Studies for Master's Degree   -   Department of Applied Physics (511)   -   teachers
Senior faculty
Degree Last name First name Speciality
Professor Agranat Aharon הולוגרפיה, רשתות נוירונים, מיחשוב אופטואלקטרוני, תקשורת אופטית, חומרים פרואלקטריים, סוליטונים מרחביים.
Courses  
Professor Bar-Gill Nir אינפורמציה ומחשוב קוונטי, סימולציות קוונטיות, מערכות קוונטיות מרובות חלקיקים ומערכות קוונטיות פתוחות, חישה מגנטית. Quantum information and quantum computing, quantum simulations, many-body quantum systems and open quantum systems, magnetic field sensing
Courses  
Professor Katz Ori Wave control and unconventional optical imaging in complex media דימות אופטי מתקדם ושליטה בהתקדמות גלים בתווך מורכב
Courses  
Professor Levy Uriel ננופוטוניקה, optofluidics, התקנים אופטים ואלקטרואופטים, מוליכי גל, אופטיקה דיפרקטיבית, הנדסת חשמל, מערכות ננו-אלקטרוניות
Courses  
Professor Marom Dan התקני MEMS, אופטיקה לא ליניארית ומונחי גלים.
Courses  
Professor Marcus Gilad חקר דינמיקות סופר מהירות באטומים ומולקולות שיטות הדמיה ברזולציות מרחבית וזמנית גבוהות יצירה ושימוש של פולסי לייזר סופר קצרים בתחומים הספקטראלים מאינפרא-אדום ועד קרני רנטגן רכות מגברים פרמטריים ואופטיקה לא-לינארית.
Courses  
Dr Pick Adi
Courses  
Professor Feldman Yuri תכונות דיאלקטריות של חומרים.
Courses  
Professor Paltiel Yossi התקנים ננו קוונטים
Courses  
Dr Shlomi Kotller
Courses  
Dr Amir Capua
Courses  
Dr Stern Liron
Courses  

Emeritus
Degree Last name First name Speciality
Professor Ben-Yosef Nissim מערכות אלקטרואופטיות. עיבוד תמונות.
Professor Lewis Aaron אופטיקה של השדה הקרוב. ביופיסיקה. מנגנוני העברת מידע מוחי, פיסיקה רפואית.
Professor Roth Michael פיסיקה של גבישים, הכנה ואפיון חמרים אלקטרוניים.
Professor Shappir Joseph מיקרואלקטרוניקה, התקנים של מצב מוצק.

Junior faculty
Degree Last name First name Speciality
Mr Aharon Yoad
Courses  
Mr Ossia Yonatan
Courses  
Mr EDELSTEIN SHAHAR
Courses  
Mr Albustami Hammam
Courses  
Mr Assouline Benjamin
Courses  
Mr Boger-Lomba Jeremy
Courses  
Mrs Beilinson Yael
Courses  
Mrs Betzalel Noa
Mr Bernstein Nirel
Mrs Naama Goren
Mr Gelkop Yehonatan
Courses  
Mrs Gherabli Rivka
Courses  
Mr Grosman Arieh
Courses  
Mr Grannot Roie
Courses  
Mr Valdman Mihael
Mr Zano Eliran
Courses  
Mrs Galya Haim
Courses  
Mr Khrizman Konstantin
Courses  
Mrs Kahn Merav
Courses  
Mr Or Katz
Mr Laufer Benzy
Courses  
Mr Sebbag Yoel
Mr SUKENIK NIR
Courses  
Mr slobodkin yevgeny
Mr Uziel Yonatan
Courses  
Mrs Finkelstein Zohar
Courses  
Mr Panfil Efraim
Courses  
Mr Penshin Pavel
Courses  
Mrs Chana Fridman
Courses  
Mr Kletter Ido
Courses  
Mrs Kapon Yael
Courses  
Mr Rapoport Ben
Courses  
Mr Shabtay Amit
Courses  
Mr Schneider Avi
Courses  
Mr SHER ILAN
Courses  

External lecturers
Degree Last name First name Speciality
Professor AHARONI HERZEL
Courses  
Dr Engelberg Jacob
Courses  
Mr gad ori
Courses  
Mr Gantz Refael
Courses  
Mr Vana Daniel
Courses  
Mrs Jutkowits Roni
Courses  
Mr Cohn Ehud
Courses  
Dr Ariel Cohen
Courses  
Dr Lior Yedidya
Courses  
Mr fisher oren
Courses  
Mr Rozen Anton
Courses  
Mr Razveg Meir מעגלים משולבים
Courses  

Visiting lecturers
Degree Last name First name Speciality
Mr Palanker Daniel
Courses  

Volunteer lecturers
Degree Last name First name Speciality
Mr Margules Peleg
Courses  

Teaching fellow
Degree Last name First name Speciality
Mr Klein Eden
Courses