החוג לפיסיקה (541) - מסלול תכנית תלפיות פיסיקה מדעי המחשב
קורסי המסלול
תואר בוגר
תכנית תלפיות פיסיקה מדעי המחשב (2058)
שנה ב'
לימודי חובה לימודי חובה בחוג לפיסיקה
76223 קורס ממוחשב בבטיחות - שנה ב COMPUTAIZED SAFETY COURSE
החוג הנותן: פיסיקה 0 נ"ז 0 ש"ש הדרכה סמסטר א' או ב'
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א'
הדרכה ב ב'
77152 פיסיקה תרמית THERMAL PHYSICS
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 11:00 11:45 פלדמן א' א' פרופ רונן רפפורט, פרופ רונן רפפורט
שעור ג 14:00 15:45 פלדמן א' א' פרופ רונן רפפורט, פרופ רונן רפפורט
תרגיל א א 14:00 15:45 מתמטיקה 2 א' מר ניר מנדלקר
תרגיל ב א 12:00 13:45 שפרינצק 217 א' מר אלמוג ילינביץ
תרגיל ג ב 10:00 11:45 שפרינצק 24 א' מר ניר מנדלקר
תרגיל ד ד 8:00 9:45 שפרינצק 215 א' מר אלמוג ילינביץ
תרגיל ד' להנדסה ואחרים. קבוצת תרגיל ב' לתלפיות ואחרים
77302 מעבדה בפיסיקה ב PHYSICS LAB II
החוג הנותן: פיסיקה 6 נ"ז 84 ש"ש מעבדה קורס שנתי
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
מעבדה א ב 8:00 10:45 בנין מעבדות שנתי פרופ ג'אי פינברג
מעבדה ב ד 16:00 18:45 בנין מעבדות שנתי פרופ ג'אי פינברג
מעבדה ג ה 14:00 16:45 בנין מעבדות שנתי פרופ ג'אי פינברג
מעבדה ד ד 8:00 10:45 בנין מעבדות שנתי
מעבדה ה ה 8:00 10:45 בנין מעבדות שנתי
מעבדה ו ב 15:00 17:45 בנין מעבדות שנתי
מעבדה ז א 15:00 17:45 בנין מעבדות שנתי
פרופ' ג'איי פיינברג - אחראי.
77303 מכניקה אנליטית ANALYTICAL MECHANICS
החוג הנותן: פיסיקה 5 נ"ז 70 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ב 14:00 14:45 רוטברג א' פרופ ברק קול, פרופ ברק קול
שעור ה 12:00 13:45 מתמטיקה 2 א' פרופ ברק קול, פרופ ברק קול
תרגיל א א 12:00 13:45 לוי 06 א' מר נמרוד שחם
תרגיל ב ג 12:00 13:45 שפרינצק 28 א' מר נמרוד שחם
תרגיל ג ד 13:00 14:45 שפרינצק 117 א' מר פז בנימיני
תרגיל ד ד 9:00 10:45 שפרינצק 102 א' מר פז בנימיני
תרגיל ד למדעים מדוייקים ואחרים. קבוצת תרגיל ג' לתלפיות ואחרים.
77305 גלים ואופטיקה WAVES AND OPTICS
החוג הנותן: פיסיקה 5 נ"ז 70 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 10:00 10:45 פלדמן א' א' פרופ נדב כ"ץ, פרופ נדב כ"ץ
שעור ג 8:00 9:45 פלדמן א' א' פרופ נדב כ"ץ, פרופ נדב כ"ץ
תרגיל א ב 18:00 19:45 שפרינצק 215 א' מר משה חרץ
תרגיל ב ג 12:00 13:45 שפרינצק 217 א' מר אברהם קליין
תרגיל ג ד 15:00 16:45 לוין 8 א' מר משה חרץ
תרגיל ד א 16:00 17:45 מתמטיקה 110 א' מר אברהם קליין
תרגיל ג' למדעים מדוייקים ואחרים. תרגיל ד לתלפיות ואחרים.
77318 תורת הקוונטים (1) QUANTUM THEORY I
החוג הנותן: פיסיקה 6 נ"ז 84 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 10:00 11:45 פלדמן א' ב' פרופ חגי איזנברג, פרופ חגי איזנברג
שעור ג 16:00 17:45 קפלן ב' פרופ חגי איזנברג, פרופ חגי איזנברג
תרגיל א ד 13:00 14:45 שפרינצק 117 ב' מר אלעד שטיינברג
תרגיל ב ב 16:00 17:45 שפרינצק 215 ב' מר פז בנימיני
תרגיל ג ה 12:00 13:45 שפרינצק 29 ב' מר אלעד שטיינברג
תרגיל ד ה 11:00 12:45 שפרינצק 116 ב' מר פז בנימיני
תרגיל א למדעים מדוייקים ואחרים. תרגיל ד לתלפיות.
80314 פונקציות מרוכבות ושימושיהן COMPLEX VARIABLES AND APPLICATIONS
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ג 10:00 11:45 כימיה 7 ב' פרופ יבגני סטרחוב, פרופ יבגני סטרחוב
שעור ד 15:00 15:45 קנדה ב' פרופ יבגני סטרחוב, פרופ יבגני סטרחוב
תרגיל א ה 13:00 13:45 שפרינצק 214 ב' מר דוד אל חי בן עזרא
תרגיל ב ב 15:00 15:45 לוי 06 ב' מר דוד אל חי בן עזרא
תרגיל ג ב 16:00 16:45 שפרינצק 114 ב' מר דוד אל חי בן עזרא
לימודי חובה לימודי חובה במדעי המחשב
67316 סדנת תכנות (C) PROGRAMMING WORKSHOP IN C
החוג הנותן: פיסיקה 2 נ"ז 28 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ג 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה א' מר ערן מרום, מר ערן מרום
שעור ג 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה א' מר ערן מרום, מר ערן מרום
שעור ה 15:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' מר ערן מרום, מר ערן מרום
שעור ה 15:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' מר ערן מרום, מר ערן מרום
תרגיל א ד 18:00 18:45 שפרינצק 26 א' גב אווה קימל
תרגיל ב ד 11:00 11:45 לוי 07 א' גב אווה קימל
תרגיל ג ה 14:00 14:45 אודיטוריום הנדסה א' גב אווה קימל
תרגיל ג ה 14:00 14:45 אודיטוריום הנדסה א' גב אווה קימל
יינתן במחצית הראשונה של הסמסטר. ,תרגיל ג' לתלפיות ואחרים.
67317 סדנת תכנות (++C) PROGRAMMING WORKSHOP IN C++
החוג הנותן: פיסיקה 2 נ"ז 28 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ג 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה א' מר ערן מרום, מר ערן מרום
שעור ג 12:00 13:45 אודיטוריום הנדסה א' מר ערן מרום, מר ערן מרום
שעור ה 15:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' מר ערן מרום, מר ערן מרום
שעור ה 15:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' מר ערן מרום, מר ערן מרום
תרגיל א ד 18:00 18:45 שפרינצק 26 א' גב אווה קימל
תרגיל ב ד 11:00 11:45 לוי 07 א' גב אווה קימל
תרגיל ג ה 14:00 14:45 אודיטוריום הנדסה א' גב אווה קימל
תרגיל ג ה 14:00 14:45 אודיטוריום הנדסה א' גב אווה קימל
יינתן במחצית השנייה של הסמסטר. תרגיל ג' לתלפיות ואחרים.
67504 אלגוריתמים ALGORITHMS
החוג הנותן: פיסיקה 5 נ"ז 70 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א א 12:00 13:45 קנדה א' פרופ אלכס סמורודניצקי, פרופ אלכס סמורודניצקי
שעור א ד 13:00 13:45 קנדה א' פרופ אלכס סמורודניצקי, פרופ אלכס סמורודניצקי
שעור ב א 15:00 15:45 פלדמן א' א' פרופ אלכס סמורודניצקי, פרופ אלכס סמורודניצקי
שעור ב ד 16:00 17:45 קנדה א' פרופ אלכס סמורודניצקי, פרופ אלכס סמורודניצקי
תרגיל א ב 16:00 17:45 שפרינצק 114 א' מר יואב ולד
תרגיל ב ב 10:00 11:45 שפרינצק 115 א' מר ניר רוזנפלד
תרגיל ג א'
תרגיל ד ד 14:00 15:45 A100 א' מר יואב ולד, גב ענבר נאור, מר ניר רוזנפלד
תרגיל ד ד 14:00 15:45 A100 א' מר יואב ולד, גב ענבר נאור, מר ניר רוזנפלד
תרגיל ה ג 10:00 11:45 שפרינצק 117 א' מר יואב ולד
תרגיל ו ה 12:00 13:45 שפרינצק 117 א' מר ניר רוזנפלד
תרגיל ז א'
תרגיל ח ג 10:00 11:45 שפרינצק 29 א' גב ענבר נאור
תרגיל ט ג 14:00 15:45 שפרינצק 215 א' גב ענבר נאור
שיעור א', תרגיל א' לביולוגיה חישובית ואחרים. קבוצת שעור ב', תרגילים ג,ד להנדסה ואחרים.
67521 מודלים חישוביים, חישוביות וסיבוכיות COMPUTATIONAL MODELS, COMPUTABILITY AND COMPLEXITY
החוג הנותן: פיסיקה 5 נ"ז 70 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ב 13:00 13:45 כימיה 7 ב' פרופ נתן ליניאל, פרופ נתן ליניאל
שעור ד 17:00 18:45 קנדה ב' פרופ נתן ליניאל, פרופ נתן ליניאל
תרגיל א ב 14:00 15:45 שפרינצק 217 ב' מר יונתן מושיוב
תרגיל ב ג 16:00 17:45 שפרינצק 115 ב' מר יונתן מושיוב
תרגיל ג ד 15:00 16:45 לוי 06 ב' מר שאול אלמגור
תרגיל ד ד 8:00 9:45 שפרינצק 215 ב' מר אליאור סולם
תרגיל ה ג 10:00 11:45 שפרינצק 29 ב' מר שאול אלמגור
בדיקת התרגילים בקורס תסתייע בראיונות אישיים תקופתיים, והמששתפים ידרשו להרשם לכל ראיון ולהגיע לאוניברסיטה בשעה היעודה לצורך קיומו. תרגיל ב לביולוגיה חישובית ואחרים. תרגיל א לתלפיות ואחרים.
67808 מערכות הפעלה OPERATING SYSTEMS
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 17:00 18:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ דרור פייטלסון
שעור א 17:00 18:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ דרור פייטלסון
תרגיל א ב 10:00 11:45 A100 ב' מר נתנאל זכאי, מר אלקנה בריס
תרגיל א ב 10:00 11:45 A100 ב' מר נתנאל זכאי, מר אלקנה בריס
תרגיל ב ב 16:00 17:45 לוי 06 ב' מר נתנאל זכאי, מר אלקנה בריס
תרגיל ג ד 13:00 14:45 לוי 214 ב' מר נתנאל זכאי, מר אלקנה בריס
תרגיל ד ד 10:00 11:45 לוי 06 ב' מר נתנאל זכאי, מר אלקנה בריס
תרגיל א' לביולוגיה חישובית ואחרים. תרגיל ג לתלפיות ואחרים. דרישת קדם: 67316 או 67321.
67925 סדנה במערכות חישוב מ-NAND ל-TETRIS COMPUTER CONS. WORKSHOP: FROM NAND TO TETRIS
החוג הנותן: פיסיקה 5 נ"ז 70 ש"ש שעור ומעבדה סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ג 12:00 14:45 פלדמן ב' ב' מר אורי היינמן
מעבדה ב' מר אורי היינמן
מורה אחראי: פרופ' דפנה וינשל.
76416 הכרת משאבי הספריה לתלמידי ביה"ס להנדסה - קורס מתוקשב INFORMATION & LIBRARY RESOURCES FOR COMPUTER SCI
החוג הנותן: פיסיקה 0 נ"ז 0 ש"ש הדרכה סמסטר א' או ב'
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א'
הדרכה ב ב'
80312 הסתברות ושימושיה PROBABILITY THEORY AND APPLICATIONS
החוג הנותן: פיסיקה 3 נ"ז 42 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 16:00 17:45 פלדמן א' ב' פרופ יונתן ברויאר
תרגיל א ב 11:00 11:45 שפרינצק 215 ב' מר גל שחף
תרגיל ב ב 16:00 16:45 שפרינצק 27 ב' מר גל שחף
תרגיל ג ב 19:00 19:45 שפרינצק 117 ב' מר גל שחף
תרגיל ד ד 11:00 11:45 לוין 8 ב' מר גל שחף
לימודי חובה
79615 טכנולוגיה צבאית 1 לחניכי תלפיות Military technology 1 for Talpiot cadets
החוג הנותן: פיסיקה 2 נ"ז 28 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ג 18:00 19:45 כדור הארץ 109 א' ד"ר הדר שטיינברג, מר איל גרין, מר איתי רוסניק
תרגיל ד 19:00 19:45 כדור הארץ 109 א'
79616 טכנולוגיה צבאית 2 לחניכי תלפיות Military technology 2 for Talpiot cadets
החוג הנותן: פיסיקה 2 נ"ז 28 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ד 11:00 12:45 שפרינצק 215 ב' ד"ר הדר שטיינברג, מר איל גרין, מר איתי רוסניק
תרגיל ה 10:00 10:45 פאפיק ב'
79617 טכנולוגיות לוחמה בעידן המידע לחניכי תלפיות Technology and Warfare in Information Age for Talpiot Cadets
החוג הנותן: פיסיקה 2 נ"ז 28 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ב 18:00 19:45 ב' פרופ מיכאל בן-אור, פרופ דן דולב, מר אמיתי גילעד, מר אבישי מאיה
תרגיל ה 9:00 9:45 שפרינצק 217 ב'
מרצים אחראיים: פרופ' דני דולב, פרופ' מיכאל בן-אור
לימודי חובת בחירה יש לבחור 2 קורסים מרשימה זו במהלך התואר. ניתן ללמוד אחד מן הקורסים הבאים: מבוא ללוגיקה או אינפי 3 למדעי המחשב .
67200 מבנה המחשב COMPUTER ARCHTECTURE
החוג הנותן: פיסיקה 5 נ"ז 70 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 12:00 14:45 אודיטוריום הנדסה ב' מר אוהד פאליק
שעור א 12:00 14:45 אודיטוריום הנדסה ב' מר אוהד פאליק
תרגיל א ב 18:00 19:45 שפרינצק 215 ב' גב רחל מינקוב
תרגיל ב ב 16:00 17:45 לוי 214 ב' גב רחל מינקוב
תרגיל ג ב 14:00 15:45 שפרינצק 27 ב' גב רחל מינקוב
תרגיל ב לתלפיות והנדסה.
67506 מסדי נתונים DATABASES
החוג הנותן: פיסיקה 5 נ"ז 70 ש"ש שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ב 12:00 13:45 כימיה 7 א' פרופ יהושע שגיב, פרופ יהושע שגיב, פרופ שרה כהן, פרופ שרה כהן
שעור ה 11:00 11:45 מתמטיקה 2 א' פרופ יהושע שגיב, פרופ יהושע שגיב, פרופ שרה כהן, פרופ שרה כהן
תרגיל א ג 11:00 11:45 שפרינצק 217 א' פרופ יהושע שגיב, פרופ שרה כהן
תרגיל ב ד 10:00 10:45 מתמטיקה 110 א' פרופ יהושע שגיב, פרופ שרה כהן
תרגיל ג ד 11:00 11:45 מתמטיקה 110 א' פרופ יהושע שגיב, פרופ שרה כהן
מעבדה א'
קבוצת תרגיל ג לתלפיות ואחרים
67548 מבוא לתורת האינפורמציה INTRODUCTION TO INFORMATION THEORY
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 16:00 17:45 שפרינצק 114 ב' ד"ר יובל קוכמן
תרגיל ד 17:00 18:45 שפרינצק 116 ב' מר אנטולי חינה
הקורס משתייך לתחומים "יישומים" ו"תיאוריה" בתוכנית המוסמך.
67549 מבוא לחישוב נומרי INTRODUCTION TO NUMERICAL COMPUTING
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 15:00 16:45 שפרינצק 114 א' פרופ רענן פטאל, פרופ רענן פטאל
שעור ג 16:00 17:45 שפרינצק 114 א' פרופ רענן פטאל, פרופ רענן פטאל
הקורס משתייך לתחום "יישומים" בתוכנית המוסמך.
67577 מבוא למערכות לומדות INTRODUCTION TO MACHINE LEARNING
החוג הנותן: פיסיקה 5 נ"ז 70 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ה 12:00 14:45 אודיטוריום הנדסה ב' מר עמית דניאלי
שעור ה 12:00 14:45 אודיטוריום הנדסה ב' מר עמית דניאלי
תרגיל א ד 15:00 16:45 לוין 8 ב' מר אלון גונן
תרגיל ב ד 17:00 18:45 לוין 8 ב' מר אלון גונן
תרגיל ג ג 10:00 11:45 שפרינצק 214 ב' גב גלית בארי
תרגיל ד א 10:00 11:45 שפרינצק 214 ב' גב גלית בארי
הקורס משתייך לתחומים "יישומים" ו-"תיאוריה" בתוכנית המוסמך.
67594 מבוא לרשתות תקשורת INTRODUCTION TO COMMUNICATION NETWORKS
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 10:00 11:45 A100 א' ד"ר מיכאל שפירא
שעור א 10:00 11:45 A100 א' ד"ר מיכאל שפירא
תרגיל א ה 14:00 15:45 לוין 8 א' מר ניר גזית
תרגיל ב ג 14:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' מר ניר גזית
תרגיל ב ג 14:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' מר ניר גזית
הקורס משתייך לתחום "מערכות מחשב" בתוכנית המוסמך.
67609 גרפיקה ממוחשבת COMPUTER GRAPHICS
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 13:00 14:45 שפרינצק 117 א' פרופ דני לישצ'ינסקי
תרגיל ד 17:00 18:45 לוין 8 א' מר יואב הכהן
פתוח לתלמידי מוסמך ומחקר. הקורס משתייך לתחום "יישומים" בתוכנית המוסמך.
67829 עיבוד ספרתי של תמונות IMAGE PROCESSING
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ שמואל פלג
שעור א 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ שמואל פלג
תרגיל א ד 13:00 14:45 אודיטוריום הנדסה א' גב ענבר הוברמן
תרגיל א ד 13:00 14:45 אודיטוריום הנדסה א' גב ענבר הוברמן
תרגיל ב ד 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' גב ענבר הוברמן
תרגיל ב ד 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' גב ענבר הוברמן
תרגיל ג ה 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה א' מר גיל בן-ארצי
תרגיל ג ה 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה א' מר גיל בן-ארצי
הקורס משתייך לתחום "יישומים" בתוכנית המוסמך.
67842 מבוא לבינה מלאכותית INTRODUCTION TO ARTIFICIAL INTELLIGENCE
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: עבודה שוטפת
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ג 16:00 17:45 מתמטיקה 2 א' פרופ ג'פרי רוזנשיין
תרגיל א ה 9:00 10:45 פאפיק א' מר יועד לוינברג
תרגיל ב ה 11:00 12:45 פאפיק א' מר יועד לוינברג
ההרצאות ינתנו בשפה האנגלית. הקורס משתייך לתחום "מערכות מחשב" בתוכנית המוסמך.
80423 מבוא ללוגיקה MATHEMATICAL LOGIC (1)
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א ב 14:00 15:45 מתמטיקה 2 א' פרופ איליה ריפס, פרופ איליה ריפס
שעור א ה 9:00 9:45 כימיה 7 א' פרופ איליה ריפס, פרופ איליה ריפס
שעור ב א 14:00 15:45 לוין 8 א' ד"ר איתי קפלן, ד"ר איתי קפלן
שעור ב ג 9:00 9:45 שפרינצק 115 א' ד"ר איתי קפלן, ד"ר איתי קפלן
תרגיל א ה 8:00 8:45 כימיה 7 א' מר אלעד לוי
תרגיל ב ד 8:00 8:45 שפרינצק 217 א' מר אלעד לוי
תרגיל ג ג 18:00 18:45 שפרינצק 214 א' מר אלעד לוי
תרגיל ד ד 9:00 9:45 לוי 06 א' מר יתיר הלוי
תרגיל ה ה 11:00 11:45 לוי 07 א' מר יתיר הלוי
שנה ג'
לימודי חובה לימודי חובה מדעי המחשב
67808 מערכות הפעלה OPERATING SYSTEMS
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 17:00 18:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ דרור פייטלסון
שעור א 17:00 18:45 אודיטוריום הנדסה ב' פרופ דרור פייטלסון
תרגיל א ב 10:00 11:45 A100 ב' מר נתנאל זכאי, מר אלקנה בריס
תרגיל א ב 10:00 11:45 A100 ב' מר נתנאל זכאי, מר אלקנה בריס
תרגיל ב ב 16:00 17:45 לוי 06 ב' מר נתנאל זכאי, מר אלקנה בריס
תרגיל ג ד 13:00 14:45 לוי 214 ב' מר נתנאל זכאי, מר אלקנה בריס
תרגיל ד ד 10:00 11:45 לוי 06 ב' מר נתנאל זכאי, מר אלקנה בריס
תרגיל א' לביולוגיה חישובית ואחרים. תרגיל ג לתלפיות ואחרים. דרישת קדם: 67316 או 67321.
לימודי חובה לימודי חובה בחוג לפיסיקה
76224 קורס ממוחשב בבטיחות - שנה ג' COMPUTAIZED SAFETY COURSE
החוג הנותן: פיסיקה 0 נ"ז ש"ש הדרכה סמסטר א' או ב'
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
הדרכה א א'
הדרכה ב ב'
77307 מבוא לפיסיקה סטטיסטית INTRO. TO STATISTICAL PHYSICS
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ג 8:00 9:45 רוטברג א' פרופ עמי גלזנר, פרופ עמי גלזנר
שעור ד 8:00 8:45 רוטברג א' פרופ עמי גלזנר, פרופ עמי גלזנר
תרגיל א ב 9:00 9:45 שפרינצק 28 א' מר אמיר וייסביין
תרגיל ב ד 10:00 10:45 שפרינצק 214 א' מר אמיר וייסביין
תרגיל ג ה 11:00 11:45 שפרינצק 26 א' מר אמיר וייסביין
תרגיל ג' למדעים מדוייקים ואחרים. קבוצת תרגיל ב' לתלפיות ואחרים
77508 מעבדה בפיסיקה ג PHYSICS LAB 3
החוג הנותן: פיסיקה 6 נ"ז 84 ש"ש מעבדה סמסטר א' או ב'
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
מעבדה א א 10:00 13:45 ביתן 0 א' פרופ נטלי בלבן, פרופ נטלי בלבן, פרופ יהודה גולדשטיין, פרופ יהודה גולדשטיין, פרופ זאב גלברסון, פרופ זאב גלברסון, ד"ר אילון שרמן, ד"ר אילון שרמן
מעבדה א ג 10:00 13:45 ביתן 0 א' פרופ נטלי בלבן, פרופ נטלי בלבן, פרופ יהודה גולדשטיין, פרופ יהודה גולדשטיין, פרופ זאב גלברסון, פרופ זאב גלברסון, ד"ר אילון שרמן, ד"ר אילון שרמן
מעבדה ב ב 14:00 17:45 ביתן 0 א'
מעבדה ב ה 14:00 17:45 ביתן 0 א'
מעבדה ג א 10:00 13:45 ביתן 0 ב' פרופ נטלי בלבן, פרופ נטלי בלבן, פרופ יהודה גולדשטיין, פרופ יהודה גולדשטיין, פרופ זאב גלברסון, פרופ זאב גלברסון, פרופ נדב כ"ץ, פרופ נדב כ"ץ, פרופ עודד מילוא, פרופ עודד מילוא
מעבדה ג ג 10:00 13:45 ביתן 0 ב' פרופ נטלי בלבן, פרופ נטלי בלבן, פרופ יהודה גולדשטיין, פרופ יהודה גולדשטיין, פרופ זאב גלברסון, פרופ זאב גלברסון, פרופ נדב כ"ץ, פרופ נדב כ"ץ, פרופ עודד מילוא, פרופ עודד מילוא
מעבדה ד ב 14:00 17:45 ביתן 0 ב'
מעבדה ד ה 14:00 17:45 ביתן 0 ב'
פרופ' זאב גלברסון - אחראי.
לימודי חובת בחירה יש ללמוד קורס אחד מתוך הקורסים הבאים בשנים ב או ג
67200 מבנה המחשב COMPUTER ARCHTECTURE
החוג הנותן: פיסיקה 5 נ"ז 70 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 12:00 14:45 אודיטוריום הנדסה ב' מר אוהד פאליק
שעור א 12:00 14:45 אודיטוריום הנדסה ב' מר אוהד פאליק
תרגיל א ב 18:00 19:45 שפרינצק 215 ב' גב רחל מינקוב
תרגיל ב ב 16:00 17:45 לוי 214 ב' גב רחל מינקוב
תרגיל ג ב 14:00 15:45 שפרינצק 27 ב' גב רחל מינקוב
תרגיל ב לתלפיות והנדסה.
67506 מסדי נתונים DATABASES
החוג הנותן: פיסיקה 5 נ"ז 70 ש"ש שעור, תרגיל ומעבדה סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ב 12:00 13:45 כימיה 7 א' פרופ יהושע שגיב, פרופ יהושע שגיב, פרופ שרה כהן, פרופ שרה כהן
שעור ה 11:00 11:45 מתמטיקה 2 א' פרופ יהושע שגיב, פרופ יהושע שגיב, פרופ שרה כהן, פרופ שרה כהן
תרגיל א ג 11:00 11:45 שפרינצק 217 א' פרופ יהושע שגיב, פרופ שרה כהן
תרגיל ב ד 10:00 10:45 מתמטיקה 110 א' פרופ יהושע שגיב, פרופ שרה כהן
תרגיל ג ד 11:00 11:45 מתמטיקה 110 א' פרופ יהושע שגיב, פרופ שרה כהן
מעבדה א'
קבוצת תרגיל ג לתלפיות ואחרים
67548 מבוא לתורת האינפורמציה INTRODUCTION TO INFORMATION THEORY
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 16:00 17:45 שפרינצק 114 ב' ד"ר יובל קוכמן
תרגיל ד 17:00 18:45 שפרינצק 116 ב' מר אנטולי חינה
הקורס משתייך לתחומים "יישומים" ו"תיאוריה" בתוכנית המוסמך.
67549 מבוא לחישוב נומרי INTRODUCTION TO NUMERICAL COMPUTING
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 15:00 16:45 שפרינצק 114 א' פרופ רענן פטאל, פרופ רענן פטאל
שעור ג 16:00 17:45 שפרינצק 114 א' פרופ רענן פטאל, פרופ רענן פטאל
הקורס משתייך לתחום "יישומים" בתוכנית המוסמך.
67577 מבוא למערכות לומדות INTRODUCTION TO MACHINE LEARNING
החוג הנותן: פיסיקה 5 נ"ז 70 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ה 12:00 14:45 אודיטוריום הנדסה ב' מר עמית דניאלי
שעור ה 12:00 14:45 אודיטוריום הנדסה ב' מר עמית דניאלי
תרגיל א ד 15:00 16:45 לוין 8 ב' מר אלון גונן
תרגיל ב ד 17:00 18:45 לוין 8 ב' מר אלון גונן
תרגיל ג ג 10:00 11:45 שפרינצק 214 ב' גב גלית בארי
תרגיל ד א 10:00 11:45 שפרינצק 214 ב' גב גלית בארי
הקורס משתייך לתחומים "יישומים" ו-"תיאוריה" בתוכנית המוסמך.
67594 מבוא לרשתות תקשורת INTRODUCTION TO COMMUNICATION NETWORKS
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 10:00 11:45 A100 א' ד"ר מיכאל שפירא
שעור א 10:00 11:45 A100 א' ד"ר מיכאל שפירא
תרגיל א ה 14:00 15:45 לוין 8 א' מר ניר גזית
תרגיל ב ג 14:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' מר ניר גזית
תרגיל ב ג 14:00 15:45 אודיטוריום הנדסה א' מר ניר גזית
הקורס משתייך לתחום "מערכות מחשב" בתוכנית המוסמך.
67609 גרפיקה ממוחשבת COMPUTER GRAPHICS
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 13:00 14:45 שפרינצק 117 א' פרופ דני לישצ'ינסקי
תרגיל ד 17:00 18:45 לוין 8 א' מר יואב הכהן
פתוח לתלמידי מוסמך ומחקר. הקורס משתייך לתחום "יישומים" בתוכנית המוסמך.
67829 עיבוד ספרתי של תמונות IMAGE PROCESSING
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ שמואל פלג
שעור א 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה א' פרופ שמואל פלג
תרגיל א ד 13:00 14:45 אודיטוריום הנדסה א' גב ענבר הוברמן
תרגיל א ד 13:00 14:45 אודיטוריום הנדסה א' גב ענבר הוברמן
תרגיל ב ד 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' גב ענבר הוברמן
תרגיל ב ד 10:00 11:45 אודיטוריום הנדסה א' גב ענבר הוברמן
תרגיל ג ה 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה א' מר גיל בן-ארצי
תרגיל ג ה 16:00 17:45 אודיטוריום הנדסה א' מר גיל בן-ארצי
הקורס משתייך לתחום "יישומים" בתוכנית המוסמך.
67842 מבוא לבינה מלאכותית INTRODUCTION TO ARTIFICIAL INTELLIGENCE
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: עבודה שוטפת
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ג 16:00 17:45 מתמטיקה 2 א' פרופ ג'פרי רוזנשיין
תרגיל א ה 9:00 10:45 פאפיק א' מר יועד לוינברג
תרגיל ב ה 11:00 12:45 פאפיק א' מר יועד לוינברג
ההרצאות ינתנו בשפה האנגלית. הקורס משתייך לתחום "מערכות מחשב" בתוכנית המוסמך.
קורסי בחירה קורסי בחירה בחוג לפיסיקה:
64890 מבוא לרפואה גרעינית introduction to nuclear medicine
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 14:00 15:45 רוקחות ב א' פרופ אייל משעני, פרופ אייל משעני, פרופ מיכאל פאול, פרופ מיכאל פאול, פרופ יוסף אייזן, פרופ יוסף אייזן, ד"ר גלית אבורבא , ד"ר גלית אבורבא
שעור ד 15:00 16:45 לויבוטנר א' פרופ אייל משעני, פרופ אייל משעני, פרופ מיכאל פאול, פרופ מיכאל פאול, פרופ יוסף אייזן, פרופ יוסף אייזן, ד"ר גלית אבורבא , ד"ר גלית אבורבא
פתוח לתלמידי שנה ג' רוקחות, כימיה ופיסיקה בוגר ומוסמך ולתלמידי מדעי החיים ומדעים ביו רפואיים משנה ג'. חובת נוכחות 50% . מחליף את הקורס "רדיוכימיה ביורפואית". חובה לתוכנית מדעי התרופה - תכנית המצוינות שנה ג' .
76626 מטלאב מתקדם ADVANCED MATLAB
החוג הנותן: פיסיקה 3 נ"ז 42 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א'
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ב 17:00 18:45 ח'מחשבים א' מר אלישי עזרא
תרגיל ב 19:00 19:45 ח'מחשבים א' מר אלישי עזרא
דרישת קדם: קורס מטלאב הציון ינתן על סמך פרויקט סיום. תרגיל יינתן במעבדה. עקב בעייות אפשריות של מקום במעבדה, ייתכנו שינויים בזמני התרגול בתאום עם התלמידים. קיימת חובת הגשת תרגילים.
76908 תאוריה של רשתות נוירונים א THEORY OF NEURAL NETWORKS 1
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ה 9:00 11:45 מדעי המח ב' ד"ר יונתן לוינשטיין
תרגיל ה 12:00 12:45 מדעי המח ב' מר רן דרשן
76909 תאוריה של רשתות נוירונים ב THEORY OF NEURAL NETWORKS 2
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ג 12:00 13:45 מדעי המח א' ד"ר יורם בורק, ד"ר יורם בורק
שעור ד 12:00 12:45 מדעי המח א' ד"ר יורם בורק, ד"ר יורם בורק
תרגיל ד 13:00 13:45 מדעי המח א' גב נטע רביד
76929 מערכות דינאמיות ובקרה DYNAMIC SYSTEMS AND CONTROL
החוג הנותן: פיסיקה 3 נ"ז 42 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: עבודה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ג 14:00 15:45 מדעי המח ב' פרופ נפתלי תשבי
תרגיל מדעי המח ב' מר רועי פוקס
77313 משוואות של פיסיקה מתמטית EQUATIONS OF MATHEMATICAL PHYSICS
החוג הנותן: פיסיקה 6 נ"ז 84 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ג 10:00 11:45 כימיה 7 א' פרופ עמירם לויתן, פרופ עמירם לויתן
שעור ה 9:00 10:45 מתמטיקה 2 א' פרופ עמירם לויתן, פרופ עמירם לויתן
תרגיל א א 18:00 19:45 שפרינצק 29 א' מר הלל אהרוני
תרגיל ב ב 8:00 9:45 שפרינצק 117 א' מר הלל אהרוני
תרגיל ג ה 14:00 15:45 שפרינצק 201 א' מר משה מיכאל
תרגיל ד ב 15:00 16:45 לוי 07 א' מר משה מיכאל
תרגיל א למדעים מדוייקים ואחרים. תרגיל ד להנדסה ואחרים. תרגיל ג לתלפיות. במסלולי פיסיקה מתמטיקה בהם הקורס אינו חובה למסלול ייחשב קורס זה כקורס בחירה במתמטיקה או כקורס בחירה בפיסיקה, אך לא בשניהם.
77315 מבוא לפיסיקה עם מחשב INTRODUCTION TO PHYSICS WITH COMPUTER
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: עבודה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 16:00 17:45 שפרינצק 116 ב' ד"ר שמעון עצידה, ד"ר שמעון עצידה
שעור ה 14:00 14:45 שפרינצק 26 ב' ד"ר שמעון עצידה, ד"ר שמעון עצידה
תרגיל ה 15:00 15:45 ח'מחשבים ב' ד"ר שמעון עצידה
פתוח לתלמידי מוסמך ודוקטור. מומלץ לכל תלמידי פיסיקה
77320 מבוא לאלקטרוניקה א - אנלוגי INTRODUCTION TO ELECTRONICS A - ANALOGICAL
החוג הנותן: פיסיקה 4 נ"ז 56 ש"ש שעור ומעבדה סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ב 10:00 11:45 שפרינצק 201 א' מר גבי זיני
מעבדה ה 12:00 14:45 מעבדת אלקטרוניקה א' מר גבי זיני
לתלמידים השוקלים לימודי מוסמך בפיסיקה ניסיונית מומלץ ללמוד את הקורס. 10 מפגשים במעבדה במקום 14 - מועדים יינתנו בתחילת הסמסטר.
77401 חשמל אנליטי ANALITICAL ELECTRODYNAMICS
החוג הנותן: פיסיקה 5 נ"ז 70 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 12:00 13:45 פלדמן ב' ב' פרופ מקסים חודאס, פרופ מקסים חודאס
שעור ג 14:00 15:45 פלדמן א' ב' פרופ מקסים חודאס, פרופ מקסים חודאס
תרגיל א ג 9:00 9:45 שפרינצק 215 ב' גב נויה דימנשטיין
תרגיל ב ג 18:00 18:45 שפרינצק 115 ב' גב נויה דימנשטיין
תרגיל א למדעים מדוייקים ואחרים.
77407 מבוא למדע המורכבות Introduction to Complexity
החוג הנותן: פיסיקה 3 נ"ז 42 ש"ש שעור סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור א 14:00 15:45 שפרינצק 117 ב' פרופ סורין סולומון, פרופ סורין סולומון
שעור ג 14:00 14:45 שפרינצק 117 ב' פרופ סורין סולומון, פרופ סורין סולומון
77412 שיטות קירוב ושיערוך בבעיות פיסיקליות ORDER OF MAGNITUDE IN PHYSICS PROBLEMS
החוג הנותן: פיסיקה 2 נ"ז 28 ש"ש שעור סמסטר ב' סוג הבחינה: עבודה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ה 12:00 13:45 רוטברג ב' פרופ נדב כ"ץ
מיועד לתלמידי שנה ב ו-ג.
77501 אסטרופיסיקה וקוסמולוגיה ASTROPHYSICS AND COSMOLOGY
החוג הנותן: פיסיקה 3 נ"ז 42 ש"ש שעור סמסטר א' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ג 16:00 17:45 פאפיק א' ד"ר יובל בירנבוים, ד"ר יובל בירנבוים, ד"ר אורלי גנת, ד"ר אורלי גנת
שעור ד 9:00 9:45 שפרינצק 217 א' ד"ר יובל בירנבוים, ד"ר יובל בירנבוים, ד"ר אורלי גנת, ד"ר אורלי גנת
פתוח לתלמידי שנה ג בלבד.
77541 מבוא למערכות קוונטיות פתוחות Introduction to Open Quantum Systems
החוג הנותן: פיסיקה 3 נ"ז 42 ש"ש שעור סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ה 10:00 11:45 שפרינצק 213 ב' ד"ר ניר בר-גיל
פתוח לתלמידי שנה ג' באישור המרצה. במידה ויהיה תלמיד מחו"ל הקורס יילמד בשפה האנגלית
77542 תורת הקוונטים (3) QUANTUM THEORY C
החוג הנותן: פיסיקה 3 נ"ז 42 ש"ש שעור ותרגיל סמסטר ב' סוג הבחינה: בחינה בכתב
סוג שעורקבוצהיוםמשעהעד שעהמקוםסמסטרמרצים
שעור ד 13:00 14:45