Studies for Bachelor's Degree   -   Department of Chemistry (560)   -   teachers
Senior faculty
Degree Last name First name Speciality
Professor Abu-Reziq Raed כימיה אורגנית וננוכימיה
Courses  
Professor Agmon Noam קינטיקה ודינמיקה של תהליכים כימיים וביולוגיים.
Dr Uzdin Raam
Courses  
Professor Etgar Lioz כימיה של חומרים, ננוטכנולוגיה, כימיה פיזיקלית וכימיה יישומית
Courses  
Professor Biali Silvio סטריאוכימיה סטטית ודינמית. סינתזה אורגנית.
Courses  
Professor Banin Uri כימיה פיסיקלית של ננוגבישים וספקטרוסקופיה של ננוגביש יחיד.
Courses  
Professor Baer Roi פיתוח תאוריות ושיטות חדשות להבנת המבנה האלקטרוני של מולקולות וחמרים מזוספקופיים. בניית גישות חישוביות קוונטום-מכניות מיוחדות לטיפול יעיל בבעיית הקורלציה הרב אלקטרונית במולקולות.
Courses  
Professor gidron ori פולימרים מוליכים, חומרים מצומדים, אלקטרוניקה אורגנית.
Courses  
Professor Gelman Dmitri סינתזה אורגנית.
Courses  
Professor Gross Eberhard (Hardy)
Courses  
Professor Gross Elad כימיה פיסיקלית
Courses  
Dr Hadar Ido
Courses  
Dr Hurevich Mattan
Courses  
Professor Harries Daniel כימיה פיסיקלית של מקרו-מולקולות ביולוגיות.
Courses  
Professor Willner Itamar כימיה ביוממטית וביואורגנית, מודלים סינתטיים לאנזימים, פוטוסינתיזה מלאכותית, התקנים אופטואלקטרונים, ננו כימיה.
Courses  
Dr Zemel Assaf
Courses  
Dr Chai Liraz
Courses  
Dr yuri tulchinsky
Courses  
Professor Yitzchaik Shlomo כימיה קוונטית, תורת הקשר הכימי, תאוריה של תגובות כימיות, תגובות אנזימטיות.
Courses  
Professor Yerushalmi Roie ננו חומרים. שיטות ליצירת מערכי ננו-מבנים. אפיון מערכי ננו-מבנים בשיטות אנליטיות. קטליזה בפני שטח של מבנים ננומטרים.
Courses  
Professor Lev Ovadia כימיה סביבתית וחומרים מתקדמים בכימיה אנליטית.
Courses  
Professor Magdassi Shlomo התמחות בכימיה קולואידית, כימית פני שטח וכימיה יישומית.
Courses  
Professor Metanis Norman Peptides and Proteins Chemistry, Bioorganic Chemistry, Biochemistry and Organic Chemistry. כימיה של פפטידים וחלבונים, כימיה ביואורגנית, ביוכימיה, וכימיה אורגנית
Courses  
Professor Mandler Daniel אלקטרוכימיה בתחומים שונים: אפיון פני השטח, שכבות דקות, ננוכימיה וננוטכנולוגיה, כימיה אנליטית, סול-ג'ל, כימיה משפטית.
Courses  
Dr Masarwa Ahmad כימיה אורגנית ,כימיה אורגנומתכתית.
Courses  
Dr Nairoukh Zackaria
Courses  
Professor Strasser Daniel כימיה פיסיקלית נסיונית.
Courses  
Professor Porath Danny ננואלקטרוניקה וננוטכנולוגיה של דנ"א.
Courses  
Professor Friedler Assaf כימיה אורגנית ופיסיקלית של חלבונים.
Courses  
Dr Frenkel-Pinter Moran
Professor Kosloff Ronnie דינמיקה מולקולרית, תרמודינמיקה קוונטית.
Dr Kraisler Eli
Courses  
Professor Raviv Uri מבנה ואינטראקציות מולקולריות של קומפלקסים ביולוגיים.
Courses  
Professor Rudiger Stefan
Courses  
Professor Ruhman Sanford דינמיקה כימית בפאזות מעובות בזמן אמת, ספקטרוסקופיה בלייזר פמטושניות.
Professor Reches Meital איפיון ביופיסיקלי של חלבונים וכימיה של פני השטח.
Courses  
Professor Shoham Gil הקשר בין המבנה התלת מימדי לתפקוד והפעילות של מולקולות ביולוגיות.
Courses  
Dr Stein Tamar
Courses  
Dr Shimon Daphna
Courses  
Professor Shenhar Roy פיתוח שיטות לארגון עצמי של חומר המבוססות על הפיסיקה של בלוק-קופולימרים וכימיה סופראמולקולרית.
Courses  
Professor Shapiro Igor applying and developing computational tools to understand chemical reactions in organic and biomolecules. On the application side our focus is on light-induced reactions, in particular in chromophore-protein complexes and solvated molecules.
Courses  
Professor Tshuva Edit כימיה ביו אי אורגנית.
Courses  

Emeritus
Degree Last name First name Speciality
Professor Avnir David כימיה ופיסיקה של פני שטח וקטליזה; חומרים פונקציונאליים קרמיים חדשים; כיראליות וסימטריה בכימיה, ביוכימיה ופיסיקה; פרקטלים במדעי הטבע.
Professor Agranat Israel כימיה אורגנית וכימיה רפואית.
Courses  
Professor Aizenshtat Zeev השפעת תהליכים ביולוגיים בעת חיזור סולפאט (בקטריאל
Courses  
Professor Asscher Micha קטליזה הטרוגנית ודינמיקה של אינטראקציה גז-מוצק.
Professor Bino Avi כימיה אי-אורגנית מבנית.
Courses  
Professor Blum Jochanan תרכבות אורגנו מתכתיות, קטליזה, תרכבות אורגניות בחקר הסרטן.
Professor Ben-Shaul Avinoam תרמודינמיקה סטטיסטית ודינמיקה מולקולרית, ביופיסיקה.
Courses  
Professor Gilon Chaim סינתיזה, פעילות וקונפורמציה של פפטידים.
Professor Gerber Robert Benny כימיה תיאורטית וחישובית, דינמיקה של תהליכים מולקולריים. חישובים קוונטומיכניים של מערכות רב אטומיות.
Professor Grushka Eli פיתוח שיטות הפרדה וכרומטוגרפיה.
Professor Garti Nissim תהליכים בבין-פנים של מערכות פיזור נוזליות.
Professor Cohen Daniel פולימרים ביו רפואיים.
Courses  
Professor Cohen Moris
Professor Marom Gad התמחות בפולימרים הנדסיים וחומרים מרוכבים.
Professor Shaik Sason כימיה קוונטית, תורת הקשר הכימי, תיאוריה של תגובות כימיות, תגובות אנזימטיות.
Courses  
Professor Sasson Yoel קטליזה תעשייתית וסביבתית.
Courses  

Junior faculty
Degree Last name First name Speciality
Mr Avisar Shay
Courses  
Mr Agazani Omer
Courses  
Mr Olgenblum Gil
Courses  
Mrs Aharon Sigalit
Mr Albeck Yishai
Mrs Elgavi Hadassah
Mrs ALLOUCHE NUFAR
Mrs Elimelech Orian
Courses  
Mr Efrati Ariel
Mrs Eren Noga
Mr EITAM ARNON
Mr Bogot Alon
Courses  
Mrs Bonjack Maayan
Mr Burg Ofer
Courses  
Mr Burshtein Moshe
Mrs Dora Balogh
Mr Bliah Ouriel
Mr BenAbba Dror
Courses  
Mrs Binyamin Tal
Courses  
Mrs Tzipi Ben Tzvi
Mr Ben-Shahar Yuval
Mr Boaz Daniel
Courses  
Mr BARNOY AVISHAI
Mrs Berg Iris
Mrs Baruch Yael
Courses  
Mr Bressler Shachar
Courses  
Mrs Ghadir Reem
Courses  
Mr GOLDMUNZ ELIEZER
Courses  
Mr Gelman-Tropp Stas
Courses  
Dr Gnayem Hani
Courses  
Mr ganonian nir
Mrs Ganot Nitzan
Mrs Grunhaus Dana
Courses  
Mrs De-Botton Sofie
Mr Dharan Raviv
Mr Duanias Tal
Courses  
Mrs Dogon Tal
Courses  
Mrs DOLID ALONA
Mr Or Dishi
Courses  
Mr Dann Roie
Mrs dardashti rebecca
Courses  
Mr Deree Yinon
Courses  
Mrs linoy dery
Mr Derei Shahar
Mr hirshberg barak
Mr halevi oded
Mrs Weiss Ester
Mr Waiskopf Nir
Mrs Zaharoni Gil
Mr Zhuravel Roman
Mrs Zilberberg Liat
Mr Zackay Itay
Mr Zelikovich Din
Courses  
Mr Alon Zamir
Courses  
Mr Zarour Ahmad כימיה אורגנית.
Mr haggag Omer
Courses  
Mrs Hadad Noam
Mrs Khouri Larin
Mr Horesh Gal
Mr daniel khaykelson
Mrs Tayri Tamar
Courses  
Mrs tarrab yuval
Mrs Iosub Anat
Mrs Yuran Sivan
Mrs Yakir Hadar
Mr Israeli Galon
Courses  
Mrs Cohen Bat-El
Mrs Cohen Tal
Courses  
Mr Cohen Idan
Courses  
Dr Lahav Noa
Courses  
Mr Levi Adar
Courses  
Mr Levy Amikam
Mr Levinsky Noam
Mrs leader Avia כימיה אורגנית.
Mrs Lansky Shifra
Mr mayer guy
Mrs mousa reem
Mr Mosenkis Jonathan
Mrs Moshkovitz May
Mrs Matas Tehila
Courses  
Mrs Miller Maya
Mr Menagen Barak
Mrs Manor Amit
Mrs Meker Sigalit
Mr Meshoulam Alexnder
Mr Naor Tom
Courses  
Mrs Natour Suzana
Mr Nahari Gilad
Mr Noff Roy
Mrs Sivan Nir
Mr Naim Guy
Courses  
Mrs Sivron Yael
Mr Sukhran Yonatan
Courses  
Mr Solomon Ohad
Mr Sukenik Shahar
Mr Stoinu Uri
Mr Stone David
Mrs Sinai Ella
Mr Sapir Liel
Mrs Ezra Bar
Courses  
Mrs Amit Einav
Mr Asor Lior
Mr Asor Roi
Mr Faust Adam
Mrs Faust Ofrah
Mr Filiba Ofer
Courses  
Mrs Pinsky Dina
Mrs Fink Lea
Mr Fischer Amit
Courses  
Mrs Farber Nina
Courses  
Mrs Naor Hadas
Mrs Tzubery Avia
Mrs Cytter Yael
Mrs KAGANOVICH MICHAELA
Mr Rahat Nathan
Courses  
Mr Rosen Yitzchak
Mrs Rosental Tamar
Mr Rulf Omri
Mr Rotem Rany
Mr Razvag Yair
Mrs Reytman Lilia
Mrs Rikanati Lihi
Courses  
Mr Ralbag Noam
Mrs Amartely Hadar
Mr Sagi Roey
Mr shumilin Ilan
Courses  
Mrs Efrat Shukrun
Mrs Shoshan Michal
Mrs Sachyani Ela כימיה פיסיקלית
Mrs Shahar Tehila
Mrs Stern Avigail
Mr Schachter Itay
Mr Shakhman Yuri
Mrs Shamir Mai
Courses  
Mr Shemesh Asaf
Mr Shner Yahel
Mrs shpilt zohar
Courses  
Mr Shpiro Ben
Mrs Shpatz Adva
Mrs Scharf Einav
Courses  
Mr Toren Yanay
Courses  

External lecturers
Degree Last name First name Speciality
Mr

Visiting lecturers
Degree Last name First name Speciality
Professor Almog Joseph
Courses  
Professor De Mel Achala
Courses  
Professor Choffman Alon
Courses  
Professor Rothenberg Gadi

Volunteer lecturers
Degree Last name First name Speciality
Mrs ALBAKRI YIFAT
Courses  
Dr Bressler Eyal 0523468811
Courses  
Mrs MOSHEL RONIT
Courses  
Professor Petrache Horia

Teaching fellow
Degree Last name First name Speciality
Professor Hillel Tal- Ezer
Dr Shalev Ori כימיה אורגנית.
Courses