לימודים לתואר מוסמך   -   החוג לביוכימיה מבנית ומולקולרית (577)   -   מורי החוג
סגל אקדמי בכיר
תואר שם משפחה שם פרטי התמחות
פרופ בן-אריה נסים הבטים מולקולריים של התפתחות מח העכבר, גנטיקה התפתחותית, אבולוציה מולקולרית, וביואינפורמטיקה.
קורסים  
פרופ ליבנה עודד חקר מיבנה של חלבונים באמצעות קריסטלוגרפיים. מערכות ביולוגיות בעלות אפיניות גבוהה, מערכות העברת סיגנל בקולטנים ציטוקיניים ותכנון תרופות.
קורסים  
ד"ר לרנר איתן
קורסים  
ד"ר עמיאור נטע
קורסים  
ד"ר שניידמן דינה מודלים מבניים מסייעים בהבנת הפונקציה של מקרומולקולות, בהסברת הפנוטיפ של מוטציות , בחקר האבולוציה של מכונות המורכבות מחלבונים, בתכנון חלבונים חדשים ומולקולות תרופה שיכולות לשלוט או לשנות פונקציה אנו מפתחים ומיישמים שיטות חישוביות לבניית מודלים מבניים של קומפלקסים מרובי חלבונים וחלבונים גמישים (בעלי מספר קונפורמציות) בעזרת אינטגרציה של מידע משיטות נסיוניות, פיזיקה וסטטיסטיקה: X-ray crystallography, NMR spectroscopy, 2D and 3D Electron Microscopy (EM), Small Angle X-ray Scattering (SAXS), Mass Spectrometry (MS), Hydrogen–deuterium exchange (HDX), mutations, force fields, sequence conservation and covariation אנו מפתחים שיטות חיזוי אפיטופים בעזרת מידול תלת מימדי של מבני התגובה החיסונית כגון אינטרקציות נוגדן-אנטיגן, חיתוך של חלבונים אנטיגנים ע״י תאים של מערכת חיסונית, הצגה של פפטידים אנטיגנים, זיהוי בעזרת רצפטורים והפעלת תגובה חיסונית
קורסים  

אמריטוס
תואר שם משפחה שם פרטי התמחות
פרופ אטלס דפנה מנגנון שחרור של נוירוטרנסמיטורים, שיבוט של רצפטורים\תעלות תוך שימוש בביציות צפרדע. בירור מנגנונים מולקוליים של מחלות נוירודגנרטיביות, פרקינסון ואלצהיימר.
קורסים  
פרופ קבנצ'יק יואב הרגולציה התאית של ברזל: מנגנונים קרומיים, מעורבות אורגנלות ודינמיקה תוך תאית במצבים נורמליים ופתולוגיים, שיטות אבחוניות לעומס ברזל בדם.
קורסים  
פרופ שורק חרמונה נוירוביוכימיה מולקולרית; תגובות דחק פיזיולוגות; הנדסה טרנסגנית מותנית לשינוי תכונות מערכת העצבים: טכנולוגית "אנטיסנס" לבקרת ביטוי הגנום ושינויים בתקשורת כולינרגית.
קורסים