 16:00 17:45 קפלן א' מר אוהד דרוקר
תרגיל ח ג 16:00 17:45 לוי 07 א' מר אמיר אלגום
תרגיל ט ב 16:00 17:45 לוין 8 א' מר אמיר אלגום
בימי חמישי בשעה 10-11 יתקיימו בחנים (חובה) והשלמות שאינן מקנות נ"ז, על פי הצורך ובתיאום מול צוות הקורס. שעה זו משותפת עם קורס 80131 והשימוש בה ע"י שני הקורסים יהיה מתואם. קבוצת שעור ג' תינתן במשך 12 שבועות מתחילת הסמסטר ומיועדת לתלפיות. קבוצת תרגיל ו' לתלמידי קבוצת שיעור ג' בלבד. תלמידים שירשמו לקבוצת שיעור ותרגיל של תלפיות יהיו כפופים לאילוצים של תלפיות. המבחן לקבוצת תלפיות יערך במועד מוקדם יותר (יום שלישי בשבוע 13 לסמסטר).
80135 אלגברה ליניארית (2) LINEAR ALGEBRA (2)
החוג הנותן: פיסיקה 6 נ"ז 84 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ג 10:00 11:45 קנדה ב' ד"ר קלואי פרין, ד"ר קלואי פרין, ד"ר קלואי פרין
שעור א ד 10:00 11:45 פלדמן א' ב' ד"ר קלואי פרין, ד"ר קלואי פרין, ד"ר קלואי פרין
שעור א ה 10:00 10:45 ב' ד"ר קלואי פרין, ד"ר קלואי פרין, ד"ר קלואי פרין
שעור ב ג 8:00 9:45 פלדמן א' ב' פרופ עזריאל לוי, פרופ עזריאל לוי, פרופ עזריאל לוי
שעור ב ה 8:00 9:45 קפלן ב' פרופ עזריאל לוי, פרופ עזריאל לוי, פרופ עזריאל לוי
שעור ב ה 10:00 10:45 ב' פרופ עזריאל לוי, פרופ עזריאל לוי, פרופ עזריאל לוי
שעור ג ב 10:00 11:45 קפלן ב' מר איתמר צביק, מר איתמר צביק, מר איתמר צביק
שעור ג ד 10:00 11:45 קפלן ב' מר איתמר צביק, מר איתמר צביק, מר איתמר צביק
שעור ג ה 10:00 10:45 ב' מר איתמר צביק, מר איתמר צביק, מר איתמר צביק
תרגיל א ה 12:00 13:45 שפרינצק 115 ב' מר אסף חורב
תרגיל ב ב 12:00 13:45 שפרינצק 217 ב' מר יתיר הלוי
תרגיל ג א 14:00 15:45 לוי 07 ב' מר תום גילת
תרגיל ד ג 12:00 13:45 קנדה עליון ב' מר יתיר הלוי
תרגיל ה ג 16:00 17:45 שפרינצק 117 ב' מר אריאל רפפורט
תרגיל ו ג 8:00 9:45 שפרינצק 117 ב' מר אריאל רפפורט
תרגיל ז ג 14:00 15:45 לוי 208 ב' מר שי אברה
תרגיל ח ה 14:00 15:45 שפרינצק 115 ב' מר אסף חורב
תרגיל ט א 18:00 19:45 רוטברג ב' מר פבל גיטרמן
תרגיל י ג 16:00 17:45 שפרינצק 29 ב' מר תום גילת
בימי חמישי בשעה 10-11 ייתקיימו בחנים (חובה) והשלמות שאינן מקנות נ"ז, על פי הצורך ובתיאום מול צוות הקורס. שעה זו משותפת עם הקורסים 80132 ו-80133. השימוש בה ע"י שלושת הקורסים יהיה מתואם. קב' תרגיל י' לתלפיות.
קורסי בחירה קורס בחירה בפיסיקה
77153 רעיונות יסוד בפיסיקה מודרנית Basic Ideas of Modern Physics
החוג הנותן: פיסיקה 2 נ"ז 28 ש"ש שעור סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ה 14:00 15:45 פלדמן א' ב' פרופ אבישי דקל
קורסי בחירה קורס בחירה במתמטיקה
80101 הזמנה למתמטיקה Invitation to Mathematics
החוג הנותן: פיסיקה 1 נ"ז 14 ש"ש שעור קורס קיץ סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור קיץ פרופ אהוד דה-שליט, מר איתמר צביק, פרופ רז קופרמן
הציון בקורס זה יהיה ציון מילולי עובר/נכשל. הקורס עוסק במתמטיקה של בית ספר תיכון מנקודת מבט מתקדמת והוא ניתן באופן מקוון באתר https://www.coursera.org/course/welcome2math
שנה ב'
לימודי חובה לימודי חובה בחוג לפיסיקה
76223 קורס ממוחשב בבטיחות - שנה ב COMPUTAIZED SAFETY COURSE
החוג הנותן: פיסיקה 0 נ"ז 0 ש"ש הדרכה סמסטר א' או ב'
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א'
הדרכה ב ב'
77152 פיסיקה תרמית THERMAL PHYSICS
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 11:00 11:45 פלדמן א' א' פרופ רונן רפפורט, פרופ רונן רפפורט
שעור ג 14:00 15:45 פלדמן א' א' פרופ רונן רפפורט, פרופ רונן רפפורט
תרגיל א א 14:00 15:45 מתמטיקה 2 א' מר ניר מנדלקר
תרגיל ב א 12:00 13:45 שפרינצק 217 א' מר אלמוג ילינביץ
תרגיל ג ב 10:00 11:45 שפרינצק 24 א' מר ניר מנדלקר
תרגיל ד ד 8:00 9:45 שפרינצק 215 א' מר אלמוג ילינביץ
תרגיל ד' להנדסה ואחרים. קבוצת תרגיל ב' לתלפיות ואחרים
77303 מכניקה אנליטית ANALYTICAL MECHANICS
החוג הנותן: פיסיקה 5 נ"ז 70 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ב 14:00 14:45 רוטברג א' פרופ ברק קול, פרופ ברק קול
שעור ה 12:00 13:45 מתמטיקה 2 א' פרופ ברק קול, פרופ ברק קול
תרגיל א א 12:00 13:45 לוי 06 א' מר נמרוד שחם
תרגיל ב ג 12:00 13:45 שפרינצק 28 א' מר נמרוד שחם
תרגיל ג ד 13:00 14:45 שפרינצק 117 א' מר פז בנימיני
תרגיל ד ד 9:00 10:45 שפרינצק 102 א' מר פז בנימיני
תרגיל ד למדעים מדוייקים ואחרים. קבוצת תרגיל ג' לתלפיות ואחרים.
77305 גלים ואופטיקה WAVES AND OPTICS
החוג הנותן: פיסיקה 5 נ"ז 70 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 10:00 10:45 פלדמן א' א' פרופ נדב כ"ץ, פרופ נדב כ"ץ
שעור ג 8:00 9:45 פלדמן א' א' פרופ נדב כ"ץ, פרופ נדב כ"ץ
תרגיל א ב 18:00 19:45 שפרינצק 215 א' מר משה חרץ
תרגיל ב ג 12:00 13:45 שפרינצק 217 א' מר אברהם קליין
תרגיל ג ד 15:00 16:45 לוין 8 א' מר משה חרץ
תרגיל ד א 16:00 17:45 מתמטיקה 110 א' מר אברהם קליין
תרגיל ג' למדעים מדוייקים ואחרים. תרגיל ד לתלפיות ואחרים.
77318 תורת הקוונטים (1) QUANTUM THEORY I
החוג הנותן: פיסיקה 6 נ"ז 84 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 10:00 11:45 פלדמן א' ב' פרופ חגי איזנברג, פרופ חגי איזנברג
שעור ג 16:00 17:45 קפלן ב' פרופ חגי איזנברג, פרופ חגי איזנברג
תרגיל א ד 13:00 14:45 שפרינצק 117 ב' מר אלעד שטיינברג
תרגיל ב ב 16:00 17:45 שפרינצק 215 ב' מר פז בנימיני
תרגיל ג ה 12:00 13:45 שפרינצק 29 ב' מר אלעד שטיינברג
תרגיל ד ה 11:00 12:45 שפרינצק 116 ב' מר פז בנימיני
תרגיל א למדעים מדוייקים ואחרים. תרגיל ד לתלפיות.
77367 מעבדה בפיסיקה ב חלקית PHYSICS LAB B (PARTIAL)
החוג הנותן: פיסיקה 3 נ"ז 42 ש"ש מעבדה סמסטר א' או ב'
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
מעבדה א ב 8:00 10:45 ב'
מעבדה ב ד 16:00 18:45 ב' פרופ ג'אי פינברג
מעבדה ג ה 14:00 16:45 א' פרופ ג'אי פינברג
מעבדה ד ה 14:00 16:45 ב'
מעבדה ה ד 8:00 10:45 ב'
מעבדה ו ה 8:00 10:45 ב'
מעבדה ז א 14:00 16:45 ב'
מעבדה ח א 15:00 17:45 א'
לימודי חובה לימודי חובה בחוג למדעי המחשב. ניתן ללמוד את הקורס 67200 במקום קורס 67925.
67316 סדנת תכנות (C) PROGRAMMING WORKSHOP IN C
החוג הנותן: פיסיקה 2 נ"ז 28 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ג 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה א' מר ערן מרום, מר ערן מרום
שעור ג 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה א' מר ערן מרום, מר ערן מרום
שעור ה 15:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' מר ערן מרום, מר ערן מרום
שעור ה 15:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' מר ערן מרום, מר ערן מרום
תרגיל א ד 18:00 18:45 שפרינצק 26 א' גב אווה קימל
תרגיל ב ד 11:00 11:45 לוי 07 א' גב אווה קימל
תרגיל ג ה 14:00 14:45 אודיטוריום הנדסה א' גב אווה קימל
תרגיל ג ה 14:00 14:45 אודיטוריום הנדסה א' גב אווה קימל
יינתן במחצית הראשונה של הסמסטר. ,תרגיל ג' לתלפיות ואחרים.
67317 סדנת תכנות (++C) PROGRAMMING WORKSHOP IN C++
החוג הנותן: פיסיקה 2 נ"ז 28 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ג 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה א' מר ערן מרום, מר ערן מרום
שעור ג 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה א' מר ערן מרום, מר ערן מרום
שעור ה 15:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' מר ערן מרום, מר ערן מרום
שעור ה 15:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' מר ערן מרום, מר ערן מרום
תרגיל א ד 18:00 18:45 שפרינצק 26 א' גב אווה קימל
תרגיל ב ד 11:00 11:45 לוי 07 א' גב אווה קימל
תרגיל ג ה 14:00 14:45 אודיטוריום הנדסה א' גב אווה קימל
תרגיל ג ה 14:00 14:45 אודיטוריום הנדסה א' גב אווה קימל
יינתן במחצית השנייה של הסמסטר. תרגיל ג' לתלפיות ואחרים.
67504 אלגוריתמים ALGORITHMS
החוג הנותן: פיסיקה 5 נ"ז 70 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:00 13:45 קנדה א' פרופ אלכס סמורודניצקי, פרופ אלכס סמורודניצקי
שעור א ד 13:00 13:45 קנדה א' פרופ אלכס סמורודניצקי, פרופ אלכס סמורודניצקי
שעור ב א 15:00 15:45 פלדמן א' א' פרופ אלכס סמורודניצקי, פרופ אלכס סמורודניצקי
שעור ב ד 16:00 17:45 קנדה א' פרופ אלכס סמורודניצקי, פרופ אלכס סמורודניצקי
תרגיל א ב 16:00 17:45 שפרינצק 114 א' מר יואב ולד
תרגיל ב ב 10:00 11:45 שפרינצק 115 א' מר ניר רוזנפלד
תרגיל ג א'
תרגיל ד ד 14:00 15:45 A100 א' מר יואב ולד, גב ענבר נאור, מר ניר רוזנפלד
תרגיל ד ד 14:00 15:45 A100 א' מר יואב ולד, גב ענבר נאור, מר ניר רוזנפלד
תרגיל ה ג 10:00 11:45 שפרינצק 117 א' מר יואב ולד
תרגיל ו ה 12:00 13:45 שפרינצק 117 א' מר ניר רוזנפלד
תרגיל ז